HiPP, Oliwka pielegnacyjna z ekologicznym olejkiem migdałowym Bio (stara wersja)

Zawiera tylko naturalne olejki - w tym olejek migdałowy BIO - co sprawia że jest szczególnie wartościowa. Oliwka służy do pielęgnacji skóry, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych oraz masażu niemowląt. Bez oleju mineralnego, stworzona aby zminimalizować ryzyko alergii.

Nie dla skóry mieszanej

Rzeczywiście oliwka ma piękny zapach, no i na tym koniec plusów. Nałożenie nawet najcieńszej warstwy na twarz dawało uczucie ciężkiej tłustej mazi. Oliwka nie wchłania się całkowicie. Wykorzystałam ponad połowę butelki i dalej nie dałam rady, przez to okropne uczucie \'tłuszczu\' na twarzy. Na pewno nie jest to produkt dla cer tłustych i mieszanych.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy codziennie rano i wieczorem
Ilość zużytych opakowań: ze względu na wydajność zużyłam większą część pierwszego opakowania

Mój KWC

Kocham kosmetyki nienafaszerowane chemią. Ta oliwka jest podstawą mojej pielęgnacji. Ma śliczny zapach, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, wspaniale nawilża i jest dość wydajna. Po prostu cudowna :)

Ilość zużytych opakowań: wiele

świetna

Naaajjjjjjlepsza oliwka na świecie.Zapach powalający-bardzo przyjemny.Skóra jest po niej nawilżona,mięciutka,pachnąca,miła w dotyku,gładka.Oliwka jest bardzo wydajna.Dobrze się wchłania.Same ochy i achy na jej temat.Jak ktoś jej raz spróbuje zawsze będzie do niej wracał.Ostatnio używam jej do OCM i sprawdza się świetnie.Polecam polecam i jeszcze raz POLECAM!!!

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: niepamiętam

Wpaniała oliwka po kąpieli

Wspaniała oliwka! a jaki skład? olejek migdałowy :)
Oliwka wpaniale się wchłania i nawilża, cudo bez szkodliwych substancji itd. Koniec suchej skóry na nogach. Koleżance poleciłam na początku ciąży na smarowanie brzucha, jest zachwycona, idealna też dla dzieci i ich delikatnej, wrażliwej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Absolutny "must have"!

Oliwki zaczęłam używać kiedy urodził się mój syn. na początku smarowałam jego, ale potem okazało się, że to moja skóra bardziej jej potrzebuje.

Zaczęłam od smarowania skóry na pośladkach, która była sucha i przez to wychodziły mi wypryski. Stwierdziłam, że nie mam reakcji alergicznej, a po oliwce nie zostaje ślad i nic się do niej nie lepi. Teraz stosuję na nogi, pupę i brzuch, czasem także to biustu.

Potem dopiero sprawdziłam skład i zadziwiła mnie tak mała ilość składników. Przede wszystkim brak parafiny, która zatyka pory i się okrutnie lepi.

Kupować będę nadal bo mojej skórze nic tak dobrze nie robi, jak ta oliwka :)

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

idealna

Oliwki zaczęłam używać jak byłam w ciąży - czytałam że to skuteczny środek zapobiegający rozstępom na brzuchu...
Bardzo mi przypadła do gustu - szybko się wchłania w przeciwieństwie do tych konkurencyjnych, nawilża i natłuszcza nawet najbardziej spragnioną skórę - teraz smaruję nią całe ciało - bo na nogi nie miałam nigdy złotego środka, każdy balsam z czasem nie dawał efektów.
Jest dość wydajna, opakowanie świetne i poręczne, skład bardzo dobry "niechemiczny"...

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

PO PROSTU GENIALNA!

Stosowałam już wiele oliwek. Jestem leniuchem, lubię jeszcze pod prysznicem wetrzeć w skórę jakąś oliwkę, by potem jedynie delikatnie wytrzeć skórę ręcznikiem i już nie stosować żadnego balsamu. Swoją drogą gdy rano spieszę się do pracy, kazda minuta jest cenna. Hipp jest najlepszą oliwką jaką stosowałam. Pachnie obłędnie, zostawia delikatny filtr na skórze, ale nie jest to tłusta warstwa lepiąca się do ubrania i wszystkiego innego (a zdarzało się to przy innych oliwkach!), naprawdę fajnie nawilża, nie podrażnia, ma super skład, do tego opakowanie jest bardzo poręczne, a cena do przejścia. Zdecydowanie polecam, osobiście juz wiem, że to cacko będzie stałym bywalcem mojej łazienki. Moje KWC!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

uwielbiam

Testowałam naprawdę wiele oliwek (droższe,tańsze,znane i mniej znane) i kilka moich uwag.

Plusy:
+oliwka nie zawiera parafiny
+dobrze się rozprowadza
+szybko się wchłania (jak na oliwkę)
+nie brudzi ubrań
+doskonale nawilża skórę
+nie podrażnia i nie uczula (jestem wrażliwcem)
+ograniczona ilość składników (tylko 3)
+wygodne opakowanie
+stosunek ceny do jakości

Jak dla mnie oliwka Hipp Babysanft nie posiada minusów,aczkolwiek jeśli je znajdę na pewno zrobię edycje recenzji.

Ogólnie doskonała oliwka.
Naprawdę nie lubię długo się bawić z wcieraniem i dzięki tej oliwce nie muszę bo szybko się wchłania i nie rozmazuje się po skórze. Pozostawia delikatny film dlatego stosuje ja tylko na noc po prysznicu na lekko wilgotna skórę.
Dzięki tej oliwce pozbyłam się powracającej co zimę szorstkości skóry. Do tego z pewnością będzie dobra dla osób z bardzo wrażliwą czy też atopową skórą.

Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: trakcie drugiego opakowania (200ml)

KWC

Wcześniej używałam oliwki firmy BAMBINO i byłam z niej zadowolona ale zapach miała nie przyjemny dlatego postanowiłam spróbować czegoś innego.
Spróbowałam i z ręką na sercu muszę przyznać że ta oliwka stała się moim KWC ;
- świetnie nawilża
- fantastycznie pachnie
- nie uczula
- praktyczne opakowanie
- wielofunkcyjna

NIE

P-o-r-a-ż-k-a.

Owszem ma piękny zapach, skóra po posmarowaniu wygląda na zadbaną i świetlistą.
Ale co z tego? Po paru dniach uzywania wysuszyła mi skórę na wiór! Brzuch był suchy jak pustynia, dłonie (na które nakładałam oliwkę najczęściej) były jak tarka - przesuszone, multum skórek, "zmarszczek".
!!! No szok, zawiodłam się!!

Nie sprawdza się nawet na mokre ciało - WYSUSZA!

jedyne do czego się nadaje to demakijaż oczu i to tylko przy linii wodnej i powiece górnej.
Jesli zbyt nisko aż do policzków go użyje to mam grudki i zapchaną cerę pod oczami.

Wniosek ? Po co mi przepięknie pachnący bubel który robi dosłownie jedno wielkie NIC ?

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, standard

Więcej nie kupię, zawiodłam się

Wszędzie dodają ten słonecznikowy olej w ramach oszczędności. Oliwce, którą z synkiem uwielbialiśmy też się oberwało. Nowa wersja jest kiepska. Wysusza jeszcze bardziej skórę suchą, której teoretycznie powinna pomóc. Skóra jest ściągnięta po użyciu, a oliwka nie chce się wchłaniać i tłuści wszystko, z czym się zetknie. Działa identycznie zarówno na mnie jak i na skórze dziecka.

Jestem bardzo rozczarowana posunięciem producenta, decyzją o zmianie składu, zastąpieniem oleju sezamowego, tańszym i gorszym słonecznikowym. Była to nasza jedyna drogeryjna alternatywa w tej cenie, bo oliwka Babydream pomimo, że także naturalna również wysuszała skórę, ponieważ w bazie miała nic innego tylko słoneczniki Van Gogha, a po parafinowe na pewno nie sięgnę. mieliśmy do tej wersji wiele podejść, bo ma same pochwały, ale naprawdę efekty są fatalne, skóry nic nie oszuka.

Teraz kupiłam czysty olejek ze słodkich migdałów i sprawdza się genialnie, ale jest niestety droższy, no cóz, oszczędzać nie będę na zdrowiu dziecka.

Używam od: roku
Ilość zużytych opakowań: zmęczyliśmy jedno dolewając do kąpieli.

Fajna oliwka

Delikatny, ładny zapach, dobry stosunek ceny do jakości. Używam do kąpieli lub jako balsamu po prysznicu, czasami zmywam nim makijaż. Prosty i naturalny skład. Efekt tłustości skóry jest zminimalizowany gdy używamy jej na mokre ciało i wycieramy potem ręcznikiem. Pomaga na szorstkie łokcie. Generalnie to taki produkt który warto mieć w domu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie