Colodent, Pasta do zębów `Super biel` (nowa wersja)

Colodent, Pasta do zębów `Super biel` (nowa wersja)

Ekstra

Świetna pasta w bardzo niskiej cenie. Dobrze sprawdza się przy codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Nie wybiela, ale nie można się tego spodziewać od produktu za kilka złotych. Skutecznie myje, jest poręczna, ma akceptowalny zapach i smak. Dla mnie super, zarówno na wyjazdy, jak i do używania w sposób regularny.

Król wiejskich sklepików :)

Królestwem od wielu lat pasty Colodent są wiejskie sklepiki, naprawdę, pasta ta jest tam stałym bywalcem. Zakupiłam ją właśnie w takim sklepiku za kilka złotych, gdyż moja pasta gdzieś się zagubiła w podróży :)
Cena niska, ale jakość chyba też. Opakowanie jak z lat 90. Nie zachęca do stosowania. Okreslilabym pastę jako poprawną, w sytuacjach awaryjnych może być.

Używana przez całą rodzinę

To jedna z tych past do zębów, która w moim domu gości najczęściej i jest używana przez całą rodzinę.

Produkt zamknięty w tubce o pojemności 100 ml. Pasta ma biały kolor, nie posiada granulek.

Nie zauważyłam właściwości wybielających, czy podtrzymujących ładny kolor szkliwa, ani tym bardziej nie usuwa przebarwień, więc ta nazwa "super biel" to tak nie do końca prawda. Ma delikatnie miętowy smak (nie jest ostry ani przeszywający), zapewnia długotrwałe odświeżenie i jest naprawdę łagodna dla dziąseł.

Niskobudżetowa, bo około 3 zł i łatwo dostępna i naprawdę wydajna.

OK

Poprawny produkt. Niewiele kosztuje, jest bardzo łatwo dostępny i po prostu dobrze myje zęby. Nie podrażnia dziąseł. Nie jestem przekonana co do jego wybielających właściwości. W tym aspekcie nie zauważyłam żadnych efektów, ale trudno od pasty za 3 zł oczekiwać cudów. Fajnie się pieni, pozostawia odświeżony oddech.

Zwyklak dla zwyklaków

Pasta Colodent co chwilę wraca na moją półkę łazienkową jako zmiennik innych, droższych past do zębów. Jej szczególnym orędownikiem jest mój mąż, który żyje wg zasady "dużo, dobre i tanio". W tym przypadku podzielam ten pogląd, chociaż nie zawsze się z nim zgadzam. Lubię tą pastę ze względu na to, że właśnie jest tania i pozostawia uczucie dobrze umytych zębów. Aczkolwiek, jak już wspomniałam, używam jej na przemian z innymi pastami z wyższej półki cenowej, bo przy dłuższym stosowaniu jednak czuję, że moje zęby nie są tak czyste jak bym chciała. Właściwości wybielające jakieś tam posiada, napewno lepsze niż pasty niezdeklarowane jako wybielające.
Ogólnie jest to dobra pasta w dobrej cenie i jeszcze nieraz do niej wrócę. Nie każdy kosmetyk musi być koniecznie najdroższy, by spełniał nasze oczekiwania. W tym przypadku zwykła pasta jest ok- myje ząbki i już.
Tubka nie sprawia jakiś problemów w obsłudze, można ją wycisnąć prawie do końca. Jednak, by dobrze doszorować swoje kiełki muszę nabrać trochę więcej pasty niż mówią ogólne zalecenia(ziarno grochu...dajmy na to
, ja wyciskam ok.dwóch:) ).
Ot, zwykła, dobra pasta. Są lepsze, ale i droższe, a na tą stać każdego i robotę swoją robi.

Jest ok.

Opakowanie stanowi miękką tubkę z której wygodnie wydobywa się pastę, szata graficzna nie powala na kolana, ale to ma najmniejsze znaczenie. Pasta ma gęstą konsystencję, nie spływa, dobrze się pieni.

Produkt spełnia swoje podstawowe funkcje - dobrze czyści zęby pozostawiając świeży oddech na dość długi czas. Smak mięty w sam raz ani za mocny, ani za słaby, nie szczypie. Co do wybielania nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu, ogólnie każde hasło typu pasta wybielająca jest dla mnie zwyczajnie chwytem marketingowym, nie tylko w przypadku recenzowanej pasty, ale i w każdym innym.

