KillyS, Salon Results, Ekspresowy wysuszacz lakieru

KillyS, Salon Results, Ekspresowy wysuszacz lakieru

KillyS Salon Results to olejek przyspieszający wysychanie lakieru na paznokciach. Chroni lakier przed powstawaniem zarysowań i smug w trakcie wysychania. Ekspresowy wysuszacz lakieru KillyS Salon Results zapewnia idealne wykończenie manicure.
Nie testowany na zwierzętach.

Oliwka, nie wysuszacz

Zawsze przed zakupem nieznanych mi kosmetyków wchodzę na wizaż przeczytać ich recenzję i nigdy ten sposób mnie nie zawiódł, aż do teraz. Produkt zakupiony kilka dni temu. Nie byłam przekonana do formy, w jakiej o n występuje. 3 podejścia, za każdym razem to samo - odgniotki (nawet po 3-4 godzinach od użycia). Porównując jedną dłoń z drugą (na jednej wysuszacz w lakierze od Allepaznokcie, na drugiej Killys) na tej z Killys słaby blask po 2 dniach, dodatkowo nie można tym specyfikiem zabezpieczyć wolnego brzegu, więc lakiery szybciej się ścierają. Jako oliwka w porządku. Rzeczywiście dobrze nawilża skórki, jednak jak dla mnie nic poza tym. Pomijam też to, co już wcześniej zostało napisane o potłuszczonych palcach, bo to taki urok tego typu produktów.
+ Cena
+Dobrze nawilża
+Łatwość aplikacji
-Brak efektu szybkiego wysuszenia (wolnego w zasadzie też)
-Nikły blask lakieru
-Brak możliwości zabezpieczenia wolnego brzegu
-Utłuszczone palce po użyciu
Kupione opakowanie zużyje jako oliwkę,. jednak na pewno nie kupię po raz drugi i pozostanę przy dotychczas używanym.

Często do niego wracam

Kiedyś po prostu malowałam paznokcie lakierem i liczyłam, że będą wyglądały wprost jak po wyjściu od kosmetyczki, a ich trwałość będzie przynajmniej w połowie taka sama. Dziś wiem, że bez dobrej odżywki do paznokci oraz wysuszacza lakieru, który jednocześnie przedłuży ich trwałość ciężko jest osiągnąć taki efekt. Stosując jednak te trzy produkty: odżywkę, lakier i wysuszacz możemy osiągnąć naprawdę zadowalający efekt.

Bardzo lubię ten produkt do paznokci, głównie dlatego, że faktycznie przyspiesza schnięcie lakieru - chociaż oczywiście to nie jest tak, że po aplikacji możemy już wykonywać codzienne obowiązki. Zostawia na paznokciach lekko świecącą powłokę, a dodatkowo nawilża skórki gdyż ma tłustą formułę, z dodatkiem olejku.

Produkt znajduje się w przezroczystej buteleczce i - co mnie zaskoczyło - nie posiada pędzelka, a pipetę za pomocą której wypuszczamy krople na lakier. Po zaaplikowaniu produkt rozlewa się na płytce paznokcia, a pipeta sprawia że sama aplikacja jest dziecinnie prosta i bardzo szybka. Nie musimy się bawić w dodatkowe malowanie paznokci - wystarczy kropla produktu, aby pokryć nią cały paznokieć. Należy to jednak robić z nieco większej odległości, tak by wysuszacz miał możliwość pokryć w całości płytkę i się na niej rozlać.

Produkt nie wysycha w opakowaniu i starcza na bardzo długo, dodatkowo przeźroczysta buteleczka sprawia, że możemy kontrolować ilość produktu znajdującą się w środku.

Lakier faktycznie szybciej schnie na paznokciu i nie odpryskuje. Bardzo lubię ten wysuszacz lakieru i często do niego wracam, również ze względu na jego przystępną cenę.

Dobrze wysusza

Bardzo dobrze działa, znacznie skraca czas schnięcia lakieru, po kilku minutach jest wyschnięty, lakier długo utrzymuje się na paznokciach i ładnie błyszczy. Sama formuła specyficzna bo palce są tłuste ale skoro działa to trudno. Nie wiem czy komuś wystarczy jedna krople na paznokieć, ja muszę dawać 2-3 krople żeby rozpłynął się po całym paznokciu.

niszczy lakier

Przyspiesza schnięcie lakieru ale przy tym strasznie niszczy lakier - tworzą się purchle i lakier szybciej odpryskuje
próbowała zakraplać go na jeszcze mokre od razu pomalowane lakierem paznokci oraz na suche paznokcie - efekt bł ten sam - same purchle na lakierze (essie)
Ogólnie nie polecam

Nie tylko wysuszacz lakeru ;)

Mam suche skórki, a paznokcie cienkie jak papierek. Całe szczęście, że nie lubię długich paznokci :) Jednak lakier, który odpada po dwóch dniach nie jest moim ulubionym gościem, jak każda z nas chciałabym mieć piękny i trwały manicure. Z pomocą przychodzi mi właśnie KillyS.
Opakowanie to mała, szklana buteleczka z pipetką do dozowania produktu. Pipetka jest świetnym pomysłem, ponieważ "wysuszacz" rozlewa się po paznokciu i skórkach wokół co jest świetne, bo dzięki temu moje skórki stały się mniej wysuszone i brzydkie.
Jeśli chodzi o wysuszanie lakieru to mój numer 1! Nawet już troszkę starszy lakier, który źle schnie, dzięki temu preparatowi nie tylko zasycha, ale też nie robią się brzydkie odgniecenia. Lepszego jeszcze nie miałam!

Bardziej oliwka a nie wysuszacz

Jako oliwa super, ale wysuszacz nie. Jak dla mnie zupełnie nie przyśpiesza wysuszania lakieru. Fakt ładnie go nabłyszcza i odżywia skórki. Ale z pewnością nie wysusza ekspresowo lakieru jak zapewnia producent.

Polecam!

Polecam nie tylko jako wysuszacz lakieru,ale jako świetna odżywka do skórek.
Po kilku sekundach od pomalowania paznokci należy skropić kroplą na paznokieć i na początku te paznokcie są mokro-tłuste,nie jest aż tak bardzo oleista formuła.
Natomiast skórki nie są aż tak twarde po stosowaniu tego wysuszacza oraz po kilku chwilach lakier schnie i niemal wcale nie czuć tłustych rąk.
Poręczne opakowanie z pipetą.
Cena ok 15-20 zł

Za wcześnie użyty zważy lakier

Wysuszacz jest tłusty, za wcześnie użyty zważy lakier i sprawi że się rozwarstwi.
Ja go użyłam za wcześnie i z jednego paznokcia zszedł mi cały lakier.
Jest wydajny, dołączona pipeta ułatwia dozowanie i rozmieszczenie preparatu.
Jest to bardzo udany produkt i jestem z niego bardzo zadowolona.

niezastąpione

Super kosmetyk. Zmniejsza czas schnięcia lakieru do w sumie kilku minut. Dodatkowo przedłuża jego trwałość. Lakier na moich paznokciach trzyma się czasami jeden dzień a z tymi kroplami jestem w stanie dociągnąć z lakierem na paznokciach nawet do tygodnia. Jest bardzo wydajny, wystarczy jedna kropla na paznokieć, która dokładnie się po nim rozprowadza. Opakowanie z pipetą bardzo wygodne.

Miłe zaskoczenie

Mam bardzo duży problem z wysuszaniem lakieru ,a do tego dochodzi moja ogromna energia która nie pozwala wysiedzieć mi w miejscu. Przez to niestety przy każdym malowaniu lakier mi się rozmazywał albo obijał. Postanowiłam kupić oleje killys po przeczytaniu opinii na wizażu i jest mega zaskoczona.
Rzeczywiście działa wyśmienicie , a do tego pięknie nawilża skórki.
Po kilku chwilach lakier jest twardy jak kamień.
Dzięki temu nie muszę siedzieć w nieskończoność, aby czekać aż lakier wyschnie.
Polecam !

Mam bardzo duży problem z schnięciem paznokci! :-)

Plusy:

+ rzeczywiście wysusza lakierr
+ nie wysusza skórek
+ oleista formuła
+ cena + dostępność

Minusy:
-jednym minusem który widzę to opakowanie, ale da się tego uniknąć. od gwiazdki opiszę o co chodzi.. :-)

*** Czytała niżej że osoba m problem z twardym uchwytem do pipetki - i ja miałam ten sam problem z pierwszym opakowaniem i myślałam, że takie jest każde. :P Ale potem kupując kolejne opakowanie pipeta była miekka.
Długo przyglądałam i zastanawiałam się dlaczego i okazało się, że w momencie kiedy w pipecie -w środku- jest płyn i ją obrócimy do góry nogami to płyn przedostaje się do "uchwytu" przez co zachodzi reakcja 'utwardzanie' i pieta staje się twarda na takiej samej zasadzie jak lakier. :-)

Unikniemy tego nie obracając całego pojemniczka np. nie wrzucając jego do torebki albo wypompowując zawartość z pipetki. :D ***

Bez niego nie maluję

Essence miało (ma?) bardzo podobny produkt w swojej ofercie niestety chyba go wycofali bo coraz trudniej go dostać więc postanowiłam wypróbować olejek Killys.
I one właściwie niczym się od siebie nie różnią.

Szklana buteleczka z pipetą. Niestety gumowy dzyndzel od pipety jest twardy jak kamień i trudno nim precyzyjnie odmierzać produkt. Za to pół gwiazdki w dół.

Produkt ma postać "suchego" olejku, który aplikujemy na każda warstwę nałożonego lakieru. Im więcej warstw tym schnięcie idzie wolniej. Jedną warstwę wysusza na kamień w mig ale przy większej ilości zajmuje mu to trochę czasu. Można powiedzieć, że preparat "podsusza" mokry lakier ale nie sprawia, że twardnieje on do końca. Dlatego np można wykonywać jakieś czynności nie wymagające zbyt dużego zaangażowania paznokci (ja np maluję często paznokcie wieczorem i idę spać - rano lakier jest wyschnięty na mur-beton ale nie ma na nim odciśniętej pościeli). Ale nie wysusza go na tyle, żebym 5 minut po malowaniu mogła włożyć dłoń do kieszenie mocno obcisłych jeansów.

Ja lubię tego typu produkty, nie zaczynam nawet malowania paznokci kiedy nie mam go w kosmetyczce choć wiem, że niektórzy wolą wysuszacze w lakierze np Seche Vite.
W swojej kategorii jest super, ma tylko kiepski dozownik.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte