La Roche Posay, Serozinc, Solute de Sulfate de Zinc Assaissant Apaissant [Zinc Sulfate Solution Cleasing, Soothing] (Spray łagodzący do skóry wrażliwej i podrażnionej)

Spray przeznaczony dla skóry wrażliwej, podrażnionej, popękanej, z niedoskonałościami. Odpowiedni dla osób w każdym wieku. Zawartość cynku korzystnie pływa na proces gojenia. Zawiera wodę termalną.

Zmiękcza i nawilża

Produkt pozytywnie mnie zaskoczył: bardzo zmiękcza i nawilża skórę, usuwa nieprzyjemny zapach sebum i ogólnie odświeża - zbawienny w klimatyzowanych lub przegrzanych pomieszczeniach. Zawiera sól, więc nie można nim spryskiwać uszkodzonej skóry i otwartych oczu. Efekt nieporównywalnie lepszy od mineralnej wody Vichy. Bezzapachowy.

Nieeee..

Pozostawia warstewkę soli na twarzy :/, szczypie w ranki na twarzy. Poza tym bardzo ładnie matuje co jest dużą zaletą produktu, niestety ta sól w moim przypadku jest nie do zniesienia, dlatego też trzeba uważać żeby nie spryskać twarzy zbyt dużą ilością produktu.

bardzo dobry produkt

Skutecznie odświeża, nawilża, szybko się wchłania. Dobrze się sprawdza przed zastosowaniem kremu. Pomaga przy cerze trądzikowej. Ranki, blizny oraz nowe wypryski stały się mniej widoczne. Pory zostały widoczne oczyszczone. Dzięki mgiełce skóra się przetłuszcza się szybko. Nie szczypie, nie uczula. Po użyciu mgiełki skóra się widocznie miękka i odżywiona..

sponsor ukojenia i szybkiego rojenia

Moja skóra jest normalna w kierunku mieszanej,odwodniona, bardzo wrażliwa, szybko się opala, mam trochę piegów,

Spray na bazie wody termalnej w rozpuszczonym w niej siarczanem cynku (działanie przeciwzapalne). Skład minimalny. I to chyba najbardziej sprawia i decyduje o skuteczności i delikatności tego produktu. Spray jest przeznaczony do skóry tłustej, mieszanej i wrażliwej. Ja mam dodatkowo odwodnioną i również się sprawdza. Spray rozpylam na twarzy zaraz po wieczornym umyciu w ramach „tonika”. Nie trzeba go ścierać jak wodę termalną, ja pozostawiam do wyschnięcia, czasami lekko wklepuję, czasami na lekko wilgotną skórę dokładam już krem, który używam na noc. Nic nie szczypie, nie zostawia żadnej warstwy ochronnej, śliskiej, lepiącej. W dotyku czuć po prostu skórę.

Używam na noc pod krem. Rano moja skóra nie jest przetłuszczona, jest nawilżona i sprężystą. Najlepsze jest jednak to, że spray działa wg założeń – drobne rany po krostach, zaczerwienienia, stany zapalne itp. cofają się, zmniejszają o co najmniej połowę. Wszystko goi się szybciej, skóra jest wygładzona i przyjemna w dotyku. Spray ten ma również delikatne działanie antybakteryjne ale nie ma w nim ani kropli wysuszającego alko ani zapachu. Używałam również na małe krosty na plecach, które ostatnio zauważyłam, a także na dekolt. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Cena buteleczki 150 ml to 32 pln na iprefumy(.)pl, i z tego co wiem to jedyne łatwo dostępne miejsce do nabycia. Mam nadzieję, że nie długo trafi stacjonarnie do aptek, bo jest to produkt bardzo dobrej jakości, a ze mną już 3 "butelka".
Jesli nie uda Wam sie go dostac to dobrym "zamiennikiem" również z cynkiem jest woda dermatologiczna z Biodermy. (Bioderma Dermatological soothing water).
Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 spraye

Bardzo dobra woda przy walce z rumieniem

Od kilku lat zmagam się z bardzo wrażliwą, podatną na czerwienienie się, cerą. Żadne kremy na naczynka mi nie pomogły, zwykłe wody termalne tylko wysuszyły skórę.
Ten spray kupiłam z ciekawości w jednej z perfumerii internetowych (i chyba tylko tam jest dostępny, ale z tego co wiem na razie nie ma go na magazynie ; tzn, że dostępność jest fatalna w Polsce).
Psikam nim twarz raz dziennie, na oczyszczoną skórę, przed nałożeniem kremu na noc.
Moje policzki zawsze przy myciu twarzy lub wcieraniu kremu czerwieniły się. Po miesiącu używania tej wody mogę ledwo zauważyć czerwone miejsca. Nadal oczywiście jestem często lekko zaróżowiona, ale bez porównania do tego co było kiedyś.
Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

veni vidi vici ;)

Po wielkim szumie w necie wreszcie sie skusilam I kupilam.Bardziej z czystej checi posiadania anizeli potrzeb skory ;/
\\nI coz fajny gadget bez wow moze tylko ze ma lekko matujacy efekt na mojej twarzy niz zwykla woda termalna.