Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem rozjaśnia przebarwienia szkliwa. Umieszcza się go w indywidualnie dopasowanych aplikatorach i używa do momentu uzyskania pożądanego poziomu wybielania. Lata badań klinicznych dowiodły, iż jest to produkt zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Aktywnym składnikiem w żelu Biała Perła jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła używana jest w profesjonalnych gabinetach dentystycznych na całym świecie. W momencie ścisłego kontaktu z zębami nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który usuwa zabrudzony organiczny nalot z zębów, a struktura zębów pozostaje nienaruszona.

Wybielający żel stomatologiczny do zębów Biała Perła doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty. Wzmacnia szkliwo zębów i zabezpiecza je przed próchnicą. Do opakowania dołączona jest skala bieli zębów.

paski wybielające, pasty do zębów
redukujące przebarwienia, wybielające
50-100ml

jestem na NIE!

Nie kupię tego produktu jeszcze raz, ale zastrzegam, że każdy ma inne zęby i może u kogoś będzie dobrze:) Od razu napiszę, że B.P. działa, rzeczywiście zęby stały się bielsze po około 2tygodniach stosowania x2 dziennie po 30min. Czyli produkt spełnia swą rolę. U mnie ma jednak dwa minusy za uciążliwe stosowanie, bo jest to dość niewygodne. Drugi za to że przy ciągłym stosowaniu, zęby zaczęły mnie boleć. Nie moglem jeść zimnych i ciepłych posiłków. Zęby ogólnie mam zdrowe, więc po co sobie szkodzić. Wypróbuje inne produkty tego typu..

Używam tego produktu od:2miesiące

Naprawde wybiela

Zel naprawde działa. Róznice widać już po paru uzyciach. Na początku stosowałam go regularnie co 2 dzień, próbowaam też zakładać na noc (nie polecam) i naprawde widoczny efekt pojawił się po 1,5 tygodnia. Teraz zakładam od czasu do czasu, ale musze wrócić do regularnego stosowania.
Do minusów mozna zaliczyć:
* zadarzajace sie podraznianie dziaseł
* niezbyt przyjemny smak zelu
*slinotok podczas stosowania;)

Jednak plusy i tak przekonuja mnie do ponownego zakupu

Świetny

Po użyciu białej perły moje zęby są tak białe, że ani ja ani moi znajomi nie moga sie na nie napatrzec :) Wcześniej ukrywałam moje zęby którym nie pomagała żadna pasta wybielająca a teraz uśmiecham sie chyba nawet przez sen ;p

Używam tego produktu od:roku

Naprawdę działa

Pierwszy,który naprawdę wybielił moje ząbki-nie jest to "olśniewająca biel",ale i tak widać różnicę.Używam co 2-3 dni,jak sobie przypomnę-na górne i dolne ząbki.
Bardzo wydajny
Wady:
-nieco "niewygodny":przez godzinę nie można jeść ani mówić
-na początku podrażniał moje ząbki i dziąsła
-niezbyt smaczny;)-zawsze coś się wydostanie
-troszkę trudno go dostać

Troszkę jest z tym zachodu,ale efekt nam to wynagrodzi;)Używam tego produktu od:2-3 miesiące

naprawdę wybiela !!!!!!!!

Jestem w trakcie drugiego opakowania, które kupiłam po killku miesiącach przewrwy, gdyz miałam wrazenie ze po kawie i herbacie znów lekko zżółkły mi zęby. Efekt rozjasnienia zauwazyłam już po około 10 dniach codziennego stosowania raz dziennie, po wieczornym myciu. Rozjaśniałam zęby tylko w górnej szczece. Po zakończeniu pierwszego pudełeczka rozjaśniły się co najmniej o 3-4 tony. Widoczne było to szczególnie przy porownaniu górnych zebów do dolnych. Prawie odzyskałam naturalną biel swoich zębów. Przy pierwszym opakowaniu czułam dyskomfort ( ból dziąseł, pieczenie, ból przy myciu zębów) który ustępował w miarę postepów w stosowaniu. Przy drugim opakowaniu dyskomfortu juz nie ma.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego opakowania

super

Pasta jest super, trzymam ja 2 razy dziennie po 15 minut. Juz po paru dniach widac efekty. Nie radzilabym zakladac aplikatora z żelem na noc, ja tak zrobilam i bol zębów był okropny, ale mimo wszystko pasta jest b.dobra polecam :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań:1, drugie w trakcie

rewelacyjny

Po 8 aplikacjach efekt był spektakularny, zwłaszcza że u mnie było co wybielać. Żelu używałam 2 razy dziennie po 20-30 minut. Przy pierwszych 2-3 aplikacjach po 20 minutach czułam jakby kłucie w zębach i zdejmowałam nakładki, ale później zęby chyba się już przyzwyczaiły, bo takiego efektu nie było. Żel nie spowodował u mnie nadwrażliwości zębów i dziąseł, tylko wnętrze jamy ustnej na wysokości dziąseł ucierpiało. Zwłaszcza w dolnej części szczęki, bo prawdopodobnie wraz ze śliną spływa tam żel. Trochę się męczyłam, ale było warto. Teraz jestem już mądrzejsza i wiem, że żel nie powinien mieć styczności z niczym poza zębami i wtedy nic nie będzie "wyżarte". Dobrym sposobem jest wytarcie wychodzącego żelu z szyn oraz podłożenie tam kawałków papierowego ręcznika (tak jak dentysta wkłada wałeczki z ligniny). Nie wiem jeszcze jak długo utrzyma się efekt, ale za jakiś czas powtórzę wybielanie, bo i tak została mi druga tubka.
Jednym słowem same plusy, bo minusy znikną gdy nabierzemy wprawy w stosowaniu żelu.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka, czyli pół opakowania.

Super poza jednym minusem

Na same zęby działa wspaniale.Wybielił trochę nawet martwego zęba mimo że w ulotce napisane jest ,że nie wybiela !!
Super efekt jednak mi wyżerał dziąsła do białośći jeśli wydostało się troche preparatu z szyn poparzył mi też jezyk a nawet gardło
Ale efekt wybielania byl tak wspanialy ze wymyslilam inny sposob nakladania.Jak wiemy preparat przy kontakcie ze slina nei działa( a u mnie) w kontakcie z dziasłami masakruje.Więc napycham sobie zrolowane chusteczki po wargi (jak u dentysty przy borowaniu) wycieram ząbki i wybielam :) Bez uzycia szyn

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Świetny!!!

Po trzech tygodniach męczenia się z aplikatorem i żelem widzę efekty - mam białe ząbki! Co prawda aplikator trudno mi bylo uformowac, a zel nie jest za smaczny :) ale efekt wart poswiecenia - naprawde. I to za mała cene ( 40 zl )

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 tubka

nie pomógl

Umęczyłam się strasznie z tym żelem. Przez godzinęw ogóle nie można gadac:D (pół godziny góra i pół dół). O włożeniu naraz dwóch aplikatorów w ogóle nie ma mowy!
Juz przy pojedyńczym trochę bolała mnie szczęka, o zębach nie wspomnę. Ale postanowiłam przetrwać. Przez kilka dni miałam straszne bóle zębów, jakby mi ktoś w nie szpile wbijał, takich kilkanaście ostrych ukłuć.
Przetrzymałam wszystkie katusze, żeby po 3 tygodniach nie zobaczyć żadnego efektu. Może na zęby mocno żółte to działa, ja chciałam z mniej więcej 3 czy 4 się pdciągnąć, a efektów ni mo!

Używam tego produktu od:3 tygodnie i mam dosyć.
Ilość zużytych opakowań:1 tubka

działa

EDIT: kupiłam kolejne opakowanie,
-dodatkowo zawiera pudełko na "szczęki":) i strzykawkę-do ułatwienia aplikacji
-teraz jest inna nazwa(SYSTEM),
-nie ma nic o fluorze, czyli może go nie być
-zapłaciłam 45zł na all
-jak ktoś ma kłopot z dopasowaniem aplikatorów to trzeba je dlużej potrzymać w prawie wrzącej wodzie, aż oklapną i śmiało nakładać na zęby
-nienawidzę tego bólu dziąseł i zębów na początku
-2tuby starczają na 3-4sesje wybielające,wydajny
-efekty-warte babrania i bólu

kupiłam w zwykłej aptece za 30zł 2tubki i 3aplikatory, wybielałam 2x dziennie po20min, zęby mam wrazliwe i myślałam że będę cierpieć, ale tak nie było, raz za dużo sobie zaaplikowałm i wybieliło mi dziąsła :) ciut poparzyło
zęby wybieliłam w2tyg o ok 2-3odcienie, nie były mega żółte ale kremowe, widzę widoczną poprawę, ale nie są to perełeczki
warte polecenia, żadna pasta tego nie zrobi
drugą tube zostawie na za 6mies :)Używam tego produktu od:2tyg

fiku miku :)

Jeżeli chodzi o właściwości wybielające - rzeczywiscie sprawdza się świetnie. Zęby po 2 tygodniach regularnego (codziennego po około 20 min.) stosowania są wyraźnie bielsze. Niestety ten żel ma też jeden, ale za to bardzo poważny minus - uwrażliwia zęby. Po kilku miesiącach stosowania z tego właśnie powodu muszę go niestety odstawić.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy