Signal, White Now Men, Deep Cool Toothpaste (Wybielająca pasta do zębów dla mężczyzn)

Signal White Now Men Deep Cool to pasta, która dzięki technologii Blue Light, redukuje przebarwienia. Jej skuteczność potwierdzono już po pierwszym użyciu. Dodatkowo pasta zawiera fluor, który pomaga wzmacniać szkliwo zębów i zapobiega powstawaniu próchnicy. Smak i kompozycja zapachowa pasty spodoba mężczyznom, ceniącym długotrwałe i silne uczucie odświeżenia. W jej kompozycji wykorzystano eukaliptus oraz miętę połączone z aromatem tymianku, goździka i słodkiej pomarańczy.

oczyszczające
w tubie

Pasta spełnia oczekiwania

Zalety wg mojego faceta:
- zapach,
- konsystencja,
- delikatność dla zębów,
- "poręczna" tubka,
- świeży zapach z ust po zastosowaniu.

Minusy:
- brak efektu redukcji przebarwień po pierwszym użyciu,
- nie wyróżnia się z pośród innych past o takich samych właściwościach.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

bardzo dobra

bnardzo dobra:) chłopak bardzo się ucieszył z używania tej pasty, z efektu jest jak najbardziej zadowolony. Odpowiednia konsystencja oraz smak. Działanie wystarczające- widać delikatny efekt. Polecam:)

pasta dobra ale nie zachwycająca

Produkt stosował mój partner, z jego relacji wyodrębniłam:
plusy :
-przyjemny zapach
-świeżość po umyciu
-efekt błyszczenia zębów

minusy:
-efekt błyszczenia znikał juz po kilku minutach
-pasta niezbyt różni się od zwyczajnych past myjących bez specjalnego przeznaczenia

Jest ok, ale spodziewałam się lepszych efektów po miesiacu stosowania

Choć nie zauważyłam jakiegoś szczególnego wybielenia zębów to bardzo polecam tą pastę. Doskonale chroni zęby przed przebarwieniami od kawy czy herbaty. Pasta ma przyjemny miętowy smak, który długo po zastosowaniu pozostaje w ustach. Dobrzy czyści zęby, nie mam zastrzeżeń w tej kwestii. Konsystencja pasty jest bardzo dobra, gęsta i ma ładny niebieski kolor. Tubka jest dość mała, ale pasta jest bardzo wydajna, nie trzeba jej dużo nakładać na szczoteczkę, ponieważ świetnie się pieni. Tubka również jest miękka i dobrze się z niej wyciska pastę. Bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Dobra, ale nie idealna

Pasta otrzymana w ramach testu.
Pasta ma swoje plusy i minusy.
Plusy:
- wydajne opakowanie i pojemność tuby, czyli standardowa
- przyjemny miętowy smak
- przyjemnie oczyszcza osad z pitych napojów
- opakowanie ładnie się prezentuje
- nie powoduje podrażnień
Minusy:
- mało się pieni
- cena

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Jestem na tak:)

Przede wszystkim pasta ma niesamowity zapach, jednocześnie delikatny ale orzeźwiający:)
Zęby delikatnie zmieniły odcień, efekt jest znikomy ale zawsze:)
Jedynym zastrzeżeniem dla dalszego stosowania jest wysoka cena jak za tak małą pastę.
Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry produkt

Pastę do testowania dostał mój TŻ. Na samym początku ucieszył się, że dostał coś dedykowanego specjalnie dla mężczyzn ;) Używając tej pasty zauważył niewielki efekt wybielenia. Od samego początku zwrócił uwagę na gładkość zębów. Jedyne zastrzeżenie miał do smaku pasty- dosyć delikatny, a on preferuje bardziej miętowe/odświeżające smaki.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Całkiem ok

Pasta barwi wszystko, co spotka na swojej drodze, więc trzeba na nią uważać. Ma przyjemny, odświeżający zapach i smak.Wybielenie zębów jest bardzo niewielkie, a jeżeli przestaniemy ją stosować z pewnością zniknie. Opakowanie w stosunku do ceny i do działania jest bardzo małe.

Używam tego produktu od: tygodnia

Fajna nowosc dla mezczyzn

Dokladnie czysci, zapach i konsystencja- ok. Maz zadowolony z efektu wybielenia, jest zauwazalny od razu po uzyciu. Pasta nie podraznia, kolor intensywny i czasem klopotliwy, trzeba uwazac... Poza tym same plusy- fajnie, ze faceci maja swoja paste !!!

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Pozytywnie!

Mój facet miał możliwośc testowania pasty Signal White Now Men Deep. Pierwsze wrażenie? Zaskoczenie intensywnym kolorem (trzeba uważać na odzież).
Ogólne spostrzeżenia pozytywne. Intensywny smak, mimo to pasta delikatna, nie podrażnia dziąseł. Zęby po umyciu długo pozostają gładkie. Jeśli chodzi o wybielanie, po umyciu można odnieść wrażenie delikatnego wybielania, nie wiem czy jest to spowodowane kontrastem między kolorem piany a białymi zębami ale faktycznie efekt wybielenia wydaje się widoczny. Ciekawe opakowanie. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Lepsza niż damski odpowiednik, ale dalej nie to

Tę wersję pasty otrzymał do testowania mój chłopak, ale mi też zdarzyło się umyć nią zęby. Opakowanie robi pozytywne wrażenie, podobnie jak jej wersja Gold. Ta pasta jest większa, więc tutaj dla niej plus. Po odkręceniu tubki i umyciu zębów znów mamy do czynienia z dziwnym, niebieskim kolorem piany w buzi. Podobnie jak damska wersja, również ta brudzi język, szczoteczkę i ręcznik. Kolejnym plusem jest mocniejsze odświeżenie po użyciu i to w niej polubiłam. Efekt optycznego wybielenia wg mnie polega na kontraście między niebieskimi zębami podczas mycia, a białymi po wypłukaniu. Chłopak nie zauważył dużo bardziej białych zębów, więc efekt wybielający jest taki sobie. Raczej nie kupilibyśmy tej pasty ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 0.5

delikatnie wybielająca pasta stworzona specjalnie dla męższczyzn

Mój mąż gdy dostał tę pastę to był bardzo zdziwiony ,że istnieją nawet pasty do zębów z podziałem na płeć :).Przyjemnie był również zaskoczony podczas pierwszego szczotkowania widokiem niebieskiej piany :)- tutaj mały minus trzeba uważać na jasną odzież by nie zaplamić .Producent powinien umieści informację na opakowaniu o możliwości zabarwienia szczoteczki czy odzieży na kolor niebieski :(...
A teraz plusy :
- pasta ma przyjemny odświeżający zapach i smak
-delikatnie wybiela jednocześnie nie powodując podrażnień
-ma ciekawy i ładny kolor
- ładne męskie opakowanie
- wydajna