Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Zoeva, Cocoa Blend, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Paleta cieni do powiek marki Zoeva o nazwie Cocoa Blend, to paleta zawierająca 10 mocno napigmentowanych cieni. Każdy z nich zawiera 1,5 g. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień. Paleta inspirowana pudełkiem czekoladek.

paletki cieni
prasowane
hipoalergiczna

uniwersalna paleta, doskonała jakość

Ta paleta jest jednym z moich tegorocznych odkryć.
Miałam już okazję używać kilku kosmetyków marki Zoeva, które wysoko podniosły poprzeczkę.
Z miłą chęcią zabrałam się za jej testowanie.
Opakowanie jest wykonane z dobrej jakości tektury, bez lusterka.
Same cienie są bardzo dobrze napigmentowane, niesamowicie wydajne. Bardzo dobrze współpracują na sucho oraz na mokro. Nie zbierają się w załamaniach powieki, nie osypują się. Można wykonać nimi zarówno makijaż dzienny, jak i mocniej poszaleć, chociaż odcienie nie są bardzo zróżnicowane.

Będzie doskonałym prezentem dla osoby, która stawia pierwsze kroki w makijażu, ale również przyda się jako baza, dla osób o wyższym stopniu wtajemniczenia :)
Wady? Nie znalazłam. Polecam!

Paletka świetna, jak na swoją półkę cenową, świetna jako "coś lepszego" dla początkujących ! Szkoda, że dostępna jest już tylko w sephorze. Ma poręczne, tekturowe opakowanie oraz jego szata graficzna również wyglada pięknie. Posiada ciepłe odcienie oraz przepiękny, iskrzący róż, który jest pięknym akcentem w tej palecie. Serdecznie polecam.

Nic specjalnego

Te cienie są fantastyczne pod względem ich trwałości oraz rozcierania, ale paleta jest przereklamowana, masa youtuberek ją zachwala i ok, bo to jest całkiem dobra paleta, ale nie jakoś rewelacyjna, nie należy więc z dobrej rzeczy robić najlepszej na świecie, to nie fair, -cena zawyżona, cienie są całkiem niezłe, ale dla mnie bez różnicy z Makeup Revolution, -nie wiem czemu na 10 cieni są aż dwa około-czarne, niemalże identyczne, jeden czarny bardzo, drugi czarny wpadający w szary, -/+dobór kolorów dla mnie średni, bo niby brązy i fiolety, a tak naprawdę to 4 brązy są ceglaste, znowu więc ciepłe podtony (nie przepadam za nimi, a na zdjęciach tego nie widać), ano tak, jeden fiolet w zasadzie jest brązem, a drugi ciemnym różem:) -/+osypują się, ale dla mnie to bez znaczenia, zaczynam od makijażu oka, -/+przeciętna wydajność, +piękne opakowanie, mocno zwracam uwagę na opakowania kosmetyków, a to tutaj jest prześliczne, +do tego lekkie i niezwykle poręczne, +nie ma lusterka, które mnie jest zbędne, +konsystencja bardzo dobra, masełkowata, +beżowy pod łuk brwiowy jest, +cienie blendują się niesamowicie prosto i przyjemnie, +zabójcza pigmentacja, +niby nie pachnie, a mnie się podoba ten delikatny zapach, +wzbogacone witaminą E, dobrze wiedzieć, że podczas makijażu pielęgnujemy skórę, +zmywają się cudnie, +nie bledną w ciągu dnia, +trzymają się absolutnie cały dzień Poleciłabym tę paletę fankom mocnego makijażu, ja nie lubię jak moje oko wygląda jak jedna wielka ciemna plama. Nawet o średni makijaż będzie tu ciężko, to są jednak nasycone kolory. Niemniej jednak jakość bardzo dobra, cieszy oko.

Można się zakochać!

Duża paleta. Cienie wysokiej klasy. Lekko sie sypią lecz pięknie się łączą w całość. Nie pozostawiają brzydkich plam. Łatwo się blenduja. Polecam z całego serca.

Znakomita

Paleta jest idealna do makijaży delikatnych dziennych jak i do mocnego oka. Bardzo dobrze się z nią pracuję. Cienie są mocno napigmentowane i blendują się też zaskakująco dobrze. Kolory się świetnie łączą nie tworząc plam ani widocznych przejść. Jak na taką cenę paleta jest bardzo dobrym zakupem.
Cienie są bardzo trwałe, utrzymują się spokojnie cały dzień. Chętnie sięgnęłabym po nią jeszcze raz jak i po inne palety Zoeva.

Jedna z ulubionych

Palety używam od blisko roku i wciąż mi się nie znudziła. Bardzo dobra jakościowa w rozsądnej cenie. Kolory przemyślane, można stworzyć dzienny delikatny makijaż oaz coś mocniejszego. Dobra pigmentacja, cienie praktycznie się nie osypują, ciężko zrobić sobie nimi "krzywdę". Jak dla mnie świetna paleta!

Ideał

Moja pierwsza paleta cieni, na której uczyłam się podstaw makijazu oka. Świetnie się do tego nadaje, ponieważ cienie dobrze się blendują, mają mocny pigment i nawet początkujący nie zrobi sobie nimi krzywdy. Kolory są dobrze przemyślane, pasują do siebie i można z nich stworzyć cały, kompletny look. Błyszczące cienie wyglądają na oku fenomenalnie. Cienie trzymają się na oku cały dzień (lub noc????)Dodatkowym plusem jest lekkie opakowanie, szkoda tylko, że nie ma lusterka.

HIT!

Do zakupu tej paletki zbierałam się długo. Kiedy w końcu ją zakupiłam - zakochałam się. Jedna z lepszych paletek, jakie nabyłam w ostatnim czasie.
To moja pierwsza i na pewno nie ostatnia paletka z tej firmy.

Ulubiona!

Ta paletka to byl moj pierwszy zakup z Zoevy i jestem z niej bardzo zadowlona. Pieknie wyglada, ma super kolory no i pigmentacja też konkretna. Paletka posiada wszystko co potrzeba, kolor neutralny jasny, kolory bazowe, troche świecących i ciemne . wiec mozemy nią wykonać zarówno makiajż dzienny jak i wieczorowy. Bardzo dobrze cienie się aplikuje i rozciera . Polecam serdecznie

Lubię, lubię

Pierwsza moja paletka cieni i uwielbiam. Fajnie dobrane kolory można zrobić makijaż codzienny, ale i wyczarować coś bardziej wieczorowego. Bardzo fajnie sie blenduje, pigment również na plus.

Godna uwagi, zastosowanie jak etykieta wskazuje jednak wodzę fantazji popuścić wręcz wskazane...

Zoeva Cocoa Blend jest to jedna z dwóch palet tej marki jakie na obecną chwilę posiadam... Ale ostatniego słowa nie mówię, tym bardziej, że ostatnio będąc w SEPHORZE nogi poniosły mnie znów przed regał z paletami cieni więc czas pokaże...
Wracając jednak do tematu jest to jedna z lepszych marek przeznaczona do użytku zarówno domowego jak i wykonywania profesjonalnych makijaży...
Cała seria palet zamknięta jest w tekturowych, twardych, prostokątnych paletach. Minusem jest jak dla mnie brak lusterka, które podczas wyjazdów niejednokrotnie są jedynymi dostępnymi- jednak nie w przypadku tej palety. Wiadome dodanie lustra wiązało by się z wyższą ceną zakupu. No trudno taka mała aluzja...
Paleta w oryginale zafoliowana dodatkowo zabezpieczona kartonową wysuwaną osłoną utrzymana w image cocoa blend, więc na wyjazd dobre zabezpieczenie.

Cała paleta zawiera w sobie 10 odcieni. Każdy z nich podpisany własną nazwą. Mamy tutaj ciepłe, naturalne odcienie.
Sama pigmentacja i nasycenie jest powalające. Dodatkowo cienie błyszczące użyte w każdym makijażu dodają niesamowitego pazura...

Jest to jedna z moich ulubionych palet, często się zdarza, że w użyciu każdego dnia.

UKOCHANA

Blendowanie cieni to prawdziwa przyjemność, pigmentacje GENIALNA, ale cienie się nie osypują. Opakowanie trwałe i praktyczne. Paleta jest bardzo wydajna i po prostu przepiękna. Nic dodać, nic ująć.