KWC LogobyWIZAŻ logo
Pasty do zębów

Signal White Now, Whitening Toothpaste (Pasta wybielająca)

2,9 na 594 opinie

SwietaKsiezniczka
    30 października 2018 o 19:48
    4 / 5
    Odświeża i delikatnie wybiela
    Pastę kupiłam jak zwykle zachęcona efektem obiecanego wybielenia zębów. Pasta ma ładny, bardzo mocny niebieski kolor . Dobrze odświeża oddech , jest średnio mocna. Efektu wybielenia zębów zbytnio niezauwazylam, troszkę się rozjaśniły ale nic więcej. Pasta zamknięta jest w standardowej tubce, z której wygodnie można wycisnąć produkt. Pastę można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie za kilka złotych.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Natura

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    PolskaBridget
    12 września 2014 o 8:05
    1 / 5
    Nie wybiela, ale podrażnia
    Jestem jednym tych biedaków, którzy notorycznie zmagają się z podrażnionymi dziąsłami. Skutkuje to niestety tym, że używać muszę specjalistycznych past i żelów do dziąseł, które nie wybielają, a wręcz "zażółcają" zęby. Nic zatem dziwnego, że po skończonej kuracji poszukiwałam past wybielających. Na pierwszy ogień poszła inna pasta, ale moim drugim rzutem była już Signal. Obietnica producenta: "Signal White Now tworzy niebieską pianę, która daje natychmiastowy efekt wybielenia już po pierwszym myciu. Formuła pasty White Now posiada również funkcję stopniowego wybielania zębów, jednocześnie zapewniając Twoim zębom kompleksową ochronę." Opakowanie: Tubka pasty zawiera 75ml produktu. Podobnie jak pudełko (nie takie znowu klasyczne, bo plastykowe, nie zaś papierowe) jest w kolorach niebiesko-srebrnych. Ono aż krzyczy - "kup mnie, wybielę Ci zęby!!!". No to kupiłam. Moje doświadczenia: Kupując tę pastę zdawałam sobie sprawę z dwóch rzeczy. Po pierwsze, że efekt wybielenia nie będzie taki spektakularny jak w reklamach i utrzyma się tylko przy regularnym stosowaniu pasty; i po drugie, że może mi ona trochę podrażnić dziąsła. Byłam na to przygotowana, liczyłam się z tym, stomatolog zapowiedział mi, że coś takiego wystąpić może. Co prawda przy poprzedniej wybielającej paście (Colgate Max One White) nie miałam żadnych problemów, ale - jak mówię - liczyłam się z tym. Pasta jest w niebiesko-srebrnym kolorze. Co śmieszne, tworząca się piana również jest w odcieniach mocnego niebieskiego, wiec przy myciu wyglądamy tak, jakbyśmy co najmniej połknęły Avatara i mocno go pogryzły ;) Ponoć efekt wybielenia miał się pojawić już po pierwszym myciu. Dementuję tę plotkę - nie pojawił się po pierwszym, drugim, ani trzecim myciu. Co gorsza, pasta ta wcale nie oczyszcza zębów zbyt dobrze. Po myciu cały czas miałam wrażenie, że resztki pokarmu i osad z kawy i herbaty nadal mam na zębach, w związku z czym myłam zęby jeszcze raz. Ale nie to było najgorsze! Najstraszniejsze było bowiem to, że pasta ta straszliwie uwrażliwiła mi dziąsła. Na nowo musiałam podjąć ich kurację, bowiem znajdowały się w fatalnym stanie. Dla mnie to ją dyskwalifikuje na wieki, wieków amen. Żeby jednak nie być taką okropną recenzentką powiem, że obecnie - tej samej tubki - używa mój współlokator i absolutnie się na nią nie skarży. Być może tylko ja mam urojone poczucie brudnych zębów plus zbyt wrażliwe dziąsła? Cena i dostępność: Jest to pasta do kupienia za ok. 10 zł. Dostać ją można w supermarketach oraz drogeriach stacjonarnych i internetowych. Podsumowanie: Na pewno do niej nie wrócę. Dla mnie jest bublem z dwóch powodów; po pierwsze - zrobiła mi krzywdę, po drugie - obietnica producenta nie została spełniona. Szkoda, bo parę lat temu używałam past Signal i sądziłam, że jest to marka, której mogę zaufać. Używam tego produktu od: używałam go dwa tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego
    Używa produktu od:tydzień

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Elzbiettta
    11 listopada 2016 o 8:17
    2 / 5
    Niekoniecznie.
    Ok. Rozumiem. Ciemno niebieski kolor pasty, miał zneutralizować żółtawy odcień zębów i dzięki fizyki i kątowi padania światła wybielić optycznie zęby. No cóż miało być miło, wyszło jak zwykle. Plusy: + ok, przyznaję, faktycznie optycznie rozjaśnia zęby + ma przyjemny smak Minusy: - nie chcę optycznego wybielania, chcę wybielanie prawdziwe - jest gęsta i żelowa, ale często spada ze szczoteczki, wylatuje z ust w postaci żelkowych kawałków - jest ciemnoniebieska, brudzi sanitaria i ręczniki - działanie przeciwpróchnicze również słabe - nie doczyszcza zębów Taki gadżet.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mirabelka91
    1 maja 2023 o 13:37
    5 / 5
    Mój pierwszy hit wśród past do zębów
    Nigdy nie odczuwałam jakiegoś szczególnego przywiązania do jakiejś pasty. Wszystkie dla mnie działały podobnie i nie wyróżniały się niczym szczególnym. Aż do momentu, gdy trafiłam na tę pastę! Jakoś przypadkowo robiąc zakupy w drogerii internetowej wrzuciłam do koszyka aż dwa egzemplarze i to był znak! Okazało się, że naprawdę polubiłam używanie tej pasty, a dodatkowo to pierwsza, które rzeczywiście w jakikolwiek sposób zauważalnie wybiela. Zgodnie z zapewnieniami producenta na opakowaniu zęby przy stosowaniu tej pasty stały się o jeden odcień bielsze. Pierwszy raz ktoś spytał mnie czy wybielałam zęby i czego używam. To już jak dla mnie naprawdę efekt wow. Pasta ma bardzo charakterystyczne niebieskie zabarwienie, które wcale nie znika w trakcie spieniania. Także jak gdzieś kapnie, to mamy niebieską plamkę. A kapanie się zdarza, bo w trakcie szczotkowania piana robi się jakby mocno lejąca i rzadka. To taki mały minus. Natomiast smak jest tak jak lubię orzeźwiająco dość mocno miętowy, dzięki czemu pozostawia świeży oddech. Poza efektem wybielania czuję również, że dobrze doczyszcza zęby, są wręcz skrzypiące po porządnym wyszorowaniu. Na plus również cena, bo jak na efekt, kosztuje ona grosze. Resumując to naprawdę jedna z lepszych propozycji na rynku według mnie i nie rozumiem tak niskiej średniej ocen.
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    justa0611
    1 marca 2017 o 16:54
    5 / 5
    Polecam :)
    Bardzo dobra, przystępna cenowo pasta(ja kupuję za ok. 7-8zł). Dobrze oczyszcza zęby, ma przyjemny smak, nie podrażnia. Jeżeli chodzi o wybielanie(albo raczej rozjaśnianie zębów), to zauważyłam, że ZAWSZE! jak używam właśnie tej pasty znajomi pytają, co robię, że mam takie białe zęby? :) Nigdy nie usłyszałam tego pytania przy stosowaniu jakiejkolwiek innej pasty(nawet Blanxa-jak dla mnie ciut przereklamowanego). Wracam do niej od dawna i na pewno będę wracać...
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań