Schwarzkopf 3 Weather Taft, Ultra Hard Lacquer (Lakier do włosów supermocny)

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Ultra Hard Lacquer (Lakier do włosów supermocny)

Taft Ultra z formułą Arginin Strenght wzmacnia włosy od nasady aż po końce i sprawia, że są odporne na czynniki zewnętrzne. Dla 24h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Specjalna WZMACNIAJĄCA FORMUŁA z argininą wzmacnia włosy i pomaga chronić je przed promieniowaniem UV.

Zdecydowanie tak

Bardzo lubie ten lakier, nie skleja włosów dobrze utrwala fryzure i do tego milo pachnie. Jest to jeden z lepszych lakierow tej marki bardzo lubie i uzywam od 3 lat.

Nie odpowiada mi

Ogólnie jestem fanka lakierów taft ale nie tym razem. Lakier skleja mi włosy, dodatkowo następnego dnia kiedy użyje tego lakieru włosy nie nadają się do wyjścia bo na moich włosach pojawiają się białe ślady i trzeba myć głowę. Samo utrwalenie fryzury przypomina mi efektem tani lakier z kiosku a nie dość porządna markę jaka jest schwarzkopf. Nie kupię go więcej jestem nim rozczarowana

Dobry produkt

Lakier do włosów, który spełnia swoje zadanie. Przede wszystkim charakteryzuje się bardzo ładnym opakowaniem i dobrym atomizerem, który nie zacina się podczas użytkowania. Lakier ma dość ładny zapach ale zdecydowanie za mocny, ponieważ drażni. Lakier dobrze utrwala fryzurę, nie skleja włosów. Bardzo dobrze się rozczesuje z włosów i zmywa. Nie kruszy się podczas dnia. Lakier jest wydajny.

Działa bez zastrzeżeń - utrwala fryzurę bez sklejania włosów

Lakier do włosów Schwarzkopf 3 Weather Taft, Ultra Hard Lacquer jest jednym z tych, których najczęściej używam. Polubiłam jego działanie i zapach, a także to, że można go kupić w mniejszej pojemności, czyli 75 ml. Dzięki czemu mieści się w torebce i zawsze można nim dokonać koniecznych poprawek fryzury. Ta pojemność jest idealna również podczas podróży.

Lakier Taft Ultra ma ładne, granatowe opakowanie, które nie niszczy się w trakcie użytkowania. Dozownik także działa bez zastrzeżeń. Produkt ma ładny, choć wyrazisty, perfumeryjny zapach. Nie jest mdły, ani drażniący. Wyczuwam w nim wytrawne tony.

Od lakieru do włosów oczekuję, że utrwali fryzurę, nie będzie obciążał włosów i po spryskaniu nim kosmyków, nie będę wyglądała jak w kasku. Recenzowany produkt o „sile rażenia” 4 bardzo dobrze spełnia zadania, jakie przed nim stawiam. Utrwalam nim fryzurę zaraz po umyciu i wysuszeniu włosów. Czasami w ciągu dnia dokonując poprawek, ale zdarza się to bardzo rzadko. Moje włosy po zastosowaniu tego produktu w zasadzie trzymają się w ryzach bez konieczności powtórnego ujarzmiania ich przy pomocy lakieru.

Kosmetyk nie skleja włosów, nie pozostawia na nich białej poświaty, nie podrażnia skóry głowy, ani nie uczula. Nie zauważyłam też podczas jego użytkowania, aby wysuszał włosy. Nie robi z mojej fryzury przysłowiowego siana. Można go w prosty sposób wyczesać. A do tego jest ogólnodostępny.

Recenzowany lakier jest supermocny, ale ja tak go nie odbieram. Uważam, że choć spełnia u mnie swoje zadanie nie zachowuje się tak, jak lakiery o takiej mocy. Utrwala włosy, jak należy, ale nie super mocno. I to według mnie jest jedną z jego zalet. Polecam ten produkt, bo u mnie, na delikatnych włosach, się sprawdza bez zastrzeżeń, nie powodując ich obciążania.

Przyzwoity lakier :)

Lakier do włosów to jeden z tych kosmetyków bez których absolutnie nie mogę się obejście - nawet jak wyjeżdżam na wakacje muszę mieć ze sobą malutkie opakowanie lakieru. Mus i już ;) Używałam już bardzo wiele przeróżnych produktów o odmiennych właściwościach - rozświetlające, dbające o kolor, ochronne, super trwałe, odporne na warunki pogodowe, itp. Jakiś czas temu zakupiłam w markecie Taft Ultra - Ultra Strong 4 (nic poniżej tego numeru nie kupuję - nauczyłam się już, że nie utrzyma włosów w ryzach także zawsze sięgam po 4 albo 5). Lakier ma za zadanie mocno utrwalać, wzmacniać i poprawiać odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo mamy 3 dni utrwalenia bez sklejania i śladów na włosach, chociaż jak dla mnie to zapewnienie mocno na wyrost - no kto spryskuje włosy lakierem i zostawia tak przez 3 dni ?

Opakowanie ładne, niebieskie, bardzo dobrej jakości. Dozowniki nie zacina się, nie psuje - działa cały czas bez zarzutu czyli tu bez niespodzianek :) Zapach dość mocny, ale jak dla mnie ok - lakier ma utrzymać włosy w ładzie a nie pachnieć (chociaż piękny zapach byłby z pewnością dodatkowym plusem :)). Mamy bardzo przyzwoite utrwalanie fryzury bez nadmiernego sklejania czy efektu kasku - jest dobrze :) Włosy we względnym ładzie aż do wieczora bez pozostawiania brzydkich śladów i łatwe do wyczesania - duży plus. Dodatkowo mamy bardzo dobrą wydajność. Czy są jakieś właściwości wzmacniające lub uodparniające na działanie czynników zewnętrznych? Nie wiem, trzeba wierzyć producentowi na słowo :)

Podsumowując, mogę śmiało polecić lakier Taft Ultra - działa jak należy i dodatkowo można go kupić w ofercie specjalnej także czemu nie? Nie jest to może jakiś wybitny lakier, ale zdaje egzamin - u mnie na czwórkę :)

Dobre utrwalenie, bez obciążania.

Markę taft cenię sobie w codziennej stylizacji moich włosów, a po lakiery sięgam losowo- gdyż odnoszę wrażenie, że mimo różnych "właściwości" mają one identyczne działanie
Kosmetyk zamknięty jest w opakowaniu typowym dla tego typu produktu- a więc w metalową puszkę z plastikowym atomizerem. Jest ono ergonomiczne, wygodnie leży w dłoni, nie męczy jej w trakcie stosowania. Dozowanie jest proste i przyjemnie, mgiełka aplikowana jest w odpowiednim kącie, bez obaw o nadmierne pryskanie na boki, lub przesadne w punkt.
Konsystencja lakieru należy do mokrych, tak więc należy ją stosować z umiarem- w innym przypadku bardzo łatwo o sklejanie i nieestetyczny efekt hełmu. Kosmetyk ma nieco męski zapach, jednak mi osobiście się podoba a mój nos szybko się do niego przyzwyczaił.
Osobiście należę do tej grupy osób, która psiknie dwa razy i gotowe- i to właśnie niewielka ilość daje najlepsze efekty, gdyż nie obciąża ona nadmiernie kosmyków, a mimo to perfekcyjnie utrwala- na cały dzień.
Lakier jest odporny na wilgoć, dzięki czemu włosy nie puszą się i nie kręcą. Fryzura utrzymana jest w ryzach, oraz ma delikatny, naturalny blask. Mimo codziennego stosowania nie zauważyłam przesuszenia, czy pogorszenia stanu kosmyków, tak więc- jestem na tak!

Nie dla mnie.

Chyba najmniej lubiany przez mnie lakier z rodziny Taft.
Zapach w porządku, nie męczy, nie przeszkadza. Opakowanie-jak w każdym z Taftów - poręczne, łatwe w użytkowaniu, dobrze rozpyla.

Mam krótkie włosy i częściej potrzebuję solidnego utrwalenia niż takiego "pitu pitu" dlatego wypróbowałam powyższy SUPER MOCNY. I fakt, utrwala bardzo mocno jednak na moich włosach tworzy się zewnętrzna "skorupa" a pod nią włosy nie są w ogóle utrwalone i zdążą już oklapnąć pod ciężarem "skorupy". Jak dla mnie, lakier tworzy niepotrzebny kask, za mocno skleja włosy, nawet trudno mi później rozczesać.

Nie polecam , to nie wojna żeby robić kask

Używam lakiru do włosów nawet każdego dnia. Nie wyjdę z domy gdy mam nie ułożone włosy , dla mnie jest to ważniejsze nawet niż makijaż....
Jak wiemy włosy potrafią nam dodac ogrom uroku ale także i odebra ć jeżeli źle wyglądają....

Moimi ulubionymi lakierami są właśnie te z taft zwykle używam czarnego ale z ciekawości zakupiłam ostatnio Schwarzkopf 3 Weather Taft, Ultra Hard Lacquer (Lakier do włosów supermocny) i uważam ,że b ył to zły wybór.

Lakier mieści się w metalowej tubie wyposażonej, w rozpylacz … w sumie graficznie róźni się od czarnego głównie kolorkiem gdyż jest niebieski i wygląda wystrzałowo ale na tym chyba kończą się jego zalety.

Lakier do włosow od taft niebieski jest faktycznie bardzo mocnym lakierem utrwala włosy do takiego stopnia ,że nie można w nie igły wbić...
Al. przy tym nie można ich tak rozczesać niestety... nie ma na nie mocy nawt po umyciu. Włosy są bardzo nie plastyczne , nie ma w nich sprężystości.

Zewnętrznie wyglądają źle są obciążone i posklejane
wręcz jakby były tłuste.
tragediaaaa

Must have

Nigdy mnie nie zawiódł.
Jest zawsze przy mnie podczas większych ważnych wyjść, gdy potrzebuje nienagannej, wytrzymałej fryzury.
Butelka jest ładna, poręczna, zmieści się w kobiecej torebce. Można zabrać go ze sobą wszędzie.
Aplikacja jest bardzo łatwa i bezproblemowa.
Lakier ten jest świetny nie skleja włosów i jest bardzo trwały.
Nie obciąża włosów, dba o nie a do tego ma ładny zapach.
Można go dostać w większości sklepów. Starcza na długi okres czasu.

Niezawodny na każdą porę!

Muszę przyznać, że lakier mnie zaskoczył! Po pierwsze ceną nie jest drogi, po drugie super opakowaniem i pojemnością (z pewnością zmieści się do torebki, gdy potrzeba utrwalić fryzurę).
Fryzura nie rozwala się, jest dobrze utrwalona, wytrzymała na wszystkie warunki atmosferyczne! To już mój drugi lakier! Lubię do niego wracać! Zdecydowanie polecam

Na specjalne okazje

Ogólnie dość mocny lakier do włosów. Utrzymuje je naprawdę długo. Trzeba uważać, aby nie za blisko nie psikać bo można nieźle posklejać sobie włosy. Łatwa aplikacja. Zapach w porządku. Trwałość też fajna. Osobiście używam tylko na specjalne okazje.

Dobry.

Dobry lakier do włosów, który posiadam już jakiś czas.
Zapewnia długotrwałe utrwalenie.
Fryzura jest wzmocniona.