Energetyzujący Czerwony Krem Przeciwzmarszczkowy wzbogacony czerwonymi pigmentami dla przywrócenia zdrowego blasku. Odpowiedni dla każdej karnacji. Natychmiastowy zdrowy blask i widoczne rezultaty już po 7 dniach stosowania: Natychmiast: wzbogacona czerwonymi pigmentami skóra wygląda na wypoczętą, bardziej promienną i młodszą. Po 1 tygodniu: skóra wydaje się jędrniesza, gładsza, odzyskuje blask*. Po 4 tygodniach: zmarszczki są zredukowane. Na czole (-26%**), zmarszczki nad górną wargą (-33,2%**), kurze łapki (-13,8%**). * Ocena kliniczna 53 kobiet. ** Ocena kliniczna u 39 kobiet. Pro-Retinol - Skuteczny, przeciwzmarszczkowy składnik aktywny, opracowany przez dermatologów, aby wygładzić powierzchnię skóry. Czerwony żeń-szeń - Skuteczny składnik znany ze swoicj właściwości. Pomaga wzmocnić skórę i zwalczyć objawy zmęczenia.

uniwersalne
50 – 100ml
Wiek
40+

Zadowalający

Bardzo fajny krem, super konsystencja, doskonale sie wchłania. Krem doskonale nawilża i napina skórę, ujednolica koloryti wygładza. Ma piękny zapach i eleganckie opakowania. Spełnia moje oczekiwania, na pewno kupię go ponownie.

Krem, który ma moc

Energetyzujące czerwone opakowanie zdecydowanie zachęca do używania, a dodatkowo ładnie prezentuje się na łazienkowej półce. Krem bardzo dobrze się wchłania i pozostawia skórę gładką i nawilżoną, efekt bardzo zbliżony do zastosowania maseczki nawilżającej. Lubię jego zapach, aż szkoda, że szybko się ulatnia. Krem działa jak wygląda czyli ma moc! Jego działanie zaobserwowałam dość szybko, skóra stała się bardziej elastyczna i mniej ziemista. Razem z ampułkami bardzo fajnie ujednolicają i rozjaśniają skórę. Jestem na tak!

L`Oreal Paris, Revitalift, Energetyzujący czerwony krem

Jestem w trakcie pierwszego opakowania stosowania kremu oj polecam spojrzenie moje odzyskuje blask bo skóra bardziej jędrniejsza nie jest ziemista ,ciężka czuję się młodziej i lepiej bardziej w dotyku elastyczna i spięta przez to nie jest tak zwisająca na podbródku i policzkach

To nie krem,to cudo!

Uwielbiam ten krem. Jeden z najlepszych jakie miałam w życiu! Błyskawicznie się wchłania, nie zostawia uczucia lepkiej skóry , pięknie, subtelnie pachnie. Twarz po jego użyciu jest gładka w dotyku, rozswietlona i zdrowa. Po 2 tygodniach stosowania zauważyłam, że moje przebarwienia są mniej widoczne, a koloryt skóry ujednolicony. Uwielbiam, na pewno kupię kolejne opakowanie!

Czerwony to nie kolor, czerwony to styl sam w sobie

Czerwony elegancki słoiczek który zrobił na mnie wielkie wrażenie skrywa w sobie czerwony krem. Pisząc "krem", aż mi głupio, to nie byle jaki krem to eliksir dzięki któremu mogłam odstawić podkład, Moja cera jest ujednolicona, przebarwienia zniknęły, nawet sińce pod oczami jakby zrezygnowały ze szpecenia mojej buzi. Krem jest lekki ale działa czary mary. Kocham Kocham Kocham . idealnie nadaje się za rowno samodzielnie jak i pod makijaż. Dodał mojej cerze tyle energii i blasku że w prost nie mogę w to uwierzyc .

Czerwona moc przywracania witalności

Po pierwsze to zaskakujący kolor kremu nie jest to może idealna czerwień , bardziej taki ceglany ale było to pewnym zadkoczeniem, Jak wszystkie kremy Loreal ma bardzo dobra konsystencje , lekki zapac , który mi osobiście wcale nie przeszkadza . Skóra po zimie jest lekko poszarzypoczetaała i wygląda na zmęczoną a przy regularnym stosowaniu kremu wygląda na rozjaśnioną, nawilżoną i wypoczętą. KKrem doskonale się wchłania a i tez drobne zmarszczki zostały wygładzone.

Używa produktu od: próbka

Działa!

Krem rzeczywiście jest... czerwony. No, może lekko brzoskwiniowy. Konsystencja jest ciekawa - niby żelowa, ale dość gęsta. Krem dobrze się rozprowadza i jest przyjemnie odżywczy. Nie wchłania się od razu, ale to nie żel dla nastolatki, a krem do cery dojrzałej. Pozostawia przyjemną warstewkę na skórze, dając od razu efekt wygładzenia, bardzo dobrze nadaje się pod makijaż. I... hmmm... rzeczywiście sprawia że skóra wygląda zdrowiej. Jestem blondynką, po zimie wyglądam zielono, ten krem zauważalnie poprawił koloryt cery. Plusem jest to, że efekt lekkiego rozświetlenia daje bez widocznych drobinek, których nie lubię.

L`Oreal Paris, Revitalift, Energetyzujący czerwony krem przeciwzmarszczkowy + silnie ujędrniający 40+ świetnie sprawdził się na mojej bardzo przesuszonej skórze, która ma zaledwie 32 lata, ale potrzebowała zdecydowanie odświeżenia po zimowym okresie.

Naprawdę świetna jakość

Czerwony krem? Ależ tak! Aplikacja to przyjemność, konsystencja super, opakowanie rewelacja. Krem starcza na długo, jest naprawdę wydajny, wygladza skórę, nadaje jej miękkości. Skóra jest jędrniejsza, kolor wyrównany. Mam cerę mieszaną i świetnie się u mnie sprawdza. Ciekawy produkt, wart zakupu.

Idealny krem dla zmęczonej cery

Krem pomimo bogatego składu ma lekką konsystencję, dobrze się go rozprowadza i szybko się wchłania. Po dwóch tygodniach stosowania, stwierdzam, że to produkt idealny dla mojej cery. Nie zapycha porów, czego się obawiałam, bo mam cerę tłustą w strefie T. Dobrze nawilża skórę. Cera jest promienna, napięta, gładziutka w dotyku,widocznie odżywiona. Wygląda na wypoczętą, bardziej jędrną. Krem nie roluje się, i jest idealny pod makijaż . Polecam.

czerwony krem

mój ulubiony krem kolor i zapach idealny dla mnie nie za mocny.doskonale nawilża rozświetla wyrównuje koloryt,spłyca zmarszczki wygładza łatwa i przyjemna aplikacja idealny pod makijaż

jak dla mnie w sam raz

Bardzo dobry krem napinający, cera staje się po nim wygładzona i bardziej napięta. Nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo dobrze się wchłania pozostawiając skórę delikatną i wyjątkowo gładką. Jest produktem bardzo wydajnym i wystarczy na wiele dni regularnego stosowania.