Łatwo dostępna, tania.

Lekka mięta

Pasta jest gęsta, biała i ma delikatny miętowy smak. Tubka ma odkręcaną nakrętkę. Dobrze oczyszcza, chociaż rano wolę mocniejsze smaki dla odświeżenia i obudzenia.

Jeśli chodzi o wybielenie, to nie zauważam gołym okiem. Polecam ograniczenie kawy i herbaty do 3 szklanek tygodniowo - po dwóch latach moje zęby stały się bielsze.

Za tę cenę warto

Pasta jest tania, łatwo dostępna, dobrze myje zęby i delikatnie je wybiela. Nie jest to jakieś spektakularne wybielanie (bo do tego, nie oszukujmy się, potrzebny już jest gabinet dentystyczny), niemniej to wybielenie jest zauważalne, szczególne u osób, które piją kawę czy herbatę-pasta delikatnie "ściera" nieestetyczny nalot na zębach. Tak więc jak najbardziej polecam

Średn

Pastę tą kupują rodzice od dawna:tania i dostępna
Pasta ma czyścić i czyści, dziąsła nie krwawią a odświeżenie jest krótkotrwałe. Miałam wszystkie wersje tej pasty licząc z najnowszą, czyli 4 in 1 i tą najbardziej lubię.

Używam tego produktu od: Od dawna
Ilość zużytych opakowań: Nie liczyłam, dużo

Najlepsza !

Póki używam past z fluorem wybieram najczęściej tą i to od wielu wielu lat.
Swego czasu kupowałam tylko droższe pasty wierząc, że są lepsze do czasu jak pewnego razu u kogoś użyłam tej i się zakochałam.
Bardzo dobrze myje zęby, jest gęsta i zbita z malutkimi ledwo wyczuwanymi drobinkami ściernymi, pieni się dobrze, jest to typowa świeża dość mocna mięta, świetnie odświeża, bardzo dobrze myje zęby.

Spędzając wiele czasu poza granicami Polski zawsze uzupełniałam zapasy tej konkretnie pasty i nie wyobrażam sobie póki co nie posiadanie jej na stanie.

Wiele lat nosiłam aparat i mam słabość do higieny jamy ustnej i przeszłam przez wiele past od średniopółkowych po apteczne, oczywiście mam kilka past na stanie ale ta musi być obowiązkowo na mojej półce.

Poza tym odkąd Colodent jest Colgate pasta bardzo podrożała, jeszcze 2 lata temu była wszędzie poniżej 3 zł za tubkę teraz ceny sięgają aż 5 za tubkę.

W promocji dostępne za 2,50 PLN za 100 ml.

!!! :D

Używam tego produktu od: wiele wiele lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Świetny produkt :)

Szcerze mowiac, kpupujac ta paste nie nastwialam sie na jakies zniewlajace efekty, ale w porownaniu do drozszych marek jest calkiem ok :)

+ delikatnie wybiela
+ dobrze oczyszca
+ ladny zapach
+ przyjemny smak
+ wydajnosc
+ przysteona cena

Według mnie najlepsze pasty do codzinnej higieny jamy ustnej.

Doskonały jakościowo i tani produkt do codziennej higieny jamy ustnej. Oprócz wersji "Super biel" kupuję inne na przemian, np. "4 in 1", "super świeżość" czy "mocne zęby" - ze wszystkich wersji jestem zadowolona.
Czasem zamieniam ją na jakąś droższą i rzekomo lepszą paste, ale zawsze po pewnym czasie do niej wracam ... ma delikatny miętowy smak, wspaniale czyści nasze uzębienie z wszelkiego osadu i różnych przebarwień, zapobiega próchnicy i nie niszczy szkliwa. Może nie wybiela zębów spektakularnie (zresztą żadna pasta nie wybiela zębów tak jak w profesjonalnym gabinecie dentystycznym), ale przy dłuższym stosowaniu moje zęby są bielutkie i nie ma na nich osadu! Jest bardzo wydajna - wystarczy niewielka ilość pasty na szczoteczce, aby wyczyścić zęby. Produkt mocno się pieni, aż - dosłownie - pastę czuje się w ustach.
Uważam, że jest lepsza od wielu droższych past. A jej cena jest dodatkowym atutem - płace za nią 3,60 zł. Dostepna w wielu sklepach, marketach i drogeriach.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo (nie liczyłam)