Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Johnson's Baby, Oliwka w żelu `Kwiatowa świeżość`

Johnson`s Baby oliwka w żelu kwiatowa świeżość to skoncentrowana forma żelu o zapachu świeżych kwiatów umożliwiająca łatwą i czystą aplikację. Oliwkę można stosować u dzieci już od pierwszych dni życia. Oliwka Johnson’s baby jest również polecana osobom dorosłym do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry - zamiast balsamów i kremów.
Dobór odpowiednich składników sprawił, iż oliwka Johnson`s baby w żelu może być stosowana już od 1 dnia życia dziecka. Łagodność oliwek Johnson`s baby została potwierdzona klinicznie

Najlepsza, dzięki konsystencji

Stosuję ją w nowym wydaniu dla synka od urodzenia. Żelowa konsystencja jest o niebo lepsza od tradycyjnej, bo nie wylewa mi się z rąk, przez co łatwiej się nią smaruje. Do tego piękny zapach. No i spełnia swoje zadanie - pielęgnuje.

+ Żelowa konsystencja
+ Pielęgnacja i nawilżenie
+ Cudowny zapach
+ Łatwość smarowania

Ilość zużytych opakowań: 4 op.

przyjemna

Kosmetyk sam w sobie calkiem przyjemny, niestety koszmarnie oparwiony.
Zelowa formuła bardzo mi odpowiada, zuzywam dzieki temu mniej produktu i nie ciapie całej wanny.
Troche bardziej trzeba sie namachac przy wsmarowywniu ale to mi nie przeszkadza, robie dzieki temu dodatkowy masaz ;)
Pieknie, kobieco pachnie, zpach długo utrzymuje sie przy skorze.
Zmiekcza, natłuszcza, zabezpiecza przed utrata wilgoci.
Tania, widuje ja w ielu miejscach.
Opakowanie okrutne i totalnie nieprzemyslane. Plastik jest twardy i trudno cokolwiek wydobyc.Naprawde mozna stracic cierpliowc, tym bardziej ze oliwke stosuje na wilgotna skore a czesto bywało tak ze zanim wycisnełam odpowiednia porcje woda z mojej skory zdarzyła odprowac ;) Klapaka zatrzaskuje sie bardzo mocno, trzeba uwazac na paznokcie.
Oliwka miła natomiast sama obsługa koszmarna, zniechecajaca do czestej aplikacji ;)
Nie kupie wiecej , znam rowne przyjemne kosmetyki z ktorymi nie musze sie uzerac ;)

Używam tego produktu od: miesiace

Totalny bubel

Próbowałam używać jej na różne sposoby i żaden się nie sprawdził.
+wydajność

-tępa konsystencja
-zapach
-nie chroniła przed utratą wody ani nie nawilżała
-długo się wchłania
-jest lepka
-tworzy na skórze warstwe, która wygląda jakbym miała małe łuski (!)
-poza tym świeci się jak nie powiem co

Pierwotnie miałam jej używać do zmywania makijażu, ale tego po prostu nie robiła. Potem używałam jej na moje ultra suche nogi; ciężko ją się nakładało i nic z tą suchością nie robiła. Potem nakładałam ją na mokre ciało i tu udało się pozbyć problemu z konsystencją, ale reszta wad pozostała niezmienna.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

nie dla mnie

Produkt znam od lat, jest to oliwka mineralna oparta na parafinie. Powinna chronić skórę przed utratą wilgoci. Robiłam parę podejść do niej (wariant z rumiankiem i kwiatowa) i niestety - zawsze kończyło się tak samo... Porażką :(

Na plus:
- zapach
- dostępność

Na minus..
- po jakimś czasie UCZULIŁA!! skóra po jej użyciu zaczeła swędzieć i piec
- opakowanie - strasznie sztywne, ciężko wydobyć oliwkę
- konsystencja produktu toporna
- bardzo długo się wchłania i pozostawia uczucie lepkości
- nie nawilża

Niestety, nie jest to produkt ani dla mnie ani dla moich bliskich. Szkoda pieniędzy - nie polecam.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 200 ml

Brudzi

+ świetnie nawilża
+ zapach nie jest kwiatowy, jest żelkowy

- brudzi ubrania
- oblepia
- jest dziwna

Nie kupię ponownie, ponieważ za bardzo brudzi.

Używam tego produktu od: dwa razy

Świetnie nawilża

Stosuję tę oliwkę zwłaszcza na nogi i świetnie się sprawdza :)
+ skóra bardzo długo pozostaje nawilżona
+ wygładza skórę
+ latem nogi po jej użyciu wyglądają bajecznie
+ bardzo ładnie pachnie
+ jest wydajna
- wolno się wchłania
- niewygodne opakowanie, oliwka ciężko z niego wychodzi, ciężko wycisnąć odpowiednią ilość

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

polecam

Kupiłam z ciekawości i nie zawiodłam się. Oliwka genialnie nawilża i natłuszcza skórę, efekt utrzymuje się calutki dzień.Szybko się wchłania. Oliwka jest bardzo wydajna, starczyła mi na 4 miesiące więc wydatek rzędu 13 zł to nie jest majątek.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Coś, co muszę zawsze mieć pod ręką, i to nie tylko do seksu ; P
Robię sobie z nią peeling kawowy: parę łyżeczek kawy, trochę oliwki i żel. Mieszam wszystko razem (może być potrzebna odrobina wody, by powstała odpowiednia papka. Kocham peeling kawowy i stosuję go od podstawówki!). A potem miły masażyk i gładziutka skóra. Stosuję też po kąpieli, jak w tej starej reklamie, tylko tam była oliwka w płynie - nacieram oliwka mokrą skórę (trzeba oczywiście uważać, by nie przesadzić) i wycieram się ręcznikiem. Dobre przed i po solarium, jeśli ktoś akurat preferuje i chce nabrać kolorku na wiosnę.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

zapach nieziemski

Kocham tą oliwkę a właściwie jej zapach, jakoś wszystkie inne właściwości schodzą na drugi plan. Wolno się wchłania to prawda, ale za to jak nawilża :) Opakowanie bardzo problematyczne, mogliby to w końcu zmienić. Zawsze do niej wracam od tylu już lat.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo

dobra alternatywa dla balsamu

Oliwka była dla mnie dobrą alternatywą, kiedy nie używałam balsamu. Zobaczyłam jak moja siostrzenica ją używa i jest zadowolona, więc postanowiłam również spróbować. Mogę ocenić ten kosmetyk pozytywnie, dobrze sprawdził się w roli nawilżającego produktu. Mam tylko zastrzeżenia co do wydajności i ceny, jak dla mnie nie idą w parze. Za tradycyjny balsam płaciłam mnie i starczał na dłużej….
+nawilża
+odżywia
+pielęgnuje
+regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia
+ładny, przyjemny zapach
+dobra konsystencja (nie jest zbyt tłusta)
+wygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Oj niestety...

Ta oliwka nie sprawdziła się u mnie kompletnie.
Co ją zdykwalifikowało? Wysyp grudek po dość krótkim czasie stosowania :(

Na plus będzie:
* zapach
* ładnie nabłyszcza skórę

No i teraz minusy, któych jest zdecydowanie więcej:

- grudki na przedramionach, które zginęły same po odstawieniu oliwki (może przez parafinę, która zatkala pory(?) albo po prostu podrażnienie.

[Pomijam kwestię rogowacenia okołomieszkowego na ramionach};

- nie nawilża;
-słabo się wchłania, długo czułam na skórze lepką warstewkę;
- koszmarne opakowanie, z którego ciężko wydobyć gęsty produkt;

Ja osobiście napewno więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

bardzo lubię

bardzo lubię ten produkt - nakładasz oliwkę na wilgotną skórę po prysznicu i wycierasz ręcznikiem, a skóra jest miękka i gładka... i pięknie pachnie

jedyne do czego mogę się przyczepić, to fakt, że buteleczka pozostaje nieprzyjemnie tłusta i nie da się jej niczym wytrzeć

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo ;)