Inglot, Freedom System, HD Pressed Powder (Puder prasowany HD)

Inglot, Freedom System, HD Pressed Powder (Puder prasowany HD)

Dostępny w pięciu subtelnych odcieniach puder prasowany zapewnia nieskazitelny wygląd skóry w każdej sytuacji. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne kolory ożywiają i zapewniają efekt idealnie gładkiej skóry. Puder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd.

Krycie
mocne
prasowany, rozświetlający
rozświetlające, kryjące

Oksyduje

Bardzo dobry puder, jeden z lepszych w tej formie. Może być stosowany indywidualnie jak i z podkładem.
Uważam, że oksyduje, co jest jego największym i jedynym minusem, który widzę.
Matuje, ładnie stapia się ze skórą, jest trwały.

Mój MUST HAVE.

Od lat używam pudru sypkiego INGLOT. Teraz postawiłam wypróbować prasowany, choćby dlatego, że osypywanie z pędzla zaczęło mnie już nudzić. Konsultantka dobrała mi odpowiednik mojego odcienia z uwagą, że puder prasowany będzie bardziej kryjący, niż sypki. Wahałam się, bo z jednej strony mam dużo niedoskonałości i lepsze krycie wskazane :), a z drugiej-bałam się efektu maski i ciężkości. Niepotrzebnie. Nic takiego się nie dzieje. Krycie, moim zdaniem, jest identyczne (czyli średnie), nakładanie-cudo! Idealne, naturalne ujednolicenie cery, jakby moja skóra znała się z nim od lat :). Żadnego przesuszenia, widocznych skórek, mankamentów, nie zostawia białego pyłku (co w pudrze sypkim jest minimalnie na początku widoczne- dopóki puder nie zgra się z cerą). Świetnie matowi. Radzi sobie rewelacyjnie z moją przetłuszczającą się cerą. No idealne wykończenie makijażu, jestem zachwycona.
Zobaczę jeszcze ja z wydajnością, ponieważ jestem w trakcie pierwszego opakowania. Pudry prasowane oczywiście szybciej się kończą :) ale sypki mam pół roku przy niemal codziennym stosowaniu.

KWC

Przez lata używałam go do pudrowaniu okolicy pod okiem, a i nad okiem, zamiast cienia nadawał się świetnie. Miałam taką różową wersję, zawsze się ze mnie panie w Inglocie śmiały, że nikt jej nie kupuje, tylko ja. No i doczekałam się, wykupiłam wszystkie, długo nie było, więc zdecydowałam się na wersję brzoskwiniową, ale to już nie było to, w niej oko wyglądało staro (mam jasną karnację), a w tej różowej młodo, taki lifting, rozjaśnienie i krycie w jednym. To najlepszy puder do okolic oka jaki kiedykolwiek miałam. Do całej twarzy się już nie nadaje, bo on jednak jest różowy.
Trwałość świetna, cały dzień bez jakichkolwiek poprawek. Nie podkreślał zmarszczek. Stosowałam na płynne korektory, jak i na sypkie mineralne, w obu przypadkach sprawiał, że oko wyglądało świetnie.
Chyba znowu się zainteresuję tym moim odcieniem, bo nie udało mi się już nigdy znaleźć takiego dobrego pudru.

Świetny produkt!

Zalety:
-zapewnia piękne wykończenie,świetnie spełnia swoją rolę, skóra jest po nim gładka i zmatowiona
-jest to produkt po który chętnie się sięga, puder sunie po twarzy, jest przyjemny w użytkowaniu,

-/+ kasetka (mam tą z kolekcji Jennifer Lopez) -jest bardzo ładna, elegancka, ale u mnie są na niej widoczne np. ślady podkładu używanego wcześniej,z racji że jest czarna widać na niej takie zabrudzenia

Nie mniej jednak to produkt wart uwagi, dla mnie HIT :)

Fajny puder, ale nie jest idealny

Spełnia swoją rolę - podtrzymuje efekt makijażu, ładnie matuje, ma bardzo naturalny kolor. Ale...podkreśla suche skórki. Za taką cenę znajdzie się chyba lepszy puder.

Cudowny puder!

Puder zgodnie z obietnicą producenta zapewnia piękny wygląd skóry . Cera po nałożeniu jest gładka.Kosmetyk ma delikatną satynowa formułę. Żaden inny puder nie dał mi efektu tak idealnie gładkiej skóry. Drobinki zawarte w pudrze subtelnie rozświetlają i dają skórze promienny wygląd. Puder dostępny w kilku odcieniach co pozwoli każdemu znaleźć swój odpowiedni . Ja jestem oczarowana tym kosmetykiem i na pewno zostanie ze mną na dłużej.

wzbogacona pyłkiem diamentowym naturalnie rozświetla twarz, maskuje drobne niedoskonałości. Delikatne koloryPuder HD w prasowanej postaci zmieści się w każdej torebce i pozwoli w szybki i skuteczny sposób poprawić makijaż w ciągu dnia przywracając skórze nieskazitelny i pełen świeżości wygląd.

odcień 403

Puder jest u mnie już chyba z 5 lat i nadal nie mogę się do niego przekonać, także nadszedł czas pożegnania się z nim i napisania recenzji. Kolor ten jest lekko żółty z dużą ilością rozświetlających drobinek. Ma on cudowną konsystencję pod palcami, odczucie jest takie jakby się dotykało jedwabiu. Niestety tu zalety się kończą. Jak dla mnie daje za dużo rozświetlenia, nie sprawdził mi się z tego powodu do pudrowania boków twarzy jak i korektora pod oczami. Ponadto słabo utrwalał korektor, niby skóra się zdrowo mieniła lecz wyglądała na bardziej pomarszczoną. Puder powodował u mnie efekt skóry krokodyla. Moim zdaniem ładniejszy efekt daje np puder paese mgła pudrowa .

Dobry puder

Jest to puder który idealnie stapia się z cerą, ujednolica pozostawiając na niej delikatne, niewidoczne nawet z bardzo bliska drobinki dzięki czemu odbija światło i cera wygląda świeżo, promiennie. Zaletą tego pudru jest również to, że utrzymuje się stosunkowo długo, jednakże ja mam cerę suchą bez tendencji do świecenia. Stanowi piękne wykończenie makijażu, zdecydowanie nie wygląda "płasko". Posiada praktyczne opakowanie w postaci magnetycznej kasetki, która jest jednak moim zdaniem trochę za ciężka. Zaletą jest również duża gama kolorystyczna i dobra dostępność na rynku.

Dyskretny rozświetlacz

Kupiłam jako puder, a produkt w rzeczywistości okazał się dyskretnym rozświetlaczem. Jest jak drobno zmielony biały perłowy cień, dający dyskretny połysk.

Cudo

Kupiłam ten puder po obejrzeniu filmu na yt maxineczki. Miał on być zamiennikiem drogiego pudru Senna którego trudno dostać. Puder okazał się strzałem w 10. Od razu mówię, że mam skórę normalna, nie mam kostek itp ewentualnie czasem zaczerwienienia na policzkach. Nie potrzebuję i nie lubię pudrów matujacych. Ten puder daje cudny efekt na twarzy, nie ma drobinek, a mimo to twarz staje się rozświetlona, rysy są łagodne, twarz po prostu wygląda zdrowo, młodo, promienieje aż chcę się ją dotykać. Daje mi również efekt wygładzenia i utrwala makijaż. Sprawdza się na codzień, wytrzymał całą noc na weselu, dał radę również w upały ku mojemu zdziwieniu. Upał STRASZY, byłam pewna że makijaż cały się roztopił, zaglądam do lusterka po jakimś czasie, a tam widzę dalej pięknie aksamitną twarz w nienaruszonym stanie. Polecam dla osób które nie szukają i nie potrzebują efektu matu. Krycie ma standardowe średnie, potrzebuję pod spodem choćby kremu BB. Jest sporo kolorów więc każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Cena za taką jakość jest naprawdę niska. Co prawda trzeba dokupić do niego kasetkę cena waha się od 17 do 20 zł, opakowanie może być matowe 17 zł , błyszczące 19 zł i najbardziej efektowne z serii Jennifer Lopez 20 zł, każde ma lusterko. Jest to jednorazowy wydatek bo puder jest z Freedom System także późniejszy koszt wynosi jedynie 27 zł. Kasetka zmieści się w każdej torebce. Radzę przejść się do drogerii i tam dobrać kolor ponieważ w internecie kolory kompletnie nie odzwierciedlają kolorów pudrów na żywo. Ja mam 15 jest to ciepły, średni beż dla osób z odcieniem skóry ciepłej, żółtawej. W internecie wygląd na bardzo ciemny na żywo jest kompletnie inny. Pomimo iż puder nie jest HD ( występuje również w takiej wersji) jak zobaczyłam swoją twarz na zdjęciach byłam w szoku, była pięknie wygładzona i promienna, efekt wręcz Photoshopa. Trzeba jednak uważać z nim pod oczy aby nie nałożyć za dużo ale to z większością pudrów tak jest. Nie wysusza tej sfery ani całej twarzy ale potrafi podkreślić zmarszczki mimiczne pod oczami. Pod oczy zamówiłam sobie już inny dedykowany to tej części twarzy.

Absolutny hit pod oczy

Pudrów używam zwilżonym beauty blenderem.

+używam tych pudrów od lat, miałam wszystkie kolory i używam ich pod oczy, a także na powieki,
+mój ulubiony kolor to ten różowy (chyba 401), pięknie zakrywa cienie pod oczami, a na powiekach wybija się jego różowy kolor i wygląda jak cień,
+pasują do kasetek z nowej kolekcji Jennifer Lopez,
+są bardzo wydajne,
+pięknie rozświetlają okolice oka,
+nie robią pandy,
+współpracują z minerałami, nie powodują warzenia podkładu, ani żadnych innych nieprzyjemnych niespodzianek,
+produkt polski,
+jakość na bardzo wysokim poziomie,
+nie przesuszają okolic oka,
+mimo drobnych wad, o których wspominam w minusach, trzymają się cały dzień, trzymają korektor w ryzach,
+świetna konsystencja, nie za sucha, w sam raz,
+zero pylenia

-/+nie pudruję nim twarzy, bo zwyczajnie nie pudruję twarzy, daję tylko puder matujący na strefę "I", ten podejrzewam, że by za bardzo rozświetlał,
-/+trzeba uważać, żeby za bardzo wyjechać pod okolicę oka, bo wtedy ten kolor będzie się odcinał od koloru podkładu, są jednak mocno napigmentowane,

-nie jest tani,
-niestety, kasetki sprzedawane są osobno,
-wchodzi w zmarszczki, cudów nie ma, ale prawie wszystkie pudry tak się u mnie zachowują,
-potrafi się nawet zebrać, ale to już w ekstremalne upały,
-minusem jest dostępność, w moim mieście jest kilka sklepów Inglota, w żadnym nie ma różowego koloru pudru, bo ponoć mało osób używa akurat tego koloru, muszę zamawiać go online, dochodzi koszt przesyłki,

Mimo wad używam tych pudrów, bo pod oczami wyglądają magicznie, dają efekt blur, wygładzają zmarszczki na wiele godzin.
W tym momencie zostały mi dwa opakowania tego pudru (2 różne kolory), prawdopodobnie już do nich nie wrócę, bo odkryłam, że puder RCMA daje takie samo wykończenie, a nadaje się także do pudrowania twarzy. Jestem minimalistką i im mniej kosmetyków, tym lepiej.

Błyskotka

+puder kupiłam w celu przypudrowywania korektora pod oczami, chciałam coś rozświetlającego w ładnym kolorze, trafiłam w dziesiątkę,
+wzięłam sobie kolor różowy, muszę przyznać, że pod oczami wygląda bosko, na twarz używam pudrów neutralnych lub o żółtych podtonach, lekki kontrast ładnie rozświetla mi okolicę pod oczami,
+puder pięknie wygląda też na powiece, zamiast cienia, ma tak mocny pigment, że sam wygląda jak cień, nie zbiera się, nie roluje, trzyma się na oku cały dzień, a więc lepiej niż niejeden cień,
+kiedy dotknę skóry po użyciu tego pudru to aż nie mogę uwierzyć, że jest taka idealna, satynowa w dotyku, gładka jak aksamit,
+nie wyobrażam sobie teraz pudrowania okolic pod oczami czymkolwiek innym, stał się moim must-havem,
+trzyma się cały dzień,
+przypudrowuje każdy korektor, ja mam ogólnie problematyczną skórę pod oczami, w sensie, że jest bardzo sucha i kosmetyki lubią się na niej rolować, tymczasem ten puder zachowuje się świetnie,
+w ogóle się nie pyli, nie wpada do oka,
+nie przesusza tych delikatnych okolic,
+nie wchodzi w zmarszczki, myślę, że będzie ok także dla cery dojrzałej,
+ładnie pachnie,
+używa się go z przyjemnością,
+zdecydowanie zachowuje się jak produkt luksusowy
+nie tworzy się na nim skorupka, nie kruszy się, a to coś, czego wybitnie nienawidzę,
+kilka kolorów do wyboru, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, ja następnym razem spróbuję jakiegoś innego,

-/+początkowo pani w Inglocie proponowała mi wersję sypką, ale jednak wzięłam prasowaną, sprawdza się idealnie, niemniej jednak czuję, że następnym razem zaryzykuję z sypką, póki co nie bardzo lubię nakładać sypkie pudry, noszę ciemne/czarne ubrania i nie znoszę nawet minimalnego osypu kosmetyków, spróbuję sobie jednak z nim poradzić, bo ciekawość mnie zabija:)
-/+nie powiem, żeby cena była niska,

-trzeba sobie kupić do pudru jeszcze opakowanie, nie lubię takich zagrań, cena wzrasta, a i potem szkoda kasetkę wyrzucić, więc kupujemy kolejny puder,
-wizualnie to ona mi się podoba, ale wielka i ciężka,
-nie powiem, żeby był wydajny, używam go tylko i wyłącznie pod oczka, a widać już spore zużycie, mam go może z miesiąc,
-jakoś nie wyobrażam sobie tego pudru na całą twarz, chyba, że ktoś kocha glow w wersji hard, jest jeszcze opcja, że inne kolory wyglądają inaczej