E.L.F. Cosmetics, Total Face Brush (Pędzel do pudru)

E.L.F. Cosmetics, Total Face Brush (Pędzel do pudru)

Pędzel E.L.F. Eyes Lips Face Total Face Brush został wykonany z naturalnego włosia kozy. Przeznaczony jest do nakładania pudru, różu i brązera. Sprawdza się w nanoszeniu kosmetyków na twarz lub dekolt. Włosie pędzla do pudru Total Face Brush zostało umieszczone w okrągłej, niklowanej skuwce. Trzonek wykonano z drewna i wyprofilowano, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni.

do pudru, do pudru brązującego, do twarzy
Wykonanie
naturalne włosie
pojedyncze
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

jestem na nie

Kupiłam ten pędzel przez internet ,więc nie miałam z nim styczności na żywo, choć ciężko o produkty tego producenta w drogeriach.Przynajmniej ja nigdy nie miałam okazji się na nie natknąć.Już od początku użytkowania można było odczuć szorstkość pędzla. Drażnił skórę przy aplikacji pudru.Gubił włosie. Podczas mycia pędzel wybarwiał się.Jego cena jest jedynym plusem. Nieszczęśliwym ,a raczej szczęśliwym trafem jeden z moich kotów dobrał się do tego pędzla i nic z niego nie zostało :) .

Używam tego produktu od: używałam go przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel