Bioelixire, Argan Oil, Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Bioelixire, Argan Oil, Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Zobacz oferty

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

allegro

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Allefryz.pl Sp. z o.o. Sp.K.

makeup.pl
Średnia ocena: 4.70/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżające, regeneracyjne serum do włosów z olejem arganowym, jojoba i słonecznikowym. Działa przeciwstarzeniowo, powstrzymuje wolne rodniki, nawilża. Zapobiega rozdwajaniu się włosów i nadaje im miękkość. Olejek arganowy jest produktem regeneracyjnym, nawilżającym, chroniącym włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Nadaje połysk, likwiduje matowość.

Warto go mieć

Olejek arganowy do włosów używam już jakiś czas. Kupuję go za ok. 5 zł w Rossmanie.
Mam bardzo suche włosy i dosyć słabe zwłaszcza po ciąży.
Olejek stosuje na końcówki żeby je odżywić.
Sprawdza się super.
Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Daje efekt nawilżenia i nie puszą mi się końcówki po nim.
Lepiej też się rozczesują.
Bardzo wydajny wystarczy odrobina do stosowania.
Stosuje też u córki. Ma włosy które bardzo się placza i koltunią.
Po zastosowaniu jest o wiele lepiej rozczesać i przez kilka dni nie robią się kołtuny. ????
Stosuje i napewno jeszcze będę.

Tani i skuteczny olejek

Kupujac go nie spodziewałam się, że tak tani produkt może być skuteczny. Używam go głównie do wygładzenia włosów na przykład po wyprostowaniu. Dzięki temu koncowki włosów nie odstają, włosy sa lejące, nie plączą się i wyglądają na zdrowe. Do tego olejek ma bardzo przyjemny zapach, który długo czuć

Świetny, jak cała reszta

Miałam już każdy Olejek z tej marki. Więc i z tą wersją się polubiłam.Olejek bardzo dobrze wchłania się w moje włosy. Są dzięki niemu wyraźniej zdrowsze i lśniące. Ma ładny zapach i dzięki niemu moje włosy się aż tak nie puszą. Posiadam włosy wysokoporowate a ten olejek całkiem dobrze sobie z nimi radzi choć wolę ten z czarnuszki

Warto mieć w swojej łazience

Olejek kupiłam w jakimś markecie za śmieszne pieniądze. Nie zastanawiałam się długo, ponieważ pamiętam że ktoś mi kiedyś go polecił.

Mam dosyć długie włosy jednak cienkie i zniszczone na końcach. Największym problemem są u mnie łamiące się końcówki oraz splątane włosy po kąpieli.. Staram się po każdym umyciu użyć odżywkę lub maskę jednak nie zawsze one pomagają tak jak bym tego chciała. Sięgam więc po olejki.

Olejek arganowy ma mała pojemność lecz już trzy krople potrafią działać cuda. Ja używam na wilgotne włosy żeby je ładnie wygładzić i dociążyć. Cieszy mnie to, że Olejek pomaga je rozczesać. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością, bo wtedy włosy mogą być oklapnięte. Ja po kilku miesiącach stosowania nabrałam wprawę. Po wysuszeniu włosy są wygładzone I nie odstają na końcach. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam nawet mniej łamiących się końcówek.

Myślę, że przy regularnym stosowaniu produkt odbudowuje nawet mocno zniszczone włosy. Według mnie jest lepszy niż niejedna odżywka.

Całkiem ok

Od dawna poszukiwałam jakiegoś olejku na końcówki włosów, które są bardzo zniszczone. Postanowiłam przetestować serum z olejkiem arganowym, ze względu na niską cenę i pozytywne opinie. Olejku używam jako domknięcie pielęgnacji włosów, tuż po ich umyciu. Produkt bardzo dobrze nawilża, wygładza i zmiękcza końcówki. Dodatkowo olejek bardzo dobrze ułatwia także rozczesywanie włosów. Na minus opakowanie - często olejku wylewa się po prostu za dużo, ale za cenę 3 zł na promocji warto go wypróbować.

ZALETY
Nawilża i wygładza końcówki
Nie obciąża
Ułatwia rozczesywanie włosów
Przyjemny zapach
Niska cena

WADY

Małe cudo

Po prostu wow! Skusiły mnie dobre opinie tego produktu, a że moje kręcone włosy są bardzo niesforne, postanowiłam go wypróbować. Nie miałam jakiś dużych nadziei, bo cena jest bardzo niska, ale okazał się on strzałem w dziesiątkę dla moich włosów.

Działanie
Olejek robi dokładnie to co obiecuje producent, a nawet więcej! Bardzo ładnie nawilża moje włosy, nadaje połysk, a także dodatkowo dociąża je i likwiduje puszenie. Zauważyłam także, że pomaga z definicją skrętu. Jest po prostu idealny!

Cena
Nie można o tym nie wspomnieć, bo cena jest naprawdę niska, kupiłam go chyba za 4 złote. Starcza mi na około miesiąc, mimo że używam go codziennie. Naprawdę ratuje wygląd moich włosów za grosze.

To chyba jedyne to czego mogę się przyczepić, jest to zwykła buteleczka, bez żadnego dozownika i bardzo łatwo wylać za dużo olejku, niż jest na to potrzeba.

Mój ulubiony

Arganowe serum możemy zakupić za niewielkie pieniądze w Biedronce. Wystarczy niewielka ilość aby skutecznie dociążyć, nawilżyć i nablyszczyć włosy. Zabezpieczam nim również moje końcowki dzięki czemu wyglądają zdrowo oraz są odporniejsze na złamania. Olejek możemy nakładać zarówno na suche jak i mokre włosy. Pachnie bardzo ładnie więc używam go z przyjemnością. Produkt jest bardzo wydajny, radziłabym uważać z ilością aby zbytnio nie obciążyć włosów.

Jedynym minusem może być opakowanie które posiada dość duży otwór bez dozownika. Łatwo wylać zbyt dużą ilość produktu. Na szczęście ja już opanowałam jego obsługę do perfekcji więc nie jest to dla mnie problem:-)

Wykorzystałam niezliczoną ilość buteleczek arganowego serum i na pewno jeszcze wiele razy do niego wrócę.

Daje radę

Olejek kupiłam za 3 zł ???? po promocji, nie obciąża a włosy po zmyciu nie są tłustetylko takie zdyscyplinowane. Polecam, jak najbardziej, rezultaty są przy systematycznym stosowaniu. Jak to olejek zbyt dużą ilość spowoduje przetluszczenie, ale fajnie dociąży włosy i wykładzie.

Idealny

Olejek został kupiony za nie całe 5 zł.
Olejek bardzo polubiłam, naprawdę on działa.
Olejek bardzo dobrze wygładził włosy i wcale nie obciążył, ani nie miałam problemów z rozczesaniem.
Po nim włosy nie puszą się, tylko ładnie układają się.
Używam tego olejku różnie, napewno jeszcze nie raz wrócę do niego.

Zalety:
-cena
-jakość
-dostępność
-działanie

Wady:
-brak

ok

Kupiłam bo skusiła mnie jego niska cena ale ok tez opis produktu a ze ja mam dość zniszczone końcówki od razu po umyciu włosów wytestowałam i przyznam, że końcówki staja sie fajne takie gładkie i bez problemu mogę rozczesać włosy. Jak dla mnie ok i nawet fajnie pachnie. Polecam go!

CUDO!

Olejek kupuję za 5zł w Biedronce. Za pierwszym razem skusiłam się właśnie ze względu na cenę i nie spodziewałam się żadnych specjalnych cudów. Jakież było zatem moje zdziwienie, kiedy okazało się, że olejek ten potrafi takowe zdziałać :)
Natychmiast wygładza i ujarzmia moje suche, puszące się włosy. Jednocześnie w ogóle ich nie obciążając. Włosy wyglądają zdrowo i pięknie lśnią. Ładnie się układają i są bardziej odporne na działanie wilgoci, która normalnie potrafi napuszyć i powykręcać moje pukle w każdą stronę. Używam go na suchych włoskach, praktycznie codziennie i dosłownie nie wyobrażam sobie bez niego życia. Polecam gorąco!

Uwielbiam

Olejek arganowy to cud, świetnie nawilża włosy, pozostawiając je gładki i lśniące. To serum jest bardzo dobre i bardzo tanie już za około 5 zł dostaniemy je na przykład w Biedronce. Serum najczęściej nakładam na wysuszone po myciu włosy, w celu zabezpieczenia końcówek, włosy po nim są nawilżone, zabezpieczone i lśniące. Olejek jest w małym opakowaniu lecz jest wydajny, na średniej długości, dość gęste włosy wystarczy kilka kropelek.