Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Biała Perła, Wybielający żel stomatologiczny do zębów z fluorem rozjaśnia przebarwienia szkliwa. Umieszcza się go w indywidualnie dopasowanych aplikatorach i używa do momentu uzyskania pożądanego poziomu wybielania. Lata badań klinicznych dowiodły, iż jest to produkt zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Aktywnym składnikiem w żelu Biała Perła jest nadtlenek karbamidu. Ta sama formuła używana jest w profesjonalnych gabinetach dentystycznych na całym świecie. W momencie ścisłego kontaktu z zębami nadtlenek karbamidu jest przekształcany w tlen, który usuwa zabrudzony organiczny nalot z zębów, a struktura zębów pozostaje nienaruszona.

Wybielający żel stomatologiczny do zębów Biała Perła doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty. Wzmacnia szkliwo zębów i zabezpiecza je przed próchnicą. Do opakowania dołączona jest skala bieli zębów.

paski wybielające, pasty do zębów
redukujące przebarwienia, wybielające
50-100ml

Słaby efekt

W mojej ocenie słaby efekt. Na pewno nie taki jaki bym oczekiwała. Stosowałam się według instrukcji a pomimo tego nie było spektakularnego efektu. Według mnie to były pieniądze wyrzucone w błoto, nie polecam. Jeśli ktoś ma możliwość sprawdzenia innych marek to lepiej tam wydać pieniądze bo tutaj efektu raczej lepiej nie oczekiwać.

Wybiela zęby o parę tonów.

Żel nie był drogi, kupiłam go w Rosmann, bardzo wydajny. Żel działa bardzo dobrze, skutecznie wybiela zęby o kilka tonów, nie podrażnia, nadwrażliwość dziąseł u mnie była tylko przez pierwsze trzy dni, potem wszystko wruciło do normy. Żel można stosować 5-14 dni, jeden lub dwa razy dziennie. Stosowałam ten żel jeden raz dziennie przez 14 dni i moje zęby zrobiły się bielsze o kilka odcieni.

perła

Dla mnie spoko zestaw, nie był drogi, więc można sobie na niego pozwolić i w domowym zaciszu wybielać zeby. Wiadomo że nie będzie to od razu hollywoodzki uśmiech ale o kilka tonów zęby są bielsze. Niektórzy piszą że mieli problemy z bolącymi zębami czy dziąsłami, ja nie miałam.

Zęby bielsze

tani, bardzo wydajny, rzeczywiscie działa, zęby są zdecydowanie bielsze, nie podraznia, nie niszczy zebow. warto się przemęczyc te kilkanaście dni z tymi nakładkami bo efekt jest rzeczywiscie powalający. nadwrazliwosc dziąsel jest tylko przez pierwsze dwa-trzy dni, potem jest wszystko ok. potem przy ponownym wybielaniu, po kilku miesiacach, w ogole nie ma problemu z nadwazliwoscia czy bolem dziasel.
najlepszy preparat tego typu na rynku.

Działa

Zestaw jest na prawdę fajny, może nie daje spektakularnych efektów ale delikatne wybielenie o kilka tonów jak najbardziej. Za tą cenę uważam że warto. Co jakiś czas trzeba odnawiać efekt ale to przy każdym rodzaju wybielania czasem trzeba zrobić powtórkę. Polecam

Działa

Naprawdę wybiela zęby jest to moim zdaniem najlepszy produkt na rynku jeżeli chodzi o wybielanie. Ale żeby i dziąsła bolały mnie po niej okrutnie. Ból był wręcz nie do wytrzymania może dlatego że miała aparat i moje szkliwo jest dość oslabione

Spodziewałam się tytułowej "białej perły", a jednak tak się nie stało...

Liczyłam za produkt za ponad 50zł zrobi więcej niż tylko wybieli zęby o pół tonu. Nie mogę powiedzieć, że efekt znikomy bo tak nie było. Po stosowaniu zęby były wyraźnie bielsze, ale mam wrażenie ze efekt szybko znikł! Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia, ale naprawdę po tygodniu już nic nie było widać.
Używałam go 2 x dziennie, przez 11 dni. Nie chcę tej pasty spisywać na straty, bo plusy są. Delikatnie bielsze ale zdecydowanie czystsze. Żeby nie było - zęby myję codziennie, ale zdecydowania czułam, że są lepiej i dogłębniej oczyszczone.
Plus dodatkowy, że żel nie podrażnia, nie miałam zaczerwienionych dziąseł.

Perłowo białe ząbki

Mam bardzo nadwrażliwe zęby, ale przy użyciu tego preparatu nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, być może dzięki temu, że zgodnie z zaleceniem w czasie wybielania zrezygnowałam z picia kawy, hebaty, soków owocowcyh oraz jedzenia jabłek i cytrusów. System można stosować 5-14 dni, jeden lub dwa razy dziennie. Ja używałam przez 5 dni dwa razy dziennie i przez kolejne 4 dni raz dziennie (zużyłam produkt szybciej-powinien starczyć na drugie tyle aplikacji). Po skali ciężko było mi ocenić kolor zębów, ale widzę wyraźną poprawę - zęby są o wiele bielsze.

Ok, ale podrażnia

Ogólne wrażenie bardzo dobre żel faktycznie się sprawdza ząbki stały się bielsze.
Nakładanie jest niestety dosyć mocno problematyczne, no i trochę podrażnił moje zęby. Są jaśniejsze niż były, ale nie wiem czy zdecydowałabym się ponownie na kuracje, zrobiły się bardziej wrażliwe na zimno

Biała Perła

Po wykorzystaniu żelu mam dość niejednoznaczne odczucia. Z jednej strony widzę efekt, ale z drugiej nie jest on powalający. Wobec tego jestem zadowolona, że produkt nieco wybielił moje zęby, ale spodziewałam się po nim czegoś więcej. Ponadto mam wrażenie, że moje zęby po jego stosowaniu stały się bardziej wrażliwe. Uważam, że jak na ten efekt cena jest wygórowana.

Delikatne rozczarowanie

Produkt kupilam z mysla o tym, ze bedzie mial lepszy efekt niz Biala Perla Jutro Impreza (pierwotna forma) ktora dzialala swietnie. Niestety po uzyciu tego produktu zgodnie ze wskazowkami nie widzialam duzych efektow. Rozczarowal mnie dosc bardzo, bo mialam o wiele wieksze oczekiwania, jego cena tez jest wysoka w porownaniu z cena produktu wymienionego powyzej.

Działa!

Żel ten stosowałam jakiś czas temu. Jego działanie to wybielanie zębów i w moim przypadku się to sprawdziło. Żel ma ohydny zapach i smak, ale to co miał zrobić to zrobił. Bardzo fajnie wybielił zęby efekt utrzymywał się jakiś czas. Jako wadę uważam lekko bolące zęby po używaniu tego żelu stały się one bardziej wrażliwe na zimne i ciepłe rzeczy,