Isana, Hair, Volume Up Haarspray (Lakier do włosów `Objętość` (nowa wersja))

Isana, Hair, Volume Up Haarspray (Lakier do włosów `Objętość` (nowa wersja))

Isana Volume Up lakier do włosów z witaminą pielęgnującą i filtrem UV nadaje fryzurze efekt większej objętości przez 24 godziny. Lakier do włosów Isana Volume Up nie zawiera parabenów.

Rozczarowanie

Lakier zakupiłam na promocji.
Kosztował naprawdę niewiele.
Skusił mnie efekt volume up oraz brak parabenów w składzie.
Niestety lakier mnie zawiódł. Po pierwsze przy moich włosach, które są cienkie i delikatne (dlatego potrzebuję volume up) lakier nie daje tego efektu o jakim zapewnia nas producent. Mam wrażenie, że wręcz przeciwnie. Powoduje ,że włosy są bardziej oklapnięte, a dodatkowo moje po prosty przetłuszcza:(. Bardzo źle wyglądają po aplikacji tego lakieru. Czy na całość czy na grzywkę popsikam efekt jest ten sam: włosy są klapnięte i w dodatku mam wrażenie że nieestetycznie mokre?
Nie daje on nawet podstawowego efektu utrwalenia fryzury przy moich włosach.
Dodatkowo psikacz mam wrażenie że pluje zbyt dużymi kroplami i może dlatego tak się dzieje, że ten lakier nie spełnia ani podstawowej funkcji ani uniesienia włosów nie daje?
Wydajność średnia . Czekałam aż się skończy. Zapach jak to przy lakierach, szału nie ma.
No cóż ja go więcej nie kupię.

Faktycznie zwiększa objętość, ale przede wszystkim utrwala

Produkt ma pojemność 250 ml i opakowanie wygląda inaczej niż wersja 75 ml.
Lakier nie śmierdzi, dla mnie jego zapach jest okej, ale ciężki do określenia. Wydajność całkiem przyzwoita.
Zależy kto i jak nim spryskuje włosy, ale ja potrafiłam uzyskać nim efekt objętości na włosach i efekt utrwalenia fryzury również był dla mnie zadowalający. Z pewnością jeszcze nie raz zagości na mojej półce.

Średniak

Nie jestem koneserką lakierów do włosów, używam ich rzadko, dlatego zużycie tego zajęło mi chyba z rok. Z tego powodu nie przetestowałam wielu lakierów do włosów, więc trudno porównać mi go do innych, ale z tego jestem zadowolona raczej średnio. Zapach typowy dla lakierów do włosów, z czasem się ulatnia, przy aplikacji nie jest duszący, jak dla mnie okej, nic mi tutaj nie przeszkadzało.
Używałam go głównie do utrwalenia grzywki. Trochę skleja włosy, daje raczej matowy efekt, z drugiej strony dość łatwo się wyczesuje, nie kruszy się. Utrwalenie nie jest wybitne, jeśli nałożymy go skromnie to raczej nie wytrzyma cały dzień.
Trudno mi ocenić efekt objętości, ale skoro nie zauważyłam niczego szczególnego to pewnie tej objętości jakoś bardzo nie dodaje.
Będę szukać czegoś innego.

Nie dla mnie

Niestety ten lakier mi osobiście nie odpowiada... Zapach jest duszący, włosy się sklejają i wyglądają nieestetycznie, niestety spryskiwacz psika grubymi strumieniami, jedyny plus tego lakieru to cena jest naprawdę niska ale niestety za tym idzie bardzo słaba jakość

Tragedia

Rzadko używam lakierów do włosów, bo rzadko robię fryzury. Zazwyczaj mam rozpuszczone włosy. Ten produkt to katastrofa. Wlosy się kleją a fryzura się niszczy. W dodatku zapach jest ohydny.
Sklad jest straszny. Dopiero po tygodniu mycia włosów pozbyłam się zapachu i moje włosy długo walczyły o powrót do starej kondycji.

Lakier Isana

U mnie sprawdził się super.
Za niewielkie pieniądze dostajemy ujarzmienie włosów, w moim przypadku bardzo niesfornych włosów, lakier nie skleja ich, nie ma zbyt nachalnego zapachu, utrzymuje włosy w rydzach przez cały dzień.
Polecam!

Rozmiar tutaj ma znaczenie, mały, poręczny idealny do torby podróżnej, był ze mną na wakacjach i zawsze w torebce kiedy miałam jakąś stylizację, czy koczki. Super trzyma włosy i moje uciążliwe baby hairs, często używam go gdy robię wysokie kucyki i zawsze fajnie mi je wyrównuje. Nie powiedziałabym, że ma jakiś zapach, co dla mnie jest zaletą, ponieważ kiedyś miałam lakier od Syoss i poruszając się czułam sztuczny ale w miarę ładny zapach na głowie, a nie chciałam tego czuć. Cena adekwatna do produktu, to moje trzecie opakowanie i na pewno będzie ich więcej.

Efekt zadowalający

Fajny lakier za niewielkie pieniądze. Małe poręcze opakowanie w sam raz na wyjazdy. Dobrze utrwala fryzurę.nie skleja włosów i co ważne dobrze się wyczesuje. Mam średniej długości włosy i ten lakier daje radę w utrzymaniu fryzury.

Super!

Mam dlugie, proste włosy które są odporne na lokówkę, zawsze po godzinie loki znikają. Ostatnio zaczęłam utrwalać loki tym właśnie lakierem kupionym na promocji w Rossmanie! I ti był strzał w 10! Włosy nie są zlepione ani obciążone a loki przetrwają nawet kilkugodzinną zabawe! Zdecydowanie polecam!

Idealny do torebki i w podróży!

Lakier zakupilam bo potrzebowałam czegos lekkiego i malego do torebki, zeby zawsze miec pod reka.

Co tu sie duzo rozpisywać, sprawdził sie super.
Lakier jest maly, poreczny, w sam raz wrecz pasuje do torebki. W dodatku wrzucony luzem nie otwiera siemi i mozna byc spokojnym.
Dobrze utrwala fryzure i podnosi wlosy, uzywam go sporadycznie raczej by poprawic co pogoda zepsula, zatem dla mnie jest również wydajny.
Plus za filtry UV i brak parabenow w składzie!
Nie urzeka mnie opakowanie, ale nie stoi na wierzchu w lazience wiec nie zwracam tak uwagi.
Poreczny rowniez do zabrania w podroz, gdy nie chcemy targac wiekszych kosmetykow.
Na koniec jeszcze dodam, ze cena i dostepnosc w Rossmannie sprawia, ze z pewnością kupię następny gdy ten sie skończy.

uwielbiam dużą wersję, a mini to w ogóle bajka <3

tak, jak w tytule - używam od lat wersji dużej. produkt jest bardzo delikatny, nie skleja, utrwala w sposób naturalny, nie obciąża. kiedy zobaczyłam, że powstała wersja mini... no wow, naprawdę dobry ruch Rossmanna. przede wszystkim wygrywają ceną tej miniaturki - miniaturka innego lakieru (np. Taft), to koszt 10zł, tutaj chyba dajemy 4zł. zapewne powstała po to, żeby zabierać ją na wakacje i wyjazdy, ale mi towarzyszy ciągle - trzymam ją po prostu w torebce. kiedy w ciągu dnia z moją fryzurą jest coś nie tak, naprawia to właśnie mini Isana. teraz w nowym, srebrnym opakowaniu, jakby bardziej eleganckim.

kupuję na kilogramy :P

lakierów do włosów trochę używam, codziennie właściwie utrwalam nimi fryzurę. trochę tego idzie, więc jakoś specjalnie nie chcę wydawać na nie milionów :) ogromnych wymagań względem tego produktu nie mam - najbardziej interesuje mnie, żeby nie sklejał i trzymał fryzurę w ryzach (szczególnie opadającą na twarz grzywkę). kiedyś, skuszona niską ceną, sięgnęłam po Isanę. kupowałam jeszcze w poprzednim opakowaniu, fioletowo-białym. jak w tytule - za jednym zamachem biorę po kilka sztuk, szczególnie, że non stop są w promocji, w cenie 3,99 zł/szt. i naprawdę ten produkt przypadł mi do gustu! czytałam trochę opinii nt. tego lakieru w starym opakowaniu, tutaj, na wizażu, i jestem zdziwiona, że są tak negatywne (no chyba, że był to inny produkt, ale tak daleko nie sięgam). naprawdę, za taką cenę nie spodziewajmy się cudów - ale i tak uważam, że ten lakier jest lepszy od innych drogeryjnych jak np. Taft. czy unosi, ciężko ocenić - ale trzyma fryzurę tak, jak ją ułożymy - pewnie nie na sztywno, ale to jest własnie fajne, bo dzięki temu włosy utrzymują naturalny wygląd. dla mnie w zupełności wystarcza.