L´Oreal Professionnel, Infinium, Hairspray Extra Strong (Lakier do włosów (nowa wersja))

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.01/5

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 3.88/5

zobacz więcejzwiń

Infinium - profesjonalny suchy lakier do włosów, nadający fryzurze bardzo mocne utrwalenie.
Idealny do upięć, koków lub wyraźnie wymodelowanych fryzur. Dzięki swym właściwościom technologicznym jest Ułatwia rzeźbienie fryzury i wygładzanie tapirowanych kosmyków. Nadaje objętość i puszystość. Idealny do zaakcentowania pojedynczych pasemek włosów. Nowa formuła lakieru wysycha w jedną sekundę i pozostawia fryzurę bez osadu. Lakier Infinium jest łatwy w rozczesywaniu. Zapewnia przedłużone działanie oraz ochronę przed wilgocią. Dzięki swym właściwościom technologicznym jest przystosowany do wszystkich technik kreacji fryzur.przystosowany do wszystkich technik kreacji fryzur.

Ulubieniec

To mój pierwszy lakier do włosów firmy Loreal i nie zamienię go na żaden inny. Potrzebowałam czegoś mocnego, co utrzyma moją fryzurę, samodzielnie upiętą na weselę, przez całą noc. I tak właśnie się stało! Lakier potrafi utrzymać wszystko, czy to upięcie, czy loki, fale, dosłownie wszystko. Przy tym nie skleja włosów, ma przyjemny zapach, nie aż tak duszący jak inne lakiery, a poza tym jego opakowanie wygląda bardzo szykownie i elegancko, fajnie ozdabia toaletkę swoim desginem. Serdecznie polecam!

Dobry

Lakier poleciła mi fryzjerka. Używam go od ok 2 lat wtedy gdy jest deszczowa aura a ja mam wyprostowane włosy. Lakier bardzo dobrze utrwala fryzurę i trochę usztywnia włosy.
Nie matowi ich ale nabłyszcza co jest jego plusem. To co mi w nim nie odpowiada to to, że po jakimś czasie z włosów robią się strąki i fryzura traci jakość.
Lakier stosunkowo mało niszczy włosy i jest mega wydajny.

Dobry produkt

Lakier do włosów jest bardzo fajny, duży dzięki temu wydajny. Lakier ma ładny zapach, nie skleja włosów, lakier ciężko się wyczesujewiec po użyciu najlepiej umyć wlosy. Szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy pomiędzy nowa a stara wersja, ponieważ lakiery są identyczne według mnie. Generalnie polecam, mój fryzjer bardzo czas to go używa a jest to już pewny wyznacznik jakości.

Włosy nie tylko utrwalone, ale też pełne blasku.

Lakiery do włosów z racji, że przesuszają je, stosuję od święta. Zazwyczaj kupuję lakiery mocno utrwalające fryzurę i delikatnie spryskuję nimi włosy. Loreal INFINIUM EXTRA STRONG jak nazwa wskazuje, przy takim zastosowaniu bardzo ładnie utrwala fryzurę, jednocześnie nie obciążając jej. Włosy nie są posklejane i utrzymują swój kształt przez kilka godzin.
INFINIUM EXTRA STRONG lubię nie tylko za jego efektywność, ale również za blask, który nadaje moim włosom. Jest to jeden z moich ulubionych produktów i choć stosuję go od lat, nie zamienię na inny.
Na plus jest też opakowanie, czarna butelka ze złotymi napisami i korkiem, bardzo prosta, a zarazem bardzo eksluzywna.
Niektóre lakiery mają to do siebie, że rzadko używane potrafią zasychać w miejscu aplikatora. INFINIUM nie sprawia takich niemiłych niespodzianek.

Moc

zapewnia włosom maksymalne utrwalenie
długotrwałe utrwalenie fryzury
idealny także do bardziej skomplikowanych fryzur
jest odporny na działanie wilgoci
nie pozostawia lepkiego filmu
dodaje włosom objętości
nie obciąża włosów

bardzo mocny lakier, super utrwalenie

lakier od loreal spełnia swoje zadanie w 100%, zależało mi na utrwaleniu upiecia na wieczorne wyjścia i lakier mnie nie zawiódł, co prawda do najtańszych nie należy ale liczy się to ze upiecie trzymało się faktycznie cała noc, lakier pachnie również bardzo ladnieznie jak typowe pozostałe lakiery do włosów, mi zapach podszedł ponieważ nie jest narzucający się, co ważne nie skleja włosów więc nie ma efektu przetluszczajacych się włosów, ja efektu nadania objętości akurat nie zauważyłam no ale na tym mi jakoś niespecjalnie też zależało, najważniejsze że efekt to trwałe utrwalenie.

Lubię go :)

Lakier do włosów to produkt do stylizacji, który zawsze musi gościć w mojej łazience. To obowiązkowa kropka nad "i" każdej mojej stylizacji. Idealny produkt musi dobrze utrwalać, nie tworzyć efektu "kasku" i jak najmniej niszczyć włosy.
Infinium zamówiłam przez internet - znalazłam go w o wiele lepszej cenie, niż stacjonarnie. Wzięłam największą puszkę, jaka była, więc zakup ekonomiczny. Tutaj ukłon w stronę producenta za to, że jest kilka wariantów co do wielkości i mocy utrwalenia - każda z nas znajdzie coś dla siebie.
Lakier zapakowano w ładną, estetyczną puszkę. Lubię jej czarny design. Mimo swoich sporych gabarytów, dobrze leży w dłoni i nie ma problemu z użytkowaniem.
Teraz najważniejsze, czyli działanie: lakier rozpyla optymalną ilość produktu. Włosy są utrwalone, zdyscyplinowane i mają ładny blask. Pojedyncze włoski są ujarzmione, nie "fruwają" wokół całej fryzury. Cieszę się, że nie skleja ich, nie tworzy efektu hełmu lub kasku, całość wygląda naturalnie.
Niedrogi, skuteczny, w fajnym opakowaniu - ja jestem na tak! Daję mocne 4*, bo królem na 5+ jest dla mnie keratynowy lakier z Hebe, który dodatkowo pielęgnuje i pięknie pachnie :)

Najlepsze utrwalenie w profesjonalnym wydaniu

Lakier Infinium z linii profesjonalnych produktów do stylizacji włosów to prawdziwe cacko. Bardzo ładne opakowanie, eleganckie - przyciągające wzrok i wreszcie po zastosowaniu na głowie mamy idealne utrwalenie.
Moja przygoda z lakierem rozpoczęła się już jakiś czas temu i muszę przyznać, że utrwalił moją fryzurę na niejednej szalonej imprezie. uczesanie trzymało się bez zarzutu nawet następnego dnia!
Produkt nie skleja włosów i jest naprawdę bardzo mocny, nie zmienia kształtu fryzury, włosy się nie kleją
Nie znalazłam na rynku produktu w tak dobrej cenie jak ten...

Polecam do trudnych włosów

Używam już dłuższy czas- poleciła mi fryzjerka. Świetnie trzyma skręt, tapir i wiele różnych ciekawych kreacji na głowie:) Nadaje włosom delikatny połysk, nie skleja ich. Dodatkowo dość przystępny ma zapach. Cenowo też mieści się w normie choć wydaję mi się jednym z tych lepszych lakierów drogeryjnych

Dla mnie świetny.

Lakierów do włosów używam bardzo rzadko, właściwie tylko na jakieś ważne wydarzenia jak ślub itp. Moje włosy po długoletnim prostowaniu stały się trudniejsze do ułożenia. Ten lakier utrzymuje skręt włosów. Dobrze sprawdza się też do utrwalania upiętych włosów, nic nie wychodzi, nic się nie rozwala. Nałożony w rozsądniej ilości nie skleja włosów. Ma przyjemny zapach.Dostałam jako prezent w salonie fryzjerskim. Stosuje zawsze kiedy chcę żeby moja fryzura się po prostu trzymała.

Bardzo dobry

Lakier zakupiłam w salonie fryzjerskim, zapłaciłam ok. 20 zł za opakowanie 300 ml. Jestem z niego zadowolona ponieważ daje dość mocne utrwalenie, a jednocześnie włosy nie są sztywne i sklejone, co jest dla mnie bardzo ważne. Nie pozostawia osadu na włosach, nie kruszy się, nabłyszcza. Dyfuzor bardzo dobrze rozpyla produkt, nie leje się. Nie jest duszący.

Super utrwalenie, które trwa

Ten lakier Loreal to dla mnie produkt, do którego lubię wracać bo jest po prostu bardzo dobry. Spełnia swoje główne zadanie- bardzo dobrze utrwala, lepiej niż nie jeden lakier dostępny tylko w salonach fryzjerskich, nie tworzy skorupy, nie skleja, świetny do utrwalenia wyprostowanych włosów jak i do finezyjnych upięć. Nie obciąża włosów, nie niszczy ich a wręcz po jego zastosowaniu włosyładnie błyszczą i wyglądają zdrowo. Jest bardzo wydajny, chwila i cała fryzura jest utrwalona, przyjemnie pachnie i pięknie się prezentuje.