Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Sprawdź ceny produktu

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Ogólnie ok

Ten krem chodził za mną od dawna, wielokrotnie mijałam go na półce, jednak jakoś nigdy nie było mi po drodze aby go kupić. Aż w końcu się zdecydowałam... Kosztował chyba niecałe 10 zł a opakowanie było dość duże. Więc warto spróbować. Ma lekką konsystencję, fajnie się go rozprowadza na twarzy. Zapach taki, jak wszystkie kremy Nivea. Jeżeli chodzi o działanie do jest ok. Nawilża skórę, jednak nie jest to efekt "wow". Generalnie ten krem jest dobry na takie nagłe sytuacje, kiedy nie mamy żadnego innego a musimy jakiegoś użyć. Ten nam z pewnością nie zaszkodzi, jest łatwo dostępny, coś tam nawilży, jednak nie zastąpi takiego dobrego, solidnego kremu na co dzień.

Mnie nie zachwycił, po prostu.

Czytam recenzje i zastanawiam się, czy coś jest ze mną nie tak?
Bo mnie słynny, lekki krem odżywczy od Nivei nie zachwycił. Nic mi nie urwało, nie zaliczyłam opadu szczęki ani nic podobnego. Jest, ale równie dobrze mogłoby nie być go wcale, nic bym nie straciła.

Kupiłam ten krem w zasadzie przez przypadek - traf chciał, że akurat było lato, mnie skończył się krem na dzień, a o kremie Nivea słyszałam wówczas mnóstwo pozytywnych opinii. No więc kupiłam, słoiczek 100 ml za zawrotną kwotę 9,90 zł - była promocja, od razu mówię.

Podoba mi się opakowanie tego kremu - słoiczek jest naprawdę uroczy, to niebieskie cieniowanie przywodzi na myśl coś czystego i świeżego. Plastik jest odporny na uszkodzenia, cały czas wygląda estetycznie, jest lekki i funkcjonalny. Pudełka tutaj nie uświadczymy, ale to akurat dobrze - krem jest zabezpieczony sreberkiem, które swoją drogą warto sprawdzić już w sklepie - normalnie przy kasie otwierajcie nakrętkę i skontrolujcie stan owego srebrnego wieczka, bo moje były normalnie otwarte, widać jakieś ciekawskie babsko nie mogło się powstrzymać. Wymieniłam na inny egzemplarz, a ten felerny dałam ekspedientce mówiąc, że jest to produkt otwarty, a więc nie powinien być wystawiany - taka dywagacja, ale jest to ważne, bo chyba nikt nie chciałby kupić otwieranego wcześniej kosmetyku.

DANE TECHNICZNE ;):
*Konsystencja kremu to taki zwarty mus, przyznam, że to mnie urzekło - niby wydaje się być gęsty, a jednak jest lekki i łatwo się rozprowadza. Można nawet wykonać masaż, gdyż nie wchłania się od razu.
*Zapach klasycznego Nivea, choć mam wrażenie, że ten jest lżejszy i bardziej świeży, niemniej jednak, przyjemny i charakterystyczny.
*Zauważyłam, że ten krem najlepiej współpracuje z serum Bioderma Hydrabio, Advanced Night Repair EL i z czystym kwasem hialuronowym - intensyfikuje ich działanie i całkiem dobrze się wchłania.
Na innych niestety się nie sprawdził, a testowałam na Guerlain Super Aqua, Shiseido Ultimune, testowałam na serach od Mincer i Bielendy Professional z komórkami macierzystymi - nie lubi się z nimi i już! Wałkował się, rolował, choćbym nie wiem jak niewiele go nałożyła.
*Zostawia lepką warstwę i jest to fakt - nawet na mojej mega suchej, atopowej skórze i tu również nie ma nic do rzeczy ilość, jaką nakładam - twarz się lepi i tyle, choć nie jest to lepienie utrudniające życie, oddychanie i normalne funkcjonowanie - a i takie kremy istnieją, wierzcie mi ;)
*Nie zapycha porów, choć nie jest taki super lekki - Nivea Soft jest lżejszy, moim zdaniem, a działa chyba tak samo. Serio.
*Nie da się go nałożyć pod makijaż, bo choć początkowo wydaje się, iż podkład wygląda nań lepiej, to jednak szybko skóra zaczynała się błyszczeć, co mi się nie zdarza...

DZIAŁANIE:
Jak działa? Ano ma odżywiać, a przy tym być lekki jak piórko - lekki nie jest, nie odżywia też jakoś szczególnie. W sumie, twarz po jego użyciu wygląda tak, jak przed. Nie oczekuję rozświetlania, odmładzania czy Bóg wie czego, ale wiem doskonale, że skóra odżywiona z zasady prezentuje się lepiej, młodziej i zdrowiej, po prostu! A moja skóra jak była szara i sucha, taka była nadal. Jak bywała ściągnięta, taka pozostała. Jaka była, taka pozostała, a ten krem ani jej nie pomógł, ani jej nie zaszkodził. Jest, bo jest, coś tam nawilża (ale robi to każdy), ale nie ma efektu odżywienia, a to jest główne działanie tego produktu!
Liczyłam na cokolwiek, zwłaszcza, że masło shea jest na trzecim miejscu w składzie, zaraz po glicerynie. Jest tam również emolient, olej roślinny, palmitynian izopropylu (nawilżacz). Są też niestety i silikony, są konserwanty (niestety, jest jeden paraben), tak więc cudów nie uświadczymy.
To już lepiej kupić czyste masło shea, efekty są i to szybko, a wychodzi taniej ;)

Niestety, jest wydajny, na moje nieszczęście - od lata go zużyć nie mogę, choć sprawiedliwie dodam, że nie używam codziennie od pewnego czasu.
Cena nie jest wysoka, ale moim zdaniem, nie jest warty nawet i tyle - znam lepsze, naprawdę.
Ten jest moim zdaniem przereklamowany i zaprawdę, dziwię się, jakim cudem jest uznawany za krem wszech czasów?!

Jeden z ulubionych

Mam cerę mieszaną ze skórą suchą na i wokół nosa. Dzięki nivei przesuszenie nie występuje, a twarz jest nawilżona. Stosuje go naprzemiennie z olejkami do twarzy i podczas zimy daje zadowalające efekty. Po dodaniu do niego odrobiny kwasu jabłkowego, który ma wiele właściwości kosmetycznych, efekt nawilżenia utrzymuje się jeszcze dłużej. Sam krem od nivea jest lekki i odżywczy. Wchłania się dość szybko. Nie zostawia tłustej warstwy na twarzy, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania go rano. Świetny stosunek jakości do cery.

Delikatny dla skóry

Krem wygładza skóre, nie powoduje zaczerwienienia jej (wręcz ją uspokaja!), bardzo szybko się wchłania, pięknie pachnie (typowy kremowy zapach jak dla każdego tradycyjnego produktu Nivea), nie uczula. Jest to krem, do którego zawsze wracam. Kupiony przypadkiem, a okazał się być znakomity. Wielkiego odżywienia skóry nie zauważyłam, jednakże skóra wygląda po nim bardzo zdrowo i jest w bardzo dobrym stanie. Nie powoduje podrażnień, nie wysusza, nie uczula. Starcza na bardzo długo, a kosztuje niewiele. Ma bardzo poręczne i porządnie wykonane opakowanie.

Używa produktu od: próbka

Nie, nie, nie

Krem ma klasyczny zapach, ładny. Czy dobrze odżywia i nawilża? Nie wiem. Zdążyłam użyć go dwa razy. Po raz pierwszy w życiu jakiś kosmetyk spowodował u mnie wysyp. Dobrze, że krem jest tani i kupiłam go na promocji za ok. 6zl. Teraz muszę sobie poradzić z wypryskami, które się pokazały i pewnie jeszcze się pokażą.

lekkie, delikatne odżywienie

Produkt jest genialny !
Przyznam, że od dłuższego czasu miałam problem z dobraniem kremu do twarzy. Jeden był zbyt tłusty, drugi w ogóle się nie wchłaniał inne z kolei słabo odżywiały moją skórę twarzy. Ten sprawdził się idealnie. Stosuje go zarówno rano i wieczorem. Produkt nie zapychał porów, dobrze się wchłaniał. Ma lekką konsystencje, dzięki czemu dobrze się go nakłada Produkt nie pozostawia uczucia lepkości skóry. Mimo, że stosuje go czasem jako baze pod podkład, nie powoduje, iż moja skóra w ciągu dnia się błyszczy, w żaden sposób nie wpływa na trwałość makijażu. Zapach jest dość delikatny, typowy dla każdego kremu NIVEA.

sprawdził się

Nie ufam kremom uniwersalnym.Każda cera jest inna i krem pod nią powinien być odpowiedni ale gdy otrzymałam ten w prezencie postanowiłam wypróbować.Przyjemny zapach i lekka konsystencja w wygodnym słoiku okazała się być świetnym kremem.Dobrze się rozprowadza i momentalnie wchłania pozostawiając skórę miękką,gładką i promienną.Sprawdza się również pod makijaż.Wydajny i ogólnie dostępny.

ładne opakowanie

Ja się pomyliłam, myślałam że to nowe opakowanie mojego ulubionego kremu nivea, ale jednak się okazało że to inny krem. nie jest zły, ale wolę tą starą wersję.

Mój faworyt na dzień

Na wstępie chcę zaznaczyć, że moja cera nie jest raczej problematyczna - głównie sucha, trochę przetłuszcza się strefa T, czasem (szczególnie zimą lub w okresie większego stresu) pojawi się jakaś sucha skórka, raz na sto lat trafi się jakiś wyprysk, który zawsze wywołuje u mnie szok i oburzenie:) Mam 26 lat i póki co czas mnie na szczęście oszczędza (przynajmniej na twarzy) i nadal wyglądam, jakbym miała bliżej 20stki niż 30stki.

Bardzo lubię ten krem! Tak jak wspominałam, nie borykam się z żadnymi większymi problemami, ale z jakiegoś powodu bardzo ciężko było mi znaleźć krem, który by mi się spodobał. Używałam naprawdę różnych kremów - i dermokosmetyków, i tych z wyższych półek, zagranicznych, polskich, z naturalnym składem i nie, naprawdę całe multum. Ten krem odkryłam rok temu podczas promocji w Hebe, kiedy kosztował on jakieś żałosne grosze - coś około 4zł za mały słoiczek. Wzięłam tak po prostu, nie oczekiwałam zbyt wiele, ale nie miałam ochoty wywalać znowu pieniędzy na krem, który w połowie opakowania po prostu wyrzucę, albo będę go w mękach kończyć. Krem mnie BARDZO zaskoczył, co więcej, bardzo przypadł do gustu mojej mamie! Jest naprawdę lekki, a jednocześnie bardzo fajnie odżywia, nie mam poczucia, że moja twarz jest zaklejona jakąś gęstą mazią, co niestety zdarzało mi się przy innych kremach. Idealnie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania, bardzo ładnie pachnie (jak zresztą wszystkie kosmetyki nivea :) ) . Jest bardzo wydajny, czasami używam trochę grubszej warstwy na noc i też jest super. Modlę się, żeby moja skóra zawsze go tak dobrze przyjmowała, bo drżę na myśl, że będę musiała szukać jakiegoś innego kremu na dzień :)

Najlepszy krem jaki miałam ! :)

Ten krem do twarzy jest rewelacyjny! Jest lekki, szybko się wchłania, nie zatyka porów, nie podrażnia, jest idealny pod makijaż. :) Skóra po jego użyciu jest mięciutka, nawilżona i odżywiona, ale krem nie pozostawia tłustej warstwy. Krem ma delikatny zapach, typowy dla kosmetyków Nivea. Krem jest bardzo tani i dodatkowo jego pojemność jest większa (100 ml). Nie podoba mi się za bardzo szata graficzna opakowania i fakt, że jest ono wykonane z plastiku, gdyż wolę szklane słoiczki z kremem. Ale przecież nie opakowanie w doborze kremu jest najważniejsze. :)

Dla niewymagającej skóry.

Bardzo lekki krem o delikatnym zapachu Nivea, sprawdzi się głównie na skórze nie wymagającej większej opieki. Delikatnie nawilża, nie zatyka porów i dość szybko się wchłania. Potrzeby mojej skóry są raczej większe. zależy też od pory roku, przesuszenie latem, podrażnienia zimą. I tu zdecydowanie jest za słaby. Nie robi nic wielkiego więc chyba polecałabym jedynie dla cery normalnej. Na co dzień będzie ok.

Krem jest naprawdę lekki, osobiście dla mnie ok, ale jeśli macie bardzo przesuszoną skórę to jednak nawilża nie aż tak żeby na zimę używać. Dobra cena, przyjemny zapach(który po prostu uwielbiam) i wydajny.