Biotherm, Aquasource Night Spa, Baume Nuit Triple Effet SPA [Triple SPA Effect Night Balm] (Balsam do twarzy na noc)

Biotherm krem na noc Aquasource Night Spa o potrójnym działaniu. Nawilża, wygładza oraz koi skórę podczas snu. Formuła kremu została stworzona na bazie wyciągu z planktonu, który ma zbawienny wpływ na cerę. Biotherm Aquasource Night SPA wzmacnia, regeneruje, chroni przed fotostarzeniem oraz poprawia jędrność i elastyczność skóry. Odpowiedni do każdego typu cery.

na noc
bogate
krem
50 – 100ml

Jeden z ulubionych

Uzywam go na noc zamiennie z Snail Bee badz Too cool for school. Z nich trzech ma najlzejsza konsystencje, wiec szczegolna sympatia darze go latem.

Produkt zamkniety jest w slicznym, granatowym szklanym sloiczku. Ma konsystencje niebieskiego zelu-kremu. Pachnie swiezo. Po nalozeniu i wmasowaniu w skore twarzy wchlania sie bardzo szybko i pieknie nawilza oraz wygladza cere. Efekt nawilzenia utrzymuje sie az do nastepnego poranka. Nakladam go na serum Lancome, lubia sie.

Konsystencja jest niezbyt tresciwa, wiec nie polecam go skorom bardzo suchym. Dla mojej cery mieszanej w kierunku tlustej jest idealny.
Na zime wybieram bardziej tresciwe kremy, ale na lato jest to moj must have.

Jest wydajny, jeden sloiczek wystarcza na 8-10 tygodni codziennego stosowania.
Lubilabym go jeszcze bardziej gdyby byl w tubce, nie przepadam za wybieraniem kremu paluchami ze sloiczka. Ale poza tym jest super.

Nocna regeneracja

Lekko żelowa konsystencja przyjemnie rozprowadza się po twarzy od razu przyjemnie nawilżając i wygładzając. Producent zaleca przemycie twarzy wilgotnym wacikiem po 5 min, by zmyć powstały film. U mnie wchłania się całkowicie w trakcie masażu.
Rano skóra jest w bardzo dobrej formie- niesamowicie gładka i elastyczna. Niestety krem nie jest bardzo wydajny, mimo to wart swojej ceny - chyba najlepsza do tej pory pielęgnacja na noc jaką miałam.

Cudo na noc

Moja mama już o jakiegoś czasu zauważyła, że mam ładniejszą cerę i myślę, że to właśnie zasługa Biotherm. Używam na noc, skóra od razu wydaje się gładsza a rano jest promienna i rozświetlona.

Nie nawilża, zostawia film, drogi

To turkusowy krem-żel, który pięknie wygląda i daje uczucie chłodzenia. Niestety, nie spełnia podstawowej funkcji - nie nawilża dobrze i zostawia film na skórze, którego nie lubię. Zapach świeżo-kwiatowy, ale szybko męczy. Cena absolutnie nieadekwatna do działania.

50/50

Produkt owszem nawilża dość dobrze, ale nie rewelacyjnie.
Jest drogi
Może zapychać pory.
Raczej go nie kupię.
Można znaleźć wiele równie dobrych nawilżających produktów, za o wiele, niższą kwotę.

Genialny krem na noc

Dostałam w prezencie zestaw miniaturek Biotherm-żel krem na dzień, tonik i balsam na noc. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i spisują się fantastycznie, a Night Spa to mój ulubieniec. Mimo wysokiej ceny, to chyba ten balsam z całego zestawu wykupiłabym w pełnowymiarowej wersji.
Plusy:
-świetnie nawilża, wygładza, świetnie radzi sobie z łuszczącą, suchą skórą a nawet mikrozmarszczkami
-cera rano ma zdrowy, wyrównany kolor
-przyjemna lekka konsystencja, dobrze się wchłania
-fajny zapach, delikatny, ale wyczuwalny
-nie zapycha, nie podrażnia
-wydaje mi się, że jest dość wydajny-korzystam z niego oszczędnie, niewielka ilość wystarcza

Minusy:
-dla mnie niestety cena, zdecydowanie poza moim normalnym budżetem na pielęgnację

Swietnie nawilza

Używam tego kremu od dwóch miesięcy. Juz po pierwszej aplikacji widać efekt. Skóra rano jest mięciutka, gładka i super nawilżona. Ma trochę dziwny zapach, ale można się przyzwyczaić :)
Nie stosuje go jako maski bo mi go szkoda. Natomiast nakładam rzeczywiście dosyć dużo

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Absolutnie nie dla mnie.

PLUSY:
- wydajność

MINUSY:
- cena
- słabo nawilża i wygładza
- nie koi podrażnień
- zapycha pory
- kiepsko się rozprowadza
- zapach nie przypadł mi do gustu

Rewelacyjny krem na noc

Krem jest perfekcyjny. Stosowałam go na noc i rano budziłam się z odżywioną, nawilżoną skórą. Gdyby nie wysoka cena, kupiłabym pełnowymiarowy produkt juz dziś. Czasami zapycha mnie jakiś podkład, ale po tym kremie wszystko znika. Makijaż w ciągu dnia dłużej utrzymuje się na nawilżonej cerze. Zapach jest dyskretny, a żelowa formuła wydajna i mimo wszystko treściwa.
Klasa sama w sobie.

Używam tego produktu od: Miesiąc