KWC LogobyWIZAŻ logo

3,7 na 56 opinii
33% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Cztery Pory Roku serum skoncentrowane do rąk i paznokci Kuracja regenerująca 50ml
6,89  zł

3 / 5
    19 lutego 2017 o 20:44
    Przyzwoity krem, nie serum
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Na serum natknęłam się przypadkiem w sklepie, skuszona opakowaniem z pompką (co jest rzadkie przy kremach do rąk) postanowiłam je wypróbować. Po dłuższym stosowaniu zauważam poprawę kondycji skóry, jednak przy stosowaniu chociażby Neutrogeny pierwsze efekty dostrzegłam znacznie wcześniej. Tak jak w tytule, jest to przyzwoity krem, kiedy nie mamy nic innego pod ręką. Ja raczej jednak nie skuszę się na niego ponownie.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    joanwi
    4 / 5
    6 maja 2019 o 20:15
    Przyzwoity
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kremy do rąk używam sporadycznie, jeśli czuję, że moje dłonie tego potrzebują. Opakowanie Fajne, nowoczesne opakowanie z pompką. Higieniczne. Jednak pod koniec zostaje trochę kremu w opakowaniu, który trzeba wygrzebywać. Tip: trzymają krem na stojąco, produkt spłynie do dołu i więcej go wydobędziemy za pomocą pompki. Konsystencja Lekka, przyjemna konsystencja. Szybko się wchłania pozostawiając delikatną warstwę ochronną. Delikatny, przyjemny zapach. Działanie Skóra jest gładka i miękka w dotyku. Krem nawilża i wygładza, likwiduje szorstkość skóry. Jednak jest bardziej krem, a nie serum.
  • 7 marca 2017 o 14:33
    Znajdę lepszy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Do zakupu produktu przekonało mnie jego unikatowe opakowanie oraz recenzja z jakiegoś vidobloga. Pierwsze wrażenie to fajny aplikator, lekka konsystencja kremu, prodkt szybko się wchłania i faktyczni fajnie regeneruje dłonie. Minusy to zbyt intensywny zapach, który czuł nawet mój mąż gdy kładliśmy sie spać. Co więcej, ten owo owoczesny aplikator okazał się być uiązliwy, gdy produkt bł na wykończeniu. Pompka nie nakładała wystarczającej ilości kremu, trzeba było go wygrzebywać. Co więcej, pokrywka nie trzyma się zbyt mocno i cągle wypada. Produkt sam w sobie naplus, opakowanie totalna klapa.
  • 24 lutego 2017 o 11:26
    Bardzo fajny
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pierwszy krem pompką u dołu, ktory kupilam, ale to calkiem fajne rozwiązanie, na pewno higieniczne i wygodne. Konsystencja kremu lekka, dobrze nawilżał i ma przecudowny zapach. Jest to na pewno swego rodzaju koncentrat bo wystarczy niewielką ilosc zaaplikować na dlonie. Używałam z przyjemnością i na pewno powrócę :)
    emma-e4
    3 / 5
    21 listopada 2016 o 14:32
    serum nie, ale awaryjny krem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dla mnie ten krem jest właśnie takim torebkowo-biurkowym ratunkiem. Kupiłam go z myślą o noszeniu ze sobą, ostatecznie najczęściej leży w pracy w biurku. Pompka bardzo ułatwia użycie, nie trzeba go odkręcać. Problem pojawia się, kiedy zużyjemy przynajmniej połowę kremu - pompka potrzebuje mocnego potrząsania, żeby krem spłynął do niej, inaczej pompuje powietrze. Działanie - trochę nawilża, ale nie ratuje zniszczonej skóry. Działa do kolejnego mycia. Dość szybko się wchłania zostawiając bardzo delikatną warstwę ochronną, więc nie przeszkadza w pracy. Ładnie pachnie, ma wygodną, małą pojemność. Więcej go raczej nie kupię, wolę bardziej treściwe kremy, których nie trzeba co chwilę nakładać.

Produkty podobne