BingoSpa, Kuracja do włosów z 40 aktywnych składników

BingoSpa, Kuracja do włosów z 40 aktywnych składników

Zobacz oferty

BINGOSPA.EU
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Kuracja zawiera roślinny kompleks ponad 40 aktywnych składników, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek włosa i skóry głowy.
Dzięki nim kuracja BingoSpa do włosów:
- wzmacnia cebulki włosów,
- zapobiega wypadaniu włosów, działa ochronnie, głęboko oczyszcza skórę głowy,
- działa przeciwtrądzikowo i przeciwłupieżowo,
- reguluje nawilżenie,
- reguluje wydzielanie sebum,
- likwiduje podrażnienia skóry,
- neutralizuje wolne rodniki,
- poprawia ukrwienie skóry głowy,
- chroni naturalny odcień włosów.

Super

Maskę kupiłam bo zaintrygowała mnie swoim składem. Podchodziłam do niej trochę sceptycznie jednakże zaskoczyła mnie pozytywnie. Po pierwsze zapach jak dla mnie bardzo przyjemny i utrzymujący się na włosach. Po drugie działanie - włosy na pewno mniej się przetłuszczają (aczkolwiek nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu) i są uniesione od nasady. Co do redukcji wypadania nie zauważyłam dużych efektów ale spowodowane jest to inną przyczyną.

Na mnie nie dziala

Niestety, maska na moich włosach nie robi nic. Przez pozytywne opinie na wizaż Zakupiłam maskę. W drogerii internetowej dałam za nią śmieszna kwotę ok 15 zł. Nie zauważyłam po tej masce żadnych efektów. Ani moje włosy nie były nawilżone, ani nie zauważyłam, żeby były bardziej błyszczące. Nic. Za tą cenę w drogeriach internetowych możemy znaleźć dużo lepsze maski.

Spełnia swoją rolę

Stosowałam ten produkt jakiś czas temu i byłam zadowolona z efektu. Nakładałam ten produkt tak jak odżywkę na włosy i skórę głowy po myciu i zostawiałam na ok. 30 minut. Włosy po użyciu były miękkie, nawilżone i gładkie. Zapach - niezbyt przyjemny, mi nie odpowiadał. Wydajność ok. Produkt spełnia swoją rolę, jest tani i ogólnie byłam z niego zadowolona.

podoba mi się

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej maski, dlatego, że opinie były niby dobre, ale też te złe...
Odważyłam się jednak przetestować na włosach i moje obawy były niepotrzebne. Maska jest naprawdę super!
Posiada ona 40 aktywnych składników - wooow po prostu!!
Nie wiem jak ją opisać, ale jest idealna. Moje włosy pokochały ją po pierwszym użyciu.
Producent zaleca, aby codziennie przez 5 dni nakładać ją na osuszone ręcznikiem włosy i trzymać 10 min. Oczywiście można też więcej czasu (np. 30 min - 1h). Efekt widoczny od razu. Maska dobrze oczyszcza skórę głowy. Włosy dostały blasku. W dotyku są miękkie niż wcześniej. Zauważyłam też jakby zrobiły się dłuższe, ale może mi się tak po prostu wydaje... Konsystencja lekka - nie spływa z włosów.

Co do zapachu widziałam neutralne opinie, ale moim zdaniem na pierwszy raz pachnie jakimś mydłem, później ten zapach pachnie naprawdę dobrze (m.in zapach ziół i taki delikatny zapach jakiegoś balsamu). Włosy są sypkie, co mi się bardzo podoba.. No i oczywiście mniej się przetłuszczają.
Co mogę dodać jeszcze? Jest wydajna, ale mam długie włosy poza talię troszkę i szybko ubywa..
Zapomniałabym dodać, maska jest też do włosów wypadających - u mnie sprawdziła się fenomenalnie.. Naprawdę zauważyłam, że wypada mi o wiele mniej włosów i dostały one objętości.
Cena wysoka troszkę, ale efekty są - warto kupić i sprawdzić jak się przyjmie.

Na ratunek wlosom

Kuracja miesci sie w wygodnym ,skromnym ,estetycznym,plastikowym stoiczku.
Konsystencja dosc gesta, kremowa.
Zapach przyjemny,delikatny.
Mam dosc dlugie (farbowane) blond wlosy.
Kuracji nie stosowalam wedlug zalecen,gdyz nie mam potrzeby mycia wlosow codziennie. (Przecietnie robie to co 3 dni i tak tez stosowalam produkt juz od samego poczatku).
Jakie efekty ?
Maska swietnie oczyszcza skore mojej glowy a co za tym idzie cudownie zwieksza objetosc wlosow. Zdecydowanie odbija je od nasady (nie obciaza :-).
Wlosy sa miekkie i delikatne w dotyku.
Czuje ,ze skora mojej glowy w koncu oddycha.
Na temat ochrony przed wypadaniem nie moge sie wypowiedziec ,gdyz ten problem mnie nie dotyczy.
Nie podraznia -> lagodzi skore
Uzywam jej od 3 miesiecy (nakladam na skore glowy na minimum pol godz. i nakladam czepek a takze recznik).
Troszke obawialam sie przetluszczenia,ale na szczescie w moim przypadku nie ma to miejsca.
Moge stwierdzic ,ze moje wlosy sa zdecydowanie mocniejsze.
Na pewno warto sprobowac.

Brak spektakularnych efektów

Ma ona formę maski do włosów, którą należy nałożyć tuż po myciu włosów na około 10 minut, a następnie zmyć. Zalecane jest stosowanie jej codziennie przez 5 dni po czym raz lub dwa w tygodniu. Zastosowałam się do tych wskazówek i po ponad dwóch miesiącach stosowania jestem wstanie wydać jak najbardziej rzetelną opinię. Maska ma dość leistą konsystencję, ale bardzo łatwo wciera się ją w skórę głowy. Ma przyjemny ziołowy zapach. Włosy są po niej lśniące i gładkie, ale nie obciążone. Po dłuższym używaniu widać wysyp nowych włosów, ale nie jest on jakiś spektakularny. Niestety maska nie zapobiegała wypadania moich włosów, troszkę tylko je ograniczyła. Poza tym produkt nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu i swędzenia. Niestety nie zauważyłam, aby regulowała ona wydzielanie sebum, a zgodnie z zapewnieniami producenta miało to być jednym z efektów jej stosowania. Ogólnie to dobry, naturalny, bardzo wydajny produkt nie zawierający silikonów. Po prawie 2 miesiącach kuracji mam jeszcze pół 0,5 litowego opakowania.

Super

Maska jest genialna, włosy, są miękkie i wygładzone.Nakładam ją na długość włosów omijając skalp, pięknie pachnie, wzmacnia włosy i odżywia.Dość gęsta konsystencja, co przekłada się na wydajność ładne opakowanie

pieknie wygladza!

włosy po sa błyszczace, sypkie, wygładzone
efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia ale jest swietna jesli chcemy miec zjawiskowe wlosy na wyjatkowy dzień
zapach albo sie kocha albo nienawidzi, ja akurat bardzo go polubilam, pachnie troche jak odzywka kozie mleko z ziaji, mydełkowatko
niestety jest bardzo rzadka wiec nie wydajna

Taka sobie

Maska jest dosyć rzadka, łatwo nakłada się na włosy i jest wydajna. Stosowałam ją zarówno przed myciem, jak i po umyciu. Nigdy nie zaskoczyła mnie efektem "wow".
Włosy są po niej nawilżone i błyszczące, ale lekko się puszą.

raczej tak

Moje kłaki: długie, do połowy naturalne, koncówki sporo przeszły. Proste i porowate, puszą i zygzakują się na wietrze i wilgoci, bardzooo się plączą.

+ cena na promocji, jakies 13zl

+wydajnosc, jest bardzo wydajna

+ nadaje sie takze jako krem do golenia nóg! :D

+ wygładza i skleja koncówki, nakładam je tylko na nie

- skalp mnie trochę swędzi po niej, mozliwe ze przez ktorys ze składników

jak nie lubię kallosa, taak ta się raczej sprawdziła
fajnie nalozyc ją na włosy na pol h, przykryć czyms i potem zmyć

nie wiem jednak czy to jest to, czego szukam, bo nie zauwazylam działania naprawczego

Objętość od nasady, bogaty skład, zdrowy skalp, blask.

Dziwię się, że jeszcze nie wystawiłam recenzji, bo ta maska zachwyciła mnie od pierwszego użycia, a jestem już w połowie kolejnego opakowania. Urzekło mnie w niej najbardziej hm... chyba wszystko:P

+++ Skład. Bardzo długi, same ekstrakty. Bez silikonów.
+++ Nałożona na skalp robi coś niesamowitego, co nie robi żadna stylizacja! Włosy są dosłownie ODBITE od nasady!
+++ Po wyschnięciu włosy są idealnie sypkie, gładkie, leciutkie, błyszczące. Jak u dzieci :) Myślałam, że taki efekt można uzyskać tylko u blondynek.
+++ Można, a wręcz wskazane, aby nakładać ją na skalp. Świetnie go odżywia, łagodzi podrażnienia, nawilża. Przy używaniu alkoholowych wcierek jest wręcz konieczne nawilżanie skalpu.
+++ Bez obaw można nałożyć na skalp i na długość każdą ilość bez ryzyka obciążenia.
+++ Mimo że mam kapryśny skalp, na większość kosmetyków i oleje reaguje swędzeniem i wypadaniem, tak z tym kosmetykiem bardzo się zaprzyjaźniłam.
+++ Włosy nie strączkują się.

Włosy mam średnio: -porowate, -grube, -gęste. Prawie proste.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetny

Świetny! Same zalety, nie jestem w stanie wymienić żadnej wady. Jedyną neutralną cechą jest zapach, ani przyjemny ani gryzący.
Plusy:
-wydajna maska,
-świetnie nawilża,
-nie obciąża włosów,
-ułatwia rozczesanie,
-zmiękcza włosy,
-przystępna cena.
Wady:
brak :)