Blend - a - med, 3D White Luxe Perfection (Pasta do zębów wybielająca)

Blend - a - med, 3D White Luxe Perfection (Pasta do zębów wybielająca)

Pasta wybielająca Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection. Formuła z dwutlenkiem krzemu usuwa przebarwienia powierzchniowe w sposób mechaniczny, Fluorek sodu wzmacnia zęby, a aktywne polifosforany w formie mikrogranulek rozpuszczają przebarwienia i chronią przed powstawaniem nowych. W rezultacie pasta ta trzy razy lepiej zwalcza przebarwienia niż standardowa wersja. Blend-a-Med 3D White Luxe, a ponadto zapewnia długotrwałą warstwę chroniącą przed nowymi przebarwieniami. Działanie pasty Blend-a-Med 3D White Luxe Perfection potwierdzono klinicznie –
redukuje aż do 100% przebarwień powierzchniowych w zaledwie trzy dni. Rozpuszczalne mikrogranulki delikatnie usuwają przebarwienia i pozostawiają uczucie świeżości. Dzięki specjalnej technologii Outlast uczucie to utrzymuje się długo po szczotkowaniu, a oddech pozostaje świeży na dłużej.

Naprawdę działa!

Moja ulubiona pasta do zębów! Doskonale się sprawdza w połączeniu ze szczoteczką elektryczną, jest wystarczająco gęsta, nie spływa a jednocześnie wytwarza wystarczającą ilość piany do dobrego umycia zębów. Jest wydajna bo wystarczy naprawdę niewielka ilość wielkości ziarnka grochu.
Ale sam komfort używania to nie wszystko, u mnie doskonale usuwa kamień z zębów, nawet mój dentysta jest zaskoczony że pijąc kawę, herbatę nie ma u mnie potrzeby ściągania kamienia. Czasami eksperymentuje z innymi pastami, i ewidentnie zauważam narastanie kamienia, szczególnie po wewnętrznej stronie dolnych zębów, wtedy wracam do tej pasty i już po 2-3 tygodniach kamień jest znowu zredukowany!
Zęby również są wyraźnie bielsze, na co dzień już się do tego przyzwyczaiłam jednak najbardziej widoczne jest to przy zmianie pasty, kiedy zęby zaczynają żółknąć i jak szybko przywraca się ich biel gdy powracam do tej pasty.
Standardowa cena wydaje się wysoka ale często jest na tą pastę promocja i zawsze wtedy robię zapasy.

Peeling do zębów :-)

Lubię co jakiś czas wypróbować jakąś pastę wybielającą i zawsze mam nadzieję, że któraś okaże się tą cudowną wybielającą pastą, która zastąpi profesjonalne wybielanie u dentysty. Nie oszukujmy się, to tak nie działa
:-)

Pasta ma bardzo gęstą konsystencję, ma kolor biały z mnóstwem malutkich granulek. Pieni się raczej słabo i to jest chyba jej jedyny minus. Całkiem dobrzemyje zęby, odświeża oddech na jakiś czas. Nie piecze w język. Granulki zawarte w paście mechanicznie ścierają osad, płytkę nazębną, dzięki czemu uśmiech wydaje się rzeczywiście jakby bielszy. Używałam jej razem z narzeczonym i on również stwierdził, że pasta działa. Na pewno będę do niej co jakiś czas wracać.

Ta pasta wybiela!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem tej pasty do zębów. Inne produkty, które stosowałam, nