IsaDora, Perfect Contour Kajal

IsaDora, Perfect Contour Kajal

Pojemność 1,3 g

Bezzapachowa, bardzo miękka kredka do oczu, dostępna w wielu kolorach. Wyjątkowo delikatna i miękka formuła ułatwia malowanie kresek i ich cieniowanie. Bogata w pigmenty - zapewnia trwały i natychmiastowy efekt. Nie rozmazuje się.
Odporna na działanie wilgoci.
Odpowiednia dla wrażliwych oczu oraz osób noszących szkła kontaktowe.

do temperowania

trwała i intensywna.

Miałam czarną i brązową kredkę. Niestety nie pamiętam numerów.

PLUSY:
- miękka
- intensywna
- trwała
- dobrze się rozprowadza
- uwielbiam tę firmę
- nie podrażnia oczu
- nie rozmazuje się

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

też ja uwielbiam !

Ta kredka to moje KWC. jest bardzo miękka, nie podraznia oczu, dobrze się nia maluje zarowno na dolei na górze. Ja posiadam kolor 59-bronzing brown. jest to ciemny brąz , bardzo naturalny, jak henna. Ładnie uwydatnia oko, wogle się nie rozmazuje . kosztuje okolo 30 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

uwielbiam ja!!!

po moich licznych poszukiwaniach idealnej kredki na górną powiekę natknęłam sie na tą i....jestem nią oczarowana!!! rewelacyjnie sie trzyma, nie zmazuje, późnym wieczorem gdy ja zmywam, czerń nadal jest głęboka. nie znika jak inne kredki róznych firm(nawet tych z górnej półki) z mojego oka. dodam ze maluje sie zawsze przed wyjściem z domu ok 6 rano a zmywam ok 22.także naprawde jest wytrzymała!!!
polecam

Ilość zużytych opakowań: ok 10-12....nie pamiętam dokładnie, jak zauważe że jedna sie kończy to kupuję nowa:)

fajna

*duzy wybor kolorow

posiadam dwa: 64 lihgt blue i 96 frosty bamboo

*mieciutka kredka do powiek
*wydajna
*trwala
*ladnie komponuje sie z cieniami isadora :)

Beznadziejna

Cieszę się bardzo, że kredkę tę kupiłam na promocji za 10 zł - chociaż i tych pieniędzy mi szkoda. Jedyny plus tej kredki to piękny kolor (turkusowy błękit). Minusy - zbyt miękka, nietrwała, a poza tym - nie da się jej zatemperować! Chodzi mi oczywiście o temperówkę "niefirmową" czyli nie od IsaDory :/ Kredka złamała mi się 3 razy podczas temperowania, aby tego uniknąć, muszę ją temperować do połowy. Samo temperowanie jej to katorga, od razu się denerwuję i rzucam ją w kąt. Kupując coś, nie lubię być zmuszana do zakupu kolejnej rzeczy, wybaczcie, ale do każdej kredki mam kupować firmową temperówkę?

Ogólnie nie polecam, chociaż żal mi jej przez ten kolor, który naprawdę mi się podoba. Mogę mieć jednak coś lepszego za niższą cenę.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

bardzo dobra

Bardzo trwała, perfekcyjnie rysuje. Poprzednio miałam kredkę Rimmela, ta jest zdecydowanie lepsza.
Trzyma się cały dzień na oczach.
Kredkę się dobrze rozmazuje - świetny efekt "smoked eyes"

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedna

Polecam.

Uwielbiam ją. Dziwią mnie te negatywne komentarze. Przetestowałam wiele kredek, gdyż kreski na powiekach to dla mnie makijażowi niezbędnik, a moja przygoda z make-upem już trochę trwa. ;) Kiedyś naj był dla mnie kohl Loreala, potem wodoodporna konturówka Gosha, obecnie zachwycam się IsaDorą.
- miękka, malowanie przebiega bezboleśnie ;)
- bardzo intensywna czerń!
- trwała

Wprawdzie nie malują nią wewnątrz, bo moje oczy są bardzo wrażliwe, ale na górnej prezentuje są doskonale, a na prawdę sporo jej tam nakładam i nic nie spływa, nie rozmazuję się.

Co do temperowania to nie zauważyłam problemów. Nie łamie mi się. Zainwestowałam jakiś czas temu w dobrą temperówkę i od tego czasu nie stresuję się tym, że zaraz ją całą stempreuję. ;D

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół

:-)

Bardzo dobra kredka. Przede wszystkim jest trwała, wydajna. Mam ją ponad 2 lata i nadal dobrze się sprawuje. Dobrze sprawdza się jeśli naniesie się na nią cień na dolnych powiekach. Bardzo fajna. Jeśli chodzi o minusy to niezbyt dobrze się temperuje.

Używam tego produktu od: od 2 lat

bardzo kiepska

Kupiłam raz i nigdy więcej! Kredka jest strasznie miękka, nie można jej zatemperować, przez co wychodzi krecha nie kreska. Rozmazuje się (mam wrazenie, że jest zbyt tłusta), nie jest w stanie wytrzymać na oku dłużej niż 3 godziny, łamie się i kruszy potwornie. Jedyne plusy - nie podrażnia i jest w miarę tania.

Używam tego produktu od:używałam
Ilość zużytych opakowań:pół i odpuściłam ją sobie

prawie KWC

podobnie jak Sandija dziwie sie, ze tak malo jest pozytywnych opinii. ja uwielbiam tę kredke, mam ciemny granat i jestem bardzo zadowolona. Uzywalam jej na dwoch studniowkach i bardzo ladnie sie trzymala. jest odporna na wilgoc, nie rozmazywala sie pod okiem. rzeczywiscie temperowanie moze byc problemem, ale mi pani w drogerii od razu powiedzila, ze trzeba ja na chwile wlozyc do zamrazalnika, wtedy twardnieje i latwo jak zatemperowac, podobnnie robie gdy chce miec wyrazna kreske, chwila w lodowce i wszystko ok. bardzo ja lubie, nie podraznia oczy i jesli bede potrzebowala kiedys czarnej kredki do podkreslenia wnetrza oka (lub tez innego koloru) to z pewnoscia kupie ID. polecam..

Używam tego produktu od:dwoch lat
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

zdaje egzamin

Pomimo prześledzonych poniższych komentarzy zdecydowałam się na zakup kredki IsaDora, gdyż tylko ta firma oferowała poszukiwany przeze mnie kolor. Posiadam śliczny, głęboki, połyskujący ciemny fiolet 68 Amethyst. Obserwuję zachowanie tej kredki od jakiegoś już czasu i doprawdy nie mam się do czego przyczepić. Kolor na oku tak samo intensywny, kredka miękka, bardzo łatwo się nią rysuje, makijaż mam już dobre 9 godzin a wygląda nadal dobrze. Moje oczy akurat są kszałtu, gdzie efekt ksero na powiece się nie pojawia, nie ma takiej fizycznej możliwości. Dodam tylko, że kredka była użyta w towarzystwie cieni na górnej powiece i solo na dolnej, co nie ma znaczenie dla trwałości. Temperuje się jak to wszelkie miękkie kredki, lecz napewno nie fatalnie. Jestem ciekawa ArtDeco, ale ta jest całkiem dobra.

beznadziejna

Kupiłam te krędkę w ładnym zielonym kolorze. I na tym kończą się jej zalety. A wady:
- jest bardzo miękka, "topnieje" w palcach, muszę ją trzymać w lodówce
- nie da się narysować precyzyjnej kreski, od razu się rozmazuje na powiece
- strasznie się kruszy i łamie
- nie da się zatemperować

Ogólnie: Nigdy więcej!