Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.78/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.95/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Z tym kremem nie rozstaję się od dawna, jest rewelacyjny. Używam go jako podkład pod makijaż, bo szybko odparowuje, smaruje nim dekolt, szyję, przy okazji nawilżam ręce. Same wiecie, że nie każdy krem jest tak delikatny w swojej formule, że nie musisz myć rąk po jego użyciu. Ponieważ występuje jako zestaw w różnych kolorach dziś proponuję różowy.

Krem niewyróżniający się niczym specjalnym

Za pierwszym podejściem po kilku dniach użytkowania mnie zapchał. Odstawiłam go i po jakimś czasie wróciłam używając go 2-3 razy w tygodniu, po pewnym czasie zaczęłam go stosować codziennie rano i wieczorem nakładając mniejsze ilości jeszcze na wilgotną skórę po toniku i już nie działo się nic niepokojącego ze stanem mojej cery.
Pozostawia uczucie nawilżenia w ciągu dnia, dobrze się wchłania, ale zostawia delikatnie lepiący film na twarzy. Używałam go również pod makijaż i też dawał radę.
Zapach standardowy dla kremów Nivea, jest lżejszy niż kultowy krem Nivea (w płaskim opakowaniu z niebieskim wieczkiem), ale lekkim bym go nie nazwała.
Spełniał swoje zadanie - nawilżał, ale poza tym nie wyróżnił się niczym nadzwyczajnym, dlatego nie skuszę się na niego ponownie.

tanioszka

krem ma, jak na firmę Nivea, konsystencję dość lekką. Skład bardzo średni, chociaż w składnikach dość wysoko znajduje się masło shea, co jest plusem. Krem daje poczucie nawilżenia skóry, ukojenia lekkich stanów zapalnych i delikatnego wygładzenia. Dość dobrze współgra z kosmetykami kolorowymi. Niestety przy dłuższym stosowaniu zapycha i działanie ksometyku jest bardzo doraźne, tzn, w dłuższej pespektywie nie zauwazyłam efektów. Tak, jakby wraz ze zmyciem produktu znikały wszelkie efekty, a jako krem, czyli kosmetyk pielegnujący, powinien działać długofalowo, a nie doraźnie (w taki sposób, że po oczyszczeniu, natychmiast musimy czymś nawilżyć skórę)

Dobry!

Lekki krem, który sprawdza się doskonale. Delikatny zapach, lekką formuła, przyjemna aplikacja, szybkie wchłanianie. Krem bardzo dobry na lato, super sprawdza się pod makijażem. Delikatnie nawilża i odżywia cerę!

nie dla mnie

krem jest w plastikowym opakowaniu o dość przyjemnym, delikatnym. nie męczącym zapachu. Konsystencja jest delikatna. Sam kosmetyk szybko się wchłania niestety dla mnie za mało odżywia i nawilża.

bogatsza wersja Nivea Soft

Właściwie z kremów Nivea stosowanych do tej pory nie zawiodłam się na żadnym. Nie inaczej było z tym produktem. Zamknięty w ładnym, małym opakowaniu zachęca do zakupu ponieważ jest idealny do włożenia go do torebki żeby mieć go przy sobie. Plastik jest dość gruby tak samo jak zakrętki dlatego mamy pewność, że nawet przy upadku produktu nie powinno uszkodzić się opakowanie i produkt się nie zmarnuje. Po otworzeniu produktu mamy przed sobą biały krem o delikatnej konsystencji pachnący klasycznie kultowym już zapachem Nivea. Bardzo kojarzy mi się z konsystencją Nivea Soft ale jest odrobinę cięższy i bardziej treściwy. Mimo tego po nałożeniu na twarz tworzy bardzo delikatną i przyjemną do rozprowadzenia warstwę. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze niepożądanej, tłustej czy oleistej warstwy. Niejednokrotnie stosowałam go pod makijaż i sprawdził się w tej roli. Jest to produkt uniwersalny i bardzo dobrze sprawdzi się jako produkt na rano i produkt do stosowania na noc. Nawilża skórę na dość długi czas i awaryjnie sprawdzi się też jako nawilżenie spierzchniętej skóry dłoni. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Podsumowując jest to bardzo przyjemny produkt, który warto przetestować.

Nivea

Jeden z moich ulubionych kremów do twarzy. Jest lekki, ma kremową konsystencję, jest bardzo wydajny. Dobrze nawilża i pielęgnuje skórę. Ma delikatny, kremowy zapach.

NIE DLA MNIE

O MNIE
Jestem posiadaczką typowej cery mieszanej, tłusta w strefie T z licznymi niedoskonałościami, łatwa do zapchania i zanieczyszczona, policzki suche, skłonne do podrażnień i mocnych wysuszeń.

STOSOWANIE
Aby sprawdzić go jak najlepiej najpierw używałam w okresie letnim przez 2 tygodnie jedynie raz dziennie z rana, a przez kolejne 2 tygodnie 2 razy dziennie

ZAPACH I KONSYSTENCJA
Nie zdziwię nikogo jeśli napiszę, że zapach w każdym produkcie Nivea jest identyczny. Na pewno wszyscy znają kultowy kosmetyk jakim jest uniwersalny krem Nivea w niebiesko białym płaskim pudełeczku.
Ten krem ma zapach identyczny to tego kultowego produktu, jak również konsystencja jest prawie taka sam, delikatniejsza.

EFEKT I DZIAŁANIE
Od tego kremu oczekiwałam jedynie nawilżenia. Wysuszyłam cerę produktami przeciwtrądzikowymi i potrzebowałam dużego nawilżenia. Niestety z tym zadaniem sobie nie poradził. Niby nawilżał, ale nie wystarczająco, niby był lekki, a jednak po nałożeniu na twarz okazało się, że dla mnie za ciężki. Niby się wchłaniał, ale pozostawiał tę okropną lepką warstwę na skórze, której nigdy nie toleruję.
Po systematycznym stosowaniu przez 2 tygodnie zaczęły wyskakiwać niedoskonałości, aby sprawdzić czy to na pewno wina tego kosmetyku, przez kolejne dni stosowałam go jako jedyny nawilżacz skóry i rano i wieczorem. Bardzo mocno mnie wysypało! Na całej cerze pojawiła się podskórna kaszka oraz coraz więcej i więcej niedoskonałości, na pewno nie wrócę do tego kremu.

ok

Krem o bardzo przyjemnym zapachu. Konsystencja kremowa, ale lekka. Produkt szybko się wchłania. Cera pozostaje miękka i gładka oraz nawilżona. Nie uczula. Łagodzi przesuszoną cerę. Nie pozostawia tłustego filmu i uczucia lepkości. Nadaje się pod makijaż. Krem jest wydajny.

Rewelacja

Mam tłustą cerę i ten krem sprawdza mi się idealnie. Nie pozostawia tłustej lepkiej warstwy na skórze dzięki swojej strukturze. Bardzo dobrze i szybko się wchłania. Stosuję go na dzień na noc, a jak skończy mi się baza pod makijaż to zdarzało się,że i w takiej sytuacji mnie ratował. Idealny krem za małe pieniądze. Co najważniejsze to również opakowanie, które nie ma dodatkowego plastiku w środku (praktycznie takie jakie opakowanie tyle kremu dostajemy). Opakowanie wydajne, mi starcza na 2 msc przy codziennym stosowaniu na dzień i na noc. Nie wspomniałam jeszcze o zapachu o którym też warto wspomnieć. Jest przyjemny i delikatny.

Nie sprawdził się

Po tym kremie mnie wysypuje, zatkał mi również pory. Zdecydowanie mi nie służy. Aby znaleźć dla niego zastosowanie używam go do nawilżania dłoni i stóp. Krem ma przyjemny zapach i miła konsystencję. Szybko się wchłania.

Fajny lekki krem

Krem zakupiłam w drogerii i jest bardzo fajny. Ma dość uniwersalne zastosowanie, ja osobiście stosuję go w ciągu dnia jak i na noc. Jednak nie odważyłam się zastosować się go pod makijaż , boję się , że pomimo lekkiej formuły nie nadałby się on do tego.

Za dość przystępną cenę otrzymujemy krem w dużym opakowaniu , o barwach jakie głównie przewijają się w produktach nivea, a więc niebieski, granat.

Zapach jest bardzo delikatny i subtelny. Co do wydajności to krem wystarcza na naprawdę bardzo długo, nawet przy codziennym używaniu.
Zapewne nie raz go jeszcze kupię, o ile skończę to opakowanie .