Yonelle, H2O, Infuzyjne płatki S.O.S. pod oczy

Yonelle, H2O, Infuzyjne płatki S.O.S. pod oczy

Płatki pod oczy odmładzające wygląd skóry wokół oczu. Polecane jako 2-tygodniowa, intensywna kuracja anti-aging lub zabieg „przed wyjściem”. Spektakularnie nawilżają, usuwają oznaki zmęczenia, redukują zmarszczki. Skóra staje się perfekcyjnie gładka, pięknie rozjaśniona, doskonale napięta.

regenerujące, rozświetlające, liftingujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, przeciwzmarszczkowe
w płatkach
płatki pod oczy
hipoalergiczna
w saszetce

Dobry kamuflarz

Pałatki pod oczy kamuflujące zmarszczki i opuchliznę.
Opakowanie: umieszczone na plastikowej tacce, zalane płynem, hermetycznie zapakowane.
Zapach: bardzo delikatny, przyjemny.
Przeznaczenie: anti-aging, nawilżające, rozjaśniające skórę.
Efekt po zastosowaniu: Spłycenie zmarszczek, zmniejszenie opuchlizny pod oczami, wygładzenie skóry, odżywienie; Po wsmarowaniu płynu i usunięciu płatków skóra sprawia wrażenie gładkiej a pory i drobne niedoskonałości są mniej widoczne; Znakomicie nadają się pod makijaż; Ilość płynu w opakowaniu powoduje, że 1 opakowanie wystarcza na 2 razy; Po każdym kolejnym zastosowaniu efekty są bardziej widoczne (po pierwszym stosowaniu skóra dość szybko wróciła do swojego stanu, ale każde kolejne zastosowania daj coraz bardziej widoczny efekt); Pomimo wysokiej ceny produkt zdecydowanie warty polecenia.

Bardzo dobry produkt, polecam!!!

Płatki pod oczy stosuję od kilku miesięcy. Mam cerę suchą 40+. Wypróbowałam kilka rodzajów, ten produkt działa na moją skórę pod oczami liftingująco, znika uczucie ściągnięcia, suchości. Widać wyraźne zmniejszenie opuchnięć, wyglądam na wypoczętą. Uważam, że jest to dobry produkt dla cery suchej, dojrzałej. Stosuję te płatki systematycznie.
Polecam!!!

Kupiony w: U konsultantki

Nawilżenie, rozjaśnienie, wygładzenie ;)

Są to chyba najlepsze płatki pod oczy, które dostępne są w tej chwili na rynku. Niestety cena jest wysoka. Dlatego znalazłam już tańszą alternatywę, ale nie do końca jestem pewna, czy taniość przekłada się na zdrowie, ponieważ w tych tanich można zauważyć w składzie substancję szkodliwą. Tak więc Yonelle nadal prowadzi w rankingu. W tych płatkach podoba mi się wszystko oprócz... ceny (opakowanie za ponad stówkę w sumie).

it's a trap (water trap!)

Pierwszy raz z Yonelle zetknęłam się rok czy półtora temu, kiedy to któregoś pięknego dnia lustro oprócz tego, żem nie najpiękniejsza, podpowiedziało, że również wyraźnie coraz starsza.. :) A o tym, że walka z powyższym bajką wcale nie jest wiemy wszystkie. Przeszukałam więc blogi w poszukiwaniu czegoś skutecznego, sprawdzonego, i takim sposobem trafiłam na Yonelle, wielokrotnie nagradzaną też w różnych kosmetycznych plebiscytach. Marka dedykowana jest starszym osobom, ale ja nie podpisuję się pod filozofią 'ten krem dla 20, a ten dla 40', raczej patrzę na to czego potrzebuje moja skóra.

Yonelle chwali się nie tylko składnikami, głównie kwasem hialuronowym i peptydami, ale także technologią zasadzki na wodę, która ma za zadanie zapobiegać 'uciekaniu' wody ze skóry. Brzmi dobrze.

W opisie jest pewna pomyłka, bo 22 zł płacimy za jedną parę, czyli 2 sztuki, a nie 4. Ja kupiłam zestaw (4 pary) z myślą o kuracji, ale przyznaję, nie do końca mi to wyszło. Płatki nie są tanie, sama się wahałam, ale peptydy w składzie zawsze kosztują (świetne płatki z peptydami od np. Orientany to też ok. 20zł!). Dobra wiadomość jest taka, że w opakowaniu jest serum na całą twarz i to nawet na 2 aplikacje. To lejący żel, po posmarowaniu trochę się lepi, wklepuję go, czekam i dokładam, jeśli czuję potrzebę, nie wchłania się jednak błyskawicznie. Materiał, z którego wykonane są płatki średnio mi się podoba, to coś w rodzaju płatków hydrożelowych i wydaje mi się, że one za szybko wysychają, co nie ma sensu kiedy saszetka pełna jest serum. Różnicę po użyciu widać, zwłaszcza na drugi dzień rano. Działa trochę jak żelazko do zmarszczek, wygląda się świeżej i młodziej, polecam też spróbować z rollerem. Jeśli chodzi o inne produkty tego typu, to dobrze wspominam też płatki Tony Moly (takie z pandą :) ), i właśnie Orientany z czereśnią, ale nie powiedziałabym, że te recenzowane, przy wszystkich obietnicach i technologiach są o niebo lepsze, raczej porównywalne. Robią robotę i to widać, być może przy głębszych zmarszczkach efekt byłby bardziej spektakularny.

Nie ocenię ich na 5, ale bardzo możliwe, że jeszcze się na nie skuszę, bo chcę ich spróbować jako kuracji właśnie, takiego pielęgnacyjnego boostera. Tak czy inaczej, swoje kosztują, ale działają.

przereklamowane

Płatki zamknięte są w foliowym opakowaniu, w środku ułożone na plastikowej tacce a wszystko aż pływa w specjalnym serum. Niby fajnie że tyle dobroczynnego produktu ale wyciągnąć je i się tym nie upaćkać to sztuka...

Płatki są tak mokre od serum że spływają z twarzy co jest dla mnie udręką bo jako mama dwójki żywiołowych dzieci nie mogę sobie pozwolić na leżenie na kanapie aż produkt się wchłonie, z zasady aplikuję maski w płachcie czy płatki pod oczy i chodzę z tym po domu bo potem wystarczy odkleić i po zabiegu- nie tracę czasu na zmywanie.

W każdym razie płatki ześlizgują się i to jest okropne. Działanie końcowe jest bardzo dobre skóra gładziutka rozświetlona i nawilżona.