Marion, Golden Skin Care, Olejek do demakijażu twarzy i oczu

Marion, Golden Skin Care, Olejek do demakijażu twarzy i oczu

Delikatny olejek marki Marion skutecznie usuwa makijaż, wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar sebum pielęgnując skórę twarzy. Olejek marki Marion zawiera w swoim składzie olej arganowy, słonecznikowy, ze słodkich migdałów oraz witaminę E, dzięki czemu ma działanie odmładzające i regenerujące. W połączeniu z wodą, olejek tworzy mleczną emulsję, która pozostawia skórę gładką, miękką i nawilżoną. Olejek usuwa wodoodporny makijaż. Przywraca skórze prawidłowe pH, nie naruszając jej bariery ochronnej. Olejek jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Taki sobie

Przeciętny olejek do demakijażu.
Stosowałam do zmywania na wacik , ale również bezpośrednio na twarz.
W połączeniu z wodą tworzy białą nie pieniącą się emulsję.
Niestety nie byłam zadowolona , bo trzeba poświęcić sporo czasu by dokładnie zmyć makijaż . Po jego użyciu i tak musiałam domywać makijaż
innym preparatem.
Przy demakijażu oczu powodował uczucie zamglenia.
Na plus że nie podrażnia i nie uczula. nie wysusza skóry ,delikatnie
nawilża .

podrażnia oczy

Kupiłam go, będąc na fali naturalnego oczyszczania i olejowania. Kupiłam w drogerii za niewielkie pieniądze.Być może mam wrażliwe oczy, bo jeszcze nie spotkałam się z olejkiem, którego mogłabym użyć do demakijażu oczu:( Niestety u mnie się nie sprawdził-więc nie mogę dać mu pozytywnej oceny i jestem zdziwiona, że dla tak wielu osób jest hitem. To, że oczy podrażniał-trudno, już takie mam wrażliwe. Ale po umyciu nim buzi przez kilka dni z rzędu miałam wypryski. Więc naprawdę nie mogłam go zmęczyć:(

Radzi sobie z makijażem

Wpadł mi w oko ten olejek więc postanowiłam go zakupić ci okazało się trafem w 10. Bardzo przyjemny, dokładnie zmywa makijaż nie pidrażniając skóry, wygodne opakowanie z pompką. Produkt jest wydajny, nie drogi ale trochę ciężko dostępny.

Dobry

Ładnie domywa makijaż, dobrze go rozpuszcza. Opakowanie jest w porządku, wygodna pompka. Zużyłam już kilka opakowań, obecnie mam od niego przerwę bo akurat nigdzie go nie dostałam. Dlatego jako jedyny minus wpisałabym dostępność, można go dostać przez internet ale dostępność w sklepach stacjonarnych jest raczej słaba ;(

hit !

Gdy zaczęłam się interesować koreańską pielęgnacją,nie mogłam sobie pozwolić na olejek do demakijażu z koreańskiej renomowanej firmy,wszędzie szukałam jakiegoś tańszego zamiennika,aż w końcu trafiłam na to cudo.Wiadomo byłam sceptycznie nastawiona ,bo nie mogłam pojąć jak olejek sobie może poradzić z makijażem oczu i do tego nie zapchać buzi,do tego wszystkiego bałam się że zwyczajnie go nie domyje z twarzy i będę się cała lepić.NIC Z TYCH rzeczy,olejek jest cudowny,łatwo i sprawnie domywa makijaż z twarzy,wystarczy 2 pompki żeby umyć dokładnie całą twarz.nigdy nie bylo takiej sytuacji że nie domył tuszu czy ust.Już nigdy z niego nie zrezygnuje,bo nie wyobrażam sobie znowu zmywać makijaz płynami czy mleczkami.mój must have od 2 lat! często na promocjach po 9,99

Wygodny w użyciu

Olejek jest zamknięty w świetnej butelce z pompką co naprawdę ułatwia cały demakijaż ,jak dla mnie czasami wystarczy jedno naciśnięcie aby zmyć cały makijaż ,dlatego uważam że jest wydajny.Produkt świetnie domywa makijaż nawet mocny makijaż ,nie podrażnia oczów i pomimo że jest to olejek nie pozostawia na oczach uczucia mgły.Myślę że to będzie mój wynalazek i szybko z niego nie zrezygnuję.

no okej

Producent obieca, że olejek rozpuszcza makijaż oczu.. no nie powiedziałabym :/
nie radzi sobie z tuszem ani brwiami (nie używam drogich tuszu oraz wodoodpornych).
Jeśli chodzi o resztę twarzy to wszystko rozpuszcza.
Martwi mnie to, że nie starcza jedna pompka tylko muszę 2 albo 3.
Zapach typowego olejku, podoba mi się :)

Fantastyczny!

Kupiłam z myślą o zmianie sposobu demakijażu, dotąd używałam mleczka lub, w kryzysowych sytuacjach, chusteczek jednak te pierwsze zapachały w większości moja skórę, a drugie bardzo podrażniały. Ten produkt nie podrażnia i nie zapycha, co bardzo mnie cieszy i było dla mnie zaskoczeniem, bo przy mojej mieszanej cerze bałam się nagłego wysypu, nic takiego sie nie stało, a wręcz przeciwnie! Moja skóra po użyciu olejku jest promienna, oczyszczona w stu procentach i bez zaczerwienień :) Jest świetny do codziennego stosowania i nie wpływa na przetłuszczanie się skóry w ciągu dnia, rano także nie budzę się z większą ilością sebum niż zwykle.
Pachnie bardzo neutralnie, a konsystencja jest bardzo lekka. Radzi sobie nawet z ciężkim, wodoodpornym makijażem oczu, nie wymaga mocnego pocierania skóry, a zmywanie go trwa dosłownie kilka sekund. Zdecydowanie polecam i na pewno kupię jeszcze nie raz!

Mnie nie zachwycił

Olejek w połączeniu z wodą robi się biały, tworzy mleczną emulsję, która delikatnie się pieni ( prawie wcale) i dobrze spłukuje, nie trzeba się obawiać, że skoro jest to olejek, to się będzie kleił itp.
Nie używałam go tak jak niektórzy, wylewając na wacik i zmywając twarz, ale po prostu myłam nim twarz wylewając olejek na dłoń, a potem zmywałam twarz wodą, wtedy właśnie olejek zamienia się w białą emulsję.
U mnie w sumie niewiele jest do zmywania: nie maluję się aż tak bardzo - nie używam podkładów, baz pod podkład, korektorów, utrwalaczy itp. Więc u mnie do zmywania jest tylko tusz i puder.
Tusz zmywam płynem micelarnym, bo ten olejek robił efekt zamglonych oczu.
A samą twarz zmywał zupełnie zwyczajnie, jak inne kosmetyki do mycia twarzy, rewelacji po jego użyciu nie zauważyłam.
Pozostałe cechy olejku to:
- ładna, plastikowa butelka która z daleka wygląda na szklaną, posiada wygodną pompkę.
- sensowna cena nieobciążająca portfela.
- nie powoduje podrażnień, uczuleń itp.
- dostępność: widziałam go kiedyś w Drogerii Natura, ostatecznie kupiłam wysyłkowo.

Ogólnie: zwykły kosmetyk do zmywania twarzy, zużyłam go do końca i zapomniałam, że był. Nie zachwycił mnie niczym, więc nie kupię ponownie.

Ulubieniec!

Najlepszy produkt do demakijażu jaki kiedykolwiek miałam i używałam. Sięgam po niego od mniej więcej roku i nie wyobrażam sobie zmywać makijaż bez tego produktu. Jest niezwykle przyjemny w użyciu dzięki olejowej konsystencji i idealnie rozpuszcza makijaż. Jest też wydajny, starcza mi na ok. 3 miesiące. Świetnie zmywa wszystko co znajduje się na twarzy nawet bardzo kryjące podkłady i korektory (no może nie do końca radzi sobie z tuszem wodoodpornym ale jestem w stanie mu to wybaczyć) i zawsze po jego użyciu mam pewność że skóra jest czysta i nie musze jej domywać innym produktem, jak często się zdarza w przypadku innych produktów.
Zaznaczę może też, że jak byłam na zabiegu u kosmetyczki i zmywała mi makijaż to miała nie lada problem, ponieważ lubie bardzo kryjące makijaże i zapytała czy też tak długo robie demakijaż oraz czy musze się przy tym troche 'pobawić' ( ona uzywala jakiegoś plynu micelarnego) . Jakie to było miłe wiedzieć, że mi to zajmuje maksymalnie 2 minutki i wszystko jest idealnie czyste :)

Świetny produkt, jestem bardzo zadowolona

Używam bez wody, wyciskając olejek na palce i w ten sposób czyszczę oczy z makijażu. Następnie zmywam go żelem do mycia twarzy i wodą. Pierwszy raz używam tego rodzaju produktu i jest fantastyczny, na pewno będę stosować go dalej.

Bardzo fajny

Szukając jakiegoś fajnego olejku do twarzy, trafiłam na ten z Mariona i jestem bardzo zadowolona. Olejek nie szczypie ani nie podrażnia oczu. Ładnie zmywa makijaż i pozostawia twarz nawilżoną. Opakowanie jest bardzo praktyczne i higieniczne - posiada pompkę.
Po umyciu twarzy olejkiem przemywam ją później jeszcze innym produktem do twarzy (żelem lub tonikiem), dzięki czemu nie pozostaje mi tłusty film na twarzy.
Cena jest niska w porównaniu do jakości.