Nivea, Hairmilk, Mleczna odżywka pielęgnująca do włosów o strukturze grubej

Nivea, Hairmilk, Mleczna odżywka pielęgnująca do włosów o strukturze grubej

Mleczna odżywka pielęgnująca stworzona specjalnie by regenerować włosy o grubej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do grubej struktury włosów. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

Pięknie pachnie i dobrze wygładza

Moje włosy są dosyć wymagające i nie wszystkie głośne w blogosferze kosmetyki im służą, niemniej jednak postanowiłam wypróbować tą odżywkę. Miałam już wersję w sprayu kupioną zaraz po premierze serii Hairmilk, którą polubiłam, więc postanowiłam dać jej szansę. Ten produkt lepiej trafia w potrzeby moich włosów.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest typowe dla odżywek tej marki dostępnych w ramach serii mlecznej. Kolorystyką przypomina kultowy krem, który każdy zna. Szata graficzna jest prosta i stonowana. Fajnie, że poszczególne wersje mają nieco inną kolorystykę, ponieważ ułatwia to znalezienie produktu odpowiedniego dla danego typu włosów i sprawia, że trudno się pomylić. Wersja dla włosów grubych ma metaliczne, złote elementy. Zamknięcie na klik jest praktyczne. Butelka dobrze leży w dłoni podczas mycia, nie wyślizguje się. Na opakowaniu znajdziemy wszelkie informacje, które pomogą w doborze odpowiedniej wersji szamponu. Forma tuby pozwala z łatwością zużyć produkt do końca.

ODŻYWKA

Swoją odżywkę kupiłam na promocji za... 1,99 zł! Szkoda, że wzięłam tylko jedno opakowanie, bo sprawdziła się na moich włosach. Produkt powiązany jest nieodzownie z klasycznym produktem marki – kremem. Samym zapachem już mnie oczarował - jest to zapach właśnie kremu Nivea, intensywny i bardzo przyjemny. Odżywka ma odpowiednią konsystencję, jest kremowa, dość zbita i gęsta. Ma barwę białą, co już kojarzy się z mlekiem nawiązującym do nazwy serii. Oczywiście produkt nie pomoże nam w cudowny sposób zregenerować włosów, jednak świetnie sprawdzi się w ich pielęgnacji, jako uzupełnienie codziennego rytuału mycia. Bardzo dobrze wygładza włosy, nadaje im blask i sprawia, że są miękkie w dotyku. Świetnie nawilża włosy, które nie puszą się, są dociążone, ale jednak nadal lekkie. Nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów, zgodnie z obietnicą producenta nie obciąża ich nadmiernie, co ważne dla posiadaczek cienkich włosów jak moje. Produkt jest wydajny, można go nabyć na licznych promocjach.

PLUSY
+ śliczny zapach
+ nawilża, wygładza
+ nie obciąża
+ sprawia, że włosy są miękkie w dotyku i gładkie
+ wydajna
+ tania

Dobra, ale bez szału

Odżywka bardzo ładnie pachnie i nie ma bardzo wygórowanej ceny. Stosuje się ją prosto i - co dla mnie najważniejsze - jest gęsta, dzięki czemu nie "zjeżdża" z włosów, nie przelatuje między palcami. Ciężko mi określić czy jest wydajna, bo akurat odżywek nie oszczędzam i na swoje bardzo długie i grube włosy zużywam ich dosyć sporo. Przy takim zużyciu "na bogato" wystarczyła mi na 3 tygodnie (myje włosy dwa razy w tygodniu). Co do efektów to nie ma się co oszukiwać - nie powalają. Nie zauważyłam żadnych oprócz tego, że trochę łatwiej mi rozczesać włosy po myciu. Może jeszcze kiedyś do niej wrócę, ale nie wiem. Jest mnóstwo innych odżywek do sprawdzenia :)

Regeneracja dla moich włosów

Odżywka znajduje się w plastikowej butelce z solidnym zatrzaskiem. Niestety, nie widać stopnia zużycia produktu. Jest gęsta, o przyjemnym, mlecznym zapachu, który jeszcze przez dłuższy czas pozostaje na włosach. Nie ma problemu z aplikacją, jak i spłukaniem odżywki. Odżywka fajnie regeneruje włosy, nawilża je, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że są gładkie, miękkie i nie puszą się. Do tego zyskują ładny blask. Odżywka nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jest wydajna, polecam.

Bubel o przyjemnym zapachu

Jak dla mnie bubel!
Odżywka na pewno nie odżywia i nie regeneruje włosów, nie zauważyłam żadnego efektu. Nie ułatwia nawet ich rozczesywania. Ponadto opakowanie jest beznadzieje, trudno wydostać z niego produkt, a jak już się wydostanie to za dużo. Składa się na to gęsta konsystencja, co jest zaletą oraz przyjemny, delikatny zapach. W produkcie nie spodobała mi się również lakoniczna ilość informacji na temat działania czy aplikacji produktu :/

Nie jestem przekonana

Odżywka ładnie pachnie, ale nie widzę, żeby jakoś szczególnie działała na włosy. Opakowaie jest słabe, butelka jest twarda i ciężko wycisnąć z niej produkt.

Słaba jak szampon z tej samej serii

Kupiłam szampon i odżywkę z serii do włosów grubych. Podobnie jak szampon nie przypadła mi do gustu. Odżywka jest jakby tłusta, trudno się ją spłukuje, a na włosach nie zauważyłam jakiegoś mocnego nawilżenia. Obciąża włosy.
Nie kupię jej ponownie.

Może być

Odżywka jest średnio wydajna. Ładnie pachnie. Odżywia i nawilża włosy, bardzo łatwo się rozczesują i są śliskie. Niestety obciąża nawet długie włosy i skraca czas między kolejnymi myciami włosów.

Hairmilk odżywka HIT

Dla mnie odżywka NIVEA Hairmilk do grubych włosów to prawdziwe odkrycie. Włosy po jej zastosowaniu są odżywione, lśniące i leciutkie, dobrze się rozczesują i układają. Przy bardzo konkurencyjnej cenie, jest produktem którego szukałam i bardzo polecam.

Fajna...

Odżywka fajna, zapach typowy dla nivea, co ja osobiście lubię. Natomiast jeśli chodzi o działanie przede wszystkim nie obciąża moich grubych włosów, po użyciu z szamponem tej serii włosy są miękkie, łatwo się rozczesują, aczkolwiek brakuje i blasku. Ogólnie jestem na tak. I pewnie kupie ponownie

Mleczne cudo

Nowość, którą pokochały moje włosy. Dzięki gęstej konsystencji aplikacja jest prosta i przyjemna. Odżywka wnika w głąb włosów i sprawia, że stają się miękkie i doskonale nawilżone. Po wysuszeniu włosy można łatwo rozczesać bez szarpania. Włosy są podatne na stylizację. Produkt ma delikatny, kremowy zapach. Posiada wygodne, szczelne opakowanie. Odżywka idealnie współgra z szamponem z tej samej serii.

Bubel jakich mało

Ta odżywka wraz z szamponem z tej serii dokonały niewyobrażalnej "zbrodni" na moich włosach --> przesuszyły je.

Włosy po jej używaniu nie miały już swojego naturalnego blasku, tylko wyglądały (i były) na suche.

Na pewno nie będę jej polecać koleżankom.

Warto spróbowac

Odżywka faktycznie działa, włosy są w lepszej kondycji. Bardzo dobrze się rozprowadza, pieni i spłukuje. Jak dla mnie do stosowania samodzielnie jest ok ale w połączeniu z szamponem z tej serii jest za ciężka i włosy mi się szybciej tłuściły, jednak gdy stosuje z innym lekkim szamponem to jest super.