Palmolive, Aroma Sensations, So Relaxed Shower Gel (Żel pod prysznic)

Palmolive, Aroma Sensations, So Relaxed Shower Gel (Żel pod prysznic)

Zrelaksuj się z aromatycznym żelem pod prysznic Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Shower Gel z lawendowymi olejkami eterycznymi, ylang - ylang i kardamonem.

Kocham od lat

Mój ulubiony żel pod prysznic, który pomaga mi poradzić sobie ze stresem i emocjami całego dnia. Uwielbiam tą chwilę relaksu tylko dla siebie. Zapach jest obłędny!

Elegancki zapach

Żel jest jednym z moich ulubieńców ze względu na zapach. Zawsze kupuję zapas ale ostatnio nie mogę go znaleźć w sklepie. Wydaje mi się, że albo Palmolive zmieniło szatę graficzną albo i nawet zapach. Byłoby bardzo szkoda. Zapach jest przepiękny, elegancki. Utrzymuje się jeszcze po kąpieli na ciele przez jakiś czas. Skład może jest mniej atrakcyjny ale wybieram go zazwyczaj ze względu na zapach.

Żel Palmolive

+ wygoda użytkowania
+ ładna szata graficzna

- brak właściwości pielęgnacyjnych

Relaks w łazience

Z tym żelem prysznic na pewno się wydłuży! Ma on bardzo przyjemny, relaksujący zapach, przez który mamy ochotę siedzieć pod prysznicem jak najdłużej. Dołóżmy do tego przyjemną, nieco gęstą konsystencję, która dobrze nawilża ciało i mamy idealny przepis na relaks po ciężkim dniu.

Zapach - wyśmienity!!

Ten żel pod prysznic ma najpiękniejszy zapach ze wszystkich żeli, jakich kiedykolwiek używałam. Idealnie komponuje się z moimi perfumami.
Dobrze się pieni, nie podrażnia mojej skóry, zapach utrzymuje się stosunkowo długo. Bardzo lubię go używać, polecam.

zapach.

Tak jak większość recenzentek zauważyła, na największą pochwałę zasługuje zapach. Przyznam szczerze, że używam od lat (z przerwami) w głównej mierze za zapach. Żel jest wydajny, duża butla wystarcza na długi czas.
Żel wytwarza wannę pełną piany, co uwielbiam.
Jednak....kiedy zaczęłam większą uwagę zwracać na skład kosmetyków, ten pozostawia naprawdę wiele do życzenia, dlatego wracam d niego coraz rzadziej.
Zapach jest na tyle intensywny, że jeszcze po kąpieli dość długo utrzymuje się na mojej skórze.
Nawilża delikatnie, co ważne nie wysusza.

Obłędny, zmysłowy, orientalny zapach, ale bez dobrego mleczka do ciała po prysznicu się nie obejdzie

Mariaż z żelami pod prysznic (choć i tak preferuję, a wręcz kolekcjonuję mydła) zaczęłam od deserowej serii "Gourmet" Palmolive. Te żele, w hołdzie którym poświęciłam nawet opinie na Portalu Wizaż, totalnie mnie – fankę apetycznych woni – zachwyciły. Od Melby brzoskwiniowej, przez owocowe smoothie, i czekoladę, po tak wyrafinowane łakocie, jak pyszna kawa i mus miętowy, ale oprócz cudnych, trwałych woni, te kremowe żele miały również niezłe walory pielęgnacyjne. Przynajmniej dla mojej – normalnej skóry.

Magnetyzująco fioletowy żel "Relaxed" Marki o orientalnych nutach mojego ukochanego ylang-ylang (odpowiedzialnego za sukces równie ukochanej "N 5" od Chanel) z dodatkiem błogiej lawendy i – pikantnego kardamonu... upaja. Koi zmysły po trudnym dniu, a po dniu miłym – sprawia, że wieczór staje się jeszcze milszy i... zmysłowy.

Bardzo piękny i sensualny zapach, choć – ten przejrzysty żel, doskonale oczyszczając, orzeźwiając i odświeżając ciało – ze swoim pikującym w stronę zasadowości – pH, raczej nie odżywia i nie pielęgnuje skóry. Mojej skóry – normalnej, ale wrażliwej – nie podrażnia i nie wysusza, i choć po prysznicu czuję się porządnie wyszorowana, świeża i pachnąca obłędnie, to jednocześnie czuję też potrzebę zastosowania balsamu do ciała. Przypuszczam zatem, że Osoby ze skórą suchą mogą mieć nawet poczucie lekkiego ściągnięcia.

Czyli nie aż tak dobrze, ale z drugiej strony, to nie jest kosmetyk ani naturalny, ani dermokosmetyczny, z emolientami do skóry atopowej, ani nawet luksusowy, od których wymaga się więcej, ale i za które należy kilkakrotnie więcej zapłacić.

To żel drogeryjny i cenowo – przystępny, więc nie ma się co dziwić, że wymaga po zastosowaniu dodatkowego nawilżenia skóry mleczkiem. Ciało jest za to tak porządnie oczyszczone, że idealnie na takie mleczko przygotowane.
No i perfumeryjnie, sensualnie, trwale wonne. Dla tych zmysłowych doznań, od czasu do czasu warto żel użyć.
Tym bardziej, że kosmetyk ma jeszcze pewne plusy, dodatkowo umilające i ułatwiające aplikację.

Ładną butelkę, dobrze wyprofilowaną, i poręczną, ze szczelnym, ale wygodnym i nie wymagającym walki zamknięciem. I – podobnie jak w serii "Gourmet" - tożsamy minus - zaokrąglenie wieczka – pasujące co prawda do kształtu butelki, ale nie pozwalające na postawienie jej do góry dnem, żeby wydobyć ściekające w ten sposób resztki żelu.
Ponadto kosmetyk ma świetną konsystencję, nie wyciekającą z dłoni lub myjki, i tworzącą bogatą, dobrze rozprowadzającą się na skórze pianę.
A dzięki temu żel jest bardzo wydajny.

I naprawdę – polecam – choć po jego użyciu, należy jeszcze użyć mleczka. Wtedy jest wszystko w porządku, a aura luksusowego zapachu wciąż nas otula.

Co mi po zapachu, skoro koszmarnie mnie wysusza?

Kupiłam go jako ''pocieszenie'', tuż po tym, gdy żel Cupuacu okazał się pachnieć inaczej, niż go zapamiętałam - i z tej złości kupiłam to, ale wyszło na to, że weszłam z deszczu pod rynnę :/. Niestety, ale oprócz pięknego zapachu, nie znalazłam tu właściwie więcej pozytywnych aspektów, a to naprawdę źle świadczy o tym produkcie...

ZALETY (tak, znalazłam jakieś ;)):
+Wygodne opakowanie - wygodna butelka z przezroczystego plastiku z prostą, ale miła dla oka etykietą. Jest wygodnie (bo otworzymy te butlę bez łamania paznokci), jest poręcznie i jest estetycznie, nie mam się do czego przyczepić.
+Piękny zapach - naprawdę mi się podoba, nuty lawendy, ylang ylang i kardamonu są cudownie zmiksowane, żel pachnie naprawdę pięknie! (choć ten kardamon z początku mnie przeraził, mam jakąś awersję do niego, sama nie wiem, dlaczego :D)
+Żel dobrze się pieni (na gąbce/myjce) i naprawdę DOBRZE oczyszcza.

WADY:
-Koszmarnie wysusza! Fakt, że mam skórę suchą i wrażliwą, ale nie spodziewałam się takiego czegoś :(. Pomimo stosowania odżywczych balsamów, moja skóra była ściągnięta i swędziała i było to z dnia na dzień coraz bardziej dokuczliwe - choć początkowo nie powiązałam tego bezpośrednio z tym żelem, jednak mam pewność, że to jego sprawka. Prosta sprawa - skończył się, używam aktualnie żelu Yumi i bum, moja skóra wraca do normalności.
-Jest niewydajny i to bardzo! Butla 500 ml starczyła mi na TRZY TYGODNIE. Fakt, że konsystencja jest rzadka, ale bez przesady... Pół litra żelu w niecały miesiąc? No żart i to w dodatku kiepski.
-Okropny skład - mogłam spojrzeć w sklepie, to prawda, ale kurczę, naprawdę trzeba pchać tyle tego świństwa do zwykłego żelu?!
-Dość wysoka cena, biorąc pod uwagę wydajność - za mój żel zapłaciłam 13 zł, a za tyle to ja mogę mieć świetne żele Yumi lub genialne żele Yope, z doskonałym składem!

Mówiąc krótko - lipa. Nie ukrywam, że do zakupu skłonił mnie zapach i w zasadzie to jedyna zaleta tego żelu. Co mi z tego, że ładnie pachnie i dobrze myje, skoro wysusza przy tym koszmarnie skórę, pogarsza jej kondycję, a na dodatek szybko się kończy, jest zbyt drogi w stosunku do tego, co sobą reprezentuje i ma straszny skład. Absolutnie nie mogę go polecić, bo zwyczajnie szkoda na niego pieniędzy - żele Yumi czy Yope są cudowne, a kosztują tyle samo bądź niewiele więcej.
Nie warto, dziewczyny, nie warto...

Zapach wygrywa

Jak w tytule. Zapach jest świetny, po prysznicu pachnie nim cała łazienka. Ma w składzie naturalne olejki (ale to raczej symboliczne ilości) oraz SLS. Niestety, żel wysusza.

Jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic

Od lat stale wracam do tego żelu, mimo że czasem kupię jakiś nowy, dla przetestowania, jednak żaden nie może się z nim równać.
Zapach jest bardzo przyjemny i relaksujący, lubię dodawać ten żel do wody podczas kąpieli, uzyskuję wtedy całą wannę pachnącej piany. Kąpiel w takiej pianie jest rewelacyjnie relaksująca.
Płyn dobrze się pieni i nie trzeba dużej ilości żeby dokładnie umyć skórę.
Żel jest szeroko dostępny, można go dostać niemal w każdej drogerii i supermarkecie.

Jako plan B - nie jest źle :)

Kupiony na wakacjach, bo zapomniałam mydła - gdzie ja miałam głowę :) Znowu do niego wróciłam na końcówkę przed chwilą i nie jest to marka, którą lubię. Ale o dziwo żel był znośny, zapach fajny, dobrze się mydli, więc super opcja do wanny jako płyn do piany. Bardzo wydajny, fajna żelowa konsystencja, gdyby nie skład to bym do niego wracała.

Ładny zapach

Lubię żele z Palmolive. Bardzo ładnie pachną, koją zmysły. Zapach jest intensywny. Dzięki nim kąpiel to sama przyjemność. Opakowanie poręczne. Produkt nie posiada właściwości pielęgnacyjnych, jednak nie podrażnia skóry, nie uczula.