Sisley, Eau Efficace, Démaquillant Doux Visage et Yeux (Płyn do demakijażu twarzy i oczu)

Płyn Eau Efficace, zawierający głęboko oczyszczające saponiny pochodzenia roślinnego, eliminuje z powierzchni skóry wszystkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia oraz skutecznie usuwa makijaż twarzy i oczu, nawet makijaż typu long lasting. Odpowiedni dla wrażliwych oczu.

Jest super

Bardzo dobrze zmywa makijaz, nie podraznia oczu, a buzia jest wrecz uspokojona i gotowa na przyjecie kolejnych kosmetykow (ja obecnie uzywam z tej samej serii)
Bardzo lubie opakowania z dozownikiem, nic sie nie marnuje, a tego nie chcemy zwlaszcza przy tej cenie.
Kolejny plus to to, ze nie trzeba po nim uzywac toniku. Bardzo mi to odpowiada.
Kupie go na pewno, ale tylko z duza znizka:-)

Świetny produkt!!!

Gdyby nie jego horrendalna cena z wielką przyjemnością używałabym go częściej. Obecnie mam 3 miniatury po 30ml i jestem na prawdę bardzo zadowolona z działania. Płyn o roślinnym składzie bardzo dokładnie i szybko zmywa fluid i tusz do rzęs. Nie powoduje podrażnień, nie lepi się. Cera jest przyjemnie odświeżona i czysta. Bardzo komfortowe uczucie. Pełnowymiarowe opakowanie posiada wygodny dozownik. Cena prawie 400zl za 300ml powala z nóg ale w Sisley to norma. Warto wypróbować miniatury. Ja szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od: Dwoch tyg
Ilość zużytych opakowań: 90ml w trakcie