Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Cena: 9zł / 50ml
/m/

normalna
w słoiczku
lekkie
uniwersalne

Jest OK

Krem wydaje się być dobry. Tylko przy stosowaniu mam jeden problem: po nałożeniu strasznie piecze mnie skóra.

Później to przechodzi, ale jednak jest to trochę zniechęcające.

Oprócz tego widzę same plusy:
- bardzo szybko się wchłania
- pozostawia skórę bardzo miękką
- ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Świetny krem

Krem Nivea Care dostałam do wytestowania. Używam go ok miesiąca i jestem zachwycona.
Krem jest delikatny, lekki, nie tworzy tłustego filmu i doskonale nawilża, a co najważniejsze, szybko się wchłania. Odżywia skórę, nadając jej zdrowy wygląd. Doskonale sprawdza się pod makijaż. A do tego ten zapach :) Gdy otworzyłam pudełeczko, od razu wiedziałam, że to Nivea. Opakowanie bardzo poręczne. Polecam

Rewelacyjny krem który polecam każdej kobiecie;)

Zniewalający zapach kremu który odrazu skradł moje serce;)bardzo lekka konsystencja i naprawdę się nie lepi;)Krem odpowiedni dla każdego o każdej porze dnia i nocy jestem bardzo zadowolona i już mam kolejne opakowanie;)Polecam gorąco

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Moja perełka

Wcześniejsze kremy jakich używały sprawiały,że moja twarz była \'lepka\', tłusta i świecąca. W przypadku Nivea Care jestem pozytywnie zaskoczona. Posiada wszystko czego potrzebuję: nawilża i nie tworzę\' tłustej, lepiącej się\' maski. Przyjemny zapach i wygodne opakowane.
Mój faworyt w kremach :)

Ilość zużytych opakowań: skończone jedno opakowanie

Cudowny dla mam!

Krem Nivea Care - to genialny wybór dla każdej kobiety, ale przede wszystkim dla młodych mam!

Po ciąży moja cera straciła blask, maluszek wysysał ze mnie wszystkie minerały i wartości odżywcze. Nie miałam czasu na smarowanie się i czekanie aż krem się wchłonie.

Nivea Care okazała sie strzałem w 10!
Bardzo odżywia, wchłania się momentalnie, ma miły zapach, nie zostawia skóry tłustej czy wilgotnej.

Moja skóra na nowo odzyskała blask, jędrność i wygląda na wypoczetą i zrelaksowaną - mimo nieprzespanych nocy przy boku mojego maluszka :)

Dziękuję Nivea!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Świetny będe uzywac

Jestem zniego zadowolona bo ma świetna konsystencję-lekka, i jest taki jak oczekiwałam czyli nietłusty, lekki, dobrze sie wchłania dobrze nawilza i swietnie pachnie czyli same plusy. I faktycznie nie przetłuszcza skóry.

Używam tego produktu od: maj 2015
Ilość zużytych opakowań: uzywam pierwsze opakowanie 50 ml

Rewelacja

Krem bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości, skóra po nim jest gładziutka. Podejrzewam, że starczy mi na długo, bo niewiele go trzeba użyć, żeby nawilżył skórę. Zapach choć trochę zmieniony, przypomina lata dzieciństwa jak przed każdym wyjściem mama smarowała mi twarz zwykłym kremem Nivea.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetny krem, warty polecenia

Cieszę się, że mogłam przetestować ten krem, ponieważ trafiłam w końcu na lekki krem, który świetnie się wchłania i jak obiecuje producent nie pozostawia tłustej warstwy.
Ja używam go pod makijaż jako baze, świetnie się do tego nadaje, nawilża, skóra jest po nim miękka, delikatna.
Mam wrażliwą skórę i plus dla niego za to , że nie uczula.
Jestem pod wrażeniem tego kremu, poniewaz za takie pieniądze daje niesamowite efekty.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

- dobrze się rozprowadza
-skóra jest nie napięta
- nawilża
- pozostawia uczucie świeżości
To pierwszy krem który tak mi podpasywał, mam nadzieję ,że na zawsze zostanie w mojej torebce.

Używam tego produktu od: około miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte i następny krem napoczęty

Wspaniały krem

Nie jest lepki, szybko się wchłania, co bardzo mnie zaskoczyło. Łatwo się rozprowadza i nawilża skórę. Polecam go moim przyjciółkom, bo jest wspaniały. Idealny na lato.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

cudeńko:)

Jak dla mnie idealny krem na dzień pod makijaż. Lekki, nie uczula (a u mnie jeśli chodzi o kremy bardzo łatwo o podrażnienia, uczulenie), szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, nawilża a do tego jest tani;) kupiłam go w rossmanie w promocji -40% za ok. 4,50zł.

Lekkość, komfort, zero lepkości

Krem bardzo lekki, nie tłusty, nie wysuszający, piękny zapach, fajna konsystencja. Sprawdził się idealnie na lato. Bardzo wydajny. Mam tłustą cerę, a krem wcale nie sprawił, że czułam na skórze jakieś jeszcze dodatkowe obciążenie. Polecam ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc