Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Świetny pod makijaż

Bardzo fajny delikatny krem który wchłania się bardzo szybko. Nie pozostawia tłustego filmu, świecenia się skóry ale uczucia lepkości. Buzia po użyciu jest nawilżona, gładka i miękka. Świetnie sprawdzi się jakoś baza pod makijaż gdyż współgra z podkładem. Jak za tak mała cenę naprawdę świetny produkt. Opakowanie jest wygodne w użyciu, krem na bardzo przyjemny delikatny zapach i jest dostępny w wielu drogeriach i supermarketach

Lekki

Bardzo lekki krem, szybko się wchłania lubię używać pod makijażu ja kupiłam w biedronce za 13zl vzasami używam na noc gdy szczypie mnie twarz z suchości a nie mam ochoty się kleić

Lekki krem

Krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza na skórze i dobrze się wchłania. Po użyciu kremu skóra jest przyjemna w dotyku i nawilżona. Krem charakteryzuje się lekkim i przyjemnym charakterystycznym zapachem. Warto wspomnieć, że krem jest tani, wydajny i nie podrażnia skóry. Polecam.

Naprawdę dobry krem

Lekki krem, pachnie typową "Niveą", nie zostawia lepiącego filmu na twarzy. Wchłania się raz dwa, czasem łapałam się na tym, że jeszcze rozcieram twarz, a kremu na niej już nie ma :P ogólnie jest bardzo dobry, plus za skład, cenę i dostępność (zawsze kupuję w Rossmanie 100ml na promocji za 10zl), ale jeśli naprawdę potrzebujemy odżywienia to raczej nie tędy droga. W połowie pierwszego opakowania dodałam do niego po kilkanaście kropel olejku migdałowego, żelu hialuronowego i ekstraktu z aloesu i czuję różnicę- jest trochę gęstszy, wchłania się chwilę dłużej, ale buzia jest bardziej miękka i nawilżona, jestem bardzo zadowolona z działania. I właśnie tak do niego wracam- jako do bazy do wzbogacenia półproduktami.

Uniwersalny krem

Dobry krem, sprzedawany w różnych pojemnościach, o przyjemnym zapach, takim Niveowym bym powiedziała. Produkt ma pośrednia gęstość. Niewysoka cena tez jest atutem. Mam sucha cerę i używam go jako krem do twarzy. Nie szczypie w oczy. Na plus jest także dostępność kosmetyku. Warto go zawsze mieć pod ręka. Krem ma porządne opakowanie. Także ładnie łagodzi różne podrażnienia, zapewnia nawilżenie, także po opalaniu. U mnie w domu zawsze gości, mniejsza pojemność znajduje się w torebce, większa w łazience.

Nivea - krem do twarzy

Używam tego kremu od kilku lat i zazwyczaj stosuje go na noc. Moja skóra jest dzięki niemu nawilżona. Krem ma delikatną konsystencję i nie zostawia klejącej się warstwy. Szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny.

Podstawowy

Jak za tę cenę jest naprawdę ok!
Mam cerę problematyczną, więc muszę uważać co nakładam na twarz.
Konsystencja lekka, delikatna. Efekt? Skóra nawilżona, miękka
Dobrze współgra z kosmetykami kolorowymi.
Przyjemny, nienachalny zapach
Lubię to opakowanie
Nie podrażnił/ nie uczulił :)

polceam

Ładnie pachnie. Wystarcza na długo. Ładne i praktyczne opakowanie. Skutecznie nawilża. Szybko się wchłania. Nie podrażnia. Jest bardzo, ale to bardzo wydajny i wystarcza na bardzo dlugo

Dobry krem na co dzień

Lekki krem na co dzień. Sprawdził mi się też pod makijaż. Nie mogę mu nic zarzucić, choć też nie ma efektu wow. Zapach jak to przy tej firmie. Raczej skuszę się ponownie.

Klasyk

Jak w tytule to taki klasyk który każdy zna. Ja go lubię i wracam do niego regularnie. Nawilża, szynko się wchłania , nie podrażnia, wiec czego chcieć więcej?

Bardzo lubie i cenie sobie ten krem

Lekki krem który dobrze- szybko nawilża i regeneruje skóre która natychmiastowo staje się gładka i przyjemna. Fajna delikatna konsystencja i zapach. Jest wydajny i starcza na długo.Można go kupić w praktycznie kazdej drogerii w dobrej cenie. Ładne poręczne opakowanie które mieści się w mniejszych szufladkach. Polecaam!

Niveowy szybkowchłaniający się klasyk

Lekki krem odżywczy od Nivea to typowy uniwersalny krem o klasycznym „niveowym” zapachu. :)
Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Szybko się wchłania, daje uczucie przyjemnego nawilżenia i wygładzenia skóry. Krem sprawdził się nawet przy mojej mieszanej/ tłustej cerze. Nie zapycha. Nadaje się jako baza pod makijaż.
Po prostu klasyk od Nivea za niewielkie pieniądze.