Mesoestetic, Energy C, Intensive Cream (Intensywnie rozświetlający krem)

Mesoestetic, Energy C, Intensive Cream (Intensywnie rozświetlający krem)

Krem do twarzy Energy C zawiera wysokie stężenie stabilnej formy witaminy C, której intensywne działanie ujednolica koloryt skóry, dostarczając jej blasku. Dzięki kombinacji substancji aktywnych krem ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry, a także przeciwdziała szkodliwemu działaniu promieni ultrafioletowych.
Promieniowanie słoneczne, palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta i stres powodują, że skóra traci swój blask i koloryt. Z upływem czasu dochodzi do utraty elastyczności, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki.

uniwersalne
rozświetlające
z pompką
krem
50 – 100ml

Wykorzystała: kilka próbek

jest ok

Bardzo lubię ten kosmetyk (miałam go w próbkach) ale nie zdecyduję się na pełnowymiarowe opakowanie ponieważ nie mam jak go włączyć do mojej codziennej pielęgnacji. Mam już ustaloną swoją wieczorną pielęgnację skóry, która pozostaje niezmienna, rano stosuję krem z filtrem.
Po kosmetyk sięgałam w dni, które spędzałam w domu lub nie chciałam z jakiś powodów stosować kremu z filtrem. Zazwyczaj takim moim "domowym" kremem jest redermic z filtrem lub activ c z filtrem od lrp ale jak to kobieta chciałam przetestować coś nowego.

Recenzowany krem ma dosyć lekką formułę, dobrze się wchłania. Cera po jego użyciu nie lepi się, nie przetłuszcza.
Krem bardzo dobrze nawilża cerę,
od razu po użyciu dodaje jej blasku,
sprawdza się pod makijażem.
Jest to dobry, nawilżajacy kosmetyk, który naprawdę rozświetla, odejmuje zmęczenie z twarzy. Mimo wszystko krem nie posiada spf (moje min którego wymagam to spf 30) więc dla mnie jako poranny krem odpada.

Mimo wszystko polecam krem wszystkim kobietom, które borykają się z problemem zmęczonej, ziemistej cery bo krem radzi sobie na tym polu bardzo dobrze.