Sensai, Silky Purifying, Pore Clarifying Essence (Esencja zweżająca pory)

Sensai, Silky Purifying, Pore Clarifying Essence (Esencja zweżająca pory)

Cena PLN 155.00

Dokładnie oczyszcza pory, wydobywając z nich sebum i wszelkie zanieczyszczenia. Produkt za pomocą pipetki nakładamy na czystą skórę twarzy i masujemy, skupiając się szczególnie na problematycznych partiach. Producent zaleca użycie po, kroku 2 z tejże serii. Polecany do stosowania 1 do 3 razy w tygodniu.

preparaty punktowe
z przebarwieniami / defektami
na rozszerzone pory
emulsja

Nie dla cery z problemami

Kupilam do pary do Mud Soap i ...rozczarowalam sie. Bylabym niesprawiedliwa gdybym napisala, ze nie robi nic. Owszem robi, delikatnie podkreca dzialanie produktow oczyszczajacych ale jest to zdecydowanie za malo jak dla mnie ale ja jestem ciezki przypadek poniewaz nawet retinoidy nia daja rade z ciemnymi punkcikami na moim nosie. Nie twierdze, ze nie warto probowac ale radze sie zastanowic czego sie oczekuje i jesli leki zawodza to ten kosmetyk nie zadziala lepiej. Ja po prostu musialam sprawdzic na sobie ;) Uwazam, ze duzo lepszym i uniwersalnym kosmetykiem jest peeling enzymatyczny od Kanebo i chociaz tez nie usunie zaskornikow calkiwicie to daje jednak lepsze uczucie oczyszczenia, lepiej tez wygladza skore i jest wygodniejszy w uzyciu.
Zapach calkiem przyjemny. Wydajnosc bardzo dobra ale akurat jest to w tym przypadku minus ;) Buteleczka przesliczna ale co z tego? ;)

Że też dałam się tak nabrać...

A miało być tak pięknie...
Mam dość kapryśną cerę, którą zapycha prawie wszystko. Konsultantka w perfumerii poleciła mi ten specyfik jako antidotum na moje problemy. Miał zdziałać cuda, więc nawet zabójcza cena mnie nie zniechęciła do jego zakupu.

Esencja znajduje się w buteleczce z piaskowanego szkła. Pipeta pozwala na wygodne dozowanie. Opakowanie estetyczne i nie przekombinowane. Podoba mi się.
Kosmetyk ma postać przezroczystego płynu.
Zapach przyjemny.
Cena kosmiczna, nijak ma się do działania.
A działanie... Działanie esencji to coś co mnie najbardziej rozczarowało. Sam rytuał stosowania jej jest męczący, czasochłonny i zniechęcający. Gdyby jeszcze kosmetyk spełniał jakiekolwiek obietnice producenta, warto byłoby się tak męczyć. A tu, w zamian za te męczarnie, otrzymujemy po prostu nic, null, zero efektów. Nie mam pojęcia co producent miał na myśli twierdząc, że esencja oczyszcza i zwęża pory. Może delikatnie odświeża cerę, lekko nawilża, delikatnie wyrównuje koloryt. Ale zastanawiam się czy to czasem nie efekt placebo, bo tak bardzo chcę uwierzyć w jego skuteczność. Jednak za takie pieniądze i od tej marki na prawdę oczekiwałam zdecydowanie więcej.
Wydajność, przy takim działaniu, straszna, męczę od pół roku i jeszcze jej zostało a nie mam serca wywalić po prostu do kosza.

Nie polecam, szkoda pieniędzy. Nie dajcie się nabrać tak jak ja na kosmetycznego bubla w pięknym wydaniu.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Bez rewelacji

Produkt zakupiłam, gdy używałam całej serii sensai silk. Nie zachwycił mnie, nie powalił na kolana, nie zachęcił do powrotu do tego produktu. Co więcej, porzuciałm go po 2 miesiącach nie kończąc opakowania, ponieważ szkoda było mi czasu na zabieg, który nie przynosi efektów. Zaczęłam używać, na przygotowanej oczyszczaniem i mikrodermabrazją skórze. Miało być idealnie, bez rozszerzonych porów i zaskórników. Nie było, choć napradę starałam się robić wszystko zgodnie z instrukcjami konsultantki Kanebo. Obawiam się, że szkoda pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Klapa

Kupiłam produkt zachęcona początkowymi super opiniami na Wizażu, ale niestety w moim przypadku, produkt w ogóle nie zdał egzaminu. Jest bardzo wydajny, więc stosuję go już od jakichś 3 miesięcy, aplikuję codziennie. Żadnego zwężenia ani oczyszczenia porów nie zauważyłam. Emulsja dobrze nawilża i wyrównuje koloryt cery, ale tyle to robią znacznie tańsze produkty. Kanebo Sensai zadania nie spełnił i na pewno nie kupię go więcej. Odradzam.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy minimum
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie, nie i jeszcze raz nie

Dla mnie ten produkt to bardzo drogi, testowany na zwierzętach, badziew, który nie robi kompletnie nic. Używam go już jakieś 9 miesięcy błagając, żeby się w końcu skończył. Jest perfumowany i bardzo drażni mnie jego zapach. Czy go używam, czy robię przerwy nie widziałam nigdy żadnej różnicy. Naprawdę sto razy bardziej polecam glinki lub ziemię wulkaniczną. No i ten skład. Dodam, że uzywa go także mój mąż, który ma cały nos w czarnych kropkach i pozostały sobie nie ruszone.

Mam jeszcze jedno zastrzeżenie - większość recenzji tutaj odnosi się do zwężania porów. Jednak ta esencja ma (teoretycznie) oczyszczać (clarifying) nie zwężać, więc nagłówek nazwy produktu wprowadza w błąd

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

pieniądze wyrzucone w błoto

Niestety, produkt bardzo mnie rozczarował.
Nie zauważyłam żadnego działania zwężającego pory, poza systematycznym wysuszaniem skóry. A przecież nie takie miało być jego działanie.
Szkoda, że nie można ocenić na zero gwiazdek, bo jak dla mnie byłaby to adekwatna relacja.

rozczarowanie

Nietety u mnie ta esencja kompletnie nie przyniosła efektu zwezenie rozszerzonycg por.
Nawet jak się zawzięłam i stosowałam przez jaiś czas codziennie.nawet na 5 minut po zastosowaniu pory nadal były duże.do tego zawsze po zastosowaniu miałam przesuszony nos.Aplikacja byla łatwa ,produkt bardzo wydajny i ładnie pachnący.niestety pieniądze w błoto.Pół gwiazdki za zapach.

Uwielbiam:)

Zakupilam całą serie kanebo sensai i muszę przyznać,że odkąd używam tego specyfiku oczyszczającej pory skończyły sie moje problemy z cerą a mam bardzo problematyczną,tłustawą i wiecznie coś mi wyskakiwało a zaskórników co niemiara.Przetestowałam różne cuda wysoko półkowe i te tańsze ,ale dopiero ta seria sprawiła,że mam nieskazitelną cere.Przez pierwszy tydzień uzywałam tej esencji codziennie,teraz co drugi dzień i tak od ponad miesiaca i nie mogę uwierzyć w tak szybka poprawę skóry.Polecam:D

Używam tego produktu od: ponad mieiąc

mega drogi bubel-zero efektow!

kupilam pod wplywem poczatkowych super zachwytow na wizazu, bop teraz widzę, ze opinie podobne do mojej - czyli mega porażka, zwazywszy na cenę...
Stosowalam ponad pol roku, w zasadzie nawet dzien w dzien i efektow zero, ani oczyszczenia skory, ile zaskornikow bylo, tyle zostalo, ani zwezenia porow...
Jedyny plus to ladne opakowanie i dosyc przyjemny zapach i mega wydajnosc, ale co z tego, jak zero efektow???? Z tego punktu widzenia uwazam to jako wadę. Kazdemu odradzam!!!

Używam tego produktu od: ok 8 miesiecy

takie coś.....

sama nie wiem co napisac na temat tego specyfiku.....
niby nie szkodzi (aczkolwiek co do tego mam pewne wątpliwości niestety), ale żadnej poprawy nie zauważylam niestety
a cena jest astronomiczna jak na bezużyteczny gadżet
bardzo wydajny (nie wiem czy to plus czy minus w tym wypadku)
może ja się po prostu nie znam, albo na moją skóry nie działa
ładnie wygląda w lazience i tyle
nie polecam

sama nie wiem

drogie toto jak cholera;) i to jest największy minus, bo moim zdaniem dość mało za taką cenę:
- trochę może zwęża pory, ale mam wrażenie że wypycha wszystkie niedoskonałości na zewnątrz w związku z czym po każdym użyciu muszę odczekać trochę żeby skóra wróciła do normalności
dodam ze mam problemową cerę, ale już mniej więcej sobie z nią radzę
może tak ma być że przeczyszcza cerę najpierw, ale używam już 4 miesiące i za każdym razem efekt taki sam
na pewno jest wydajne, zużyłam może 1/5, a używam 2 razy w tygodniu

150 zł poszło w błoto...

beznadziejny preparat! skusiłam sie na niego po przeczytaniu opnii na KWC, od paru lat zmagam sie z paskudnymi dziurami na nosie i mowie OK- 150zł zapłace jak ma mi to pomoc, 2 bluzki mniej ale porów się pozbede. i Co? i nic! ten produkt nie robi nic, stosowałam go na wszelkie sposoby, zmywając, nie zmywając, stosujac cześniej, stosujac rzadziej ... i zero efektów!

Używam tego produktu od: maja 2011