Wella Professionals, System Professional, Liquid Hair Molecular Hair Refiller (Molekularne wypełnienie włosów)

Zimą włosy przechodzą trudną próbę - niekorzystne warunki pogodowe oraz wahania temperatury mogą sprawiać, że stają się one kruche i bardziej podatne na zniszczenia. Wówczas niezbędna jest ich głęboka pielęgnacja, wzbogacona o intensywną odbudowę włosa. Nowość w portfolio System Professional - serum Liquid Hair, opracowane zostało z myślą o włosach wrażliwych i kruchych, jako produkt posiadający zdolność rekonstruowania ich włókien. Aktywowana termicznie formuła wypełnia od wewnątrz ubytki, które powstały w wyniku uszkodzeń. Dzięki temu uwrażliwione i kruche łodygi są zrekonstruowane, a efekt regeneracji utrzymuje się aż do 5 myć.
Dostępny w salonach fryzjerskich.

Uwielbiam

Produktu używam kolejny miesiąc i nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niego. Oprócz stosowania zgodnie z zaleceniami producenta, codziennie rozpylam go na umyte włosy przed stylizacją. Włosy - długie, bardzo zniszczone, puszące się - są miękkie, łatwo się rozczesują i błyszczą. Nie znalazłam do tej pory kosmetyku dającego porównywalne efekty.

Fenomen.

To co producent obiecuje sprawdza sie na moich włosach w 100 procentach. Po nalozeniu serum na wlosy albo suszę zgodnie z zaleceniami suszarką, albo stosuje pielegnicę. Wlosy juz po pierwszej aplikacji są wygladzone, nie puszą się i wyglądają bardzo zdrowo. Serum nie obciąża i nie przetluszcza włosów.

kwc

Nie używam regularnie tylko na tzw. "większe wyjścia" wtedy kiedy moje włosy mają wyglądać idealnie;) i tak też właśnie się dzieję za sprawą tego serum. Włosy błyszczące, lejące, idealnie rozczesujące jak z reklamy:) ale tylko po użyciu tego owego cuda :) efekt chyba chwilowy chociaż nie stosowałam regularnie więc trudno mi się wypowiedzieć .W każdym bądź razie wg mnie warto mieć to w łazience kiedy chcemy ujarzmić naszą bujną fryzurkę i wyglądać olśniewająco. Właśnie zamówiłam 3 butelkę:)

Genialny!

Produkt znajduje się w szklanej butelce. Dołączona pipetka ułatwia aplikację. Włosy rozdzielamy na 4-5 części, aplikujemy na każdą z nich produkt za pomocą porcji odmierzonej pipetką( na pipetce jest miarka). Rozczesujemy włosy i przez 5 minute suszymy je suszarką. Następnie spłukujemy nadmiar produktu. Kuracja pachnie trochę jakby spirytusem, ale ten zapach po spłukaniu znika. Dodam jeszcze, że konsystencja kuracji jest wodnista. Efekty zastosowania tego produktu są widoczne od razu. Moje włosy są nie do poznania. Po pierwsze są nawilżone, sypkie i wygładzone, aż chce się ich dotykać. Przestały się wreszcie puszyć i pięknie lśnią. Zniknął też problem z rozdwojonymi końcówkami. Pożegnałam się też z łamliwością i nadmiernym wypadaniem włosów.Kuracja odbudowała je i zapobiega dalszemu rozdwajaniu. dodam też, że nie obciąża ona włosów i nie wpływa na ich szybsze przetłuszczanie się. mimo, że cena produktu nie jest najniższa, to dla takich efektów naprawdę warto po nią sięgnąć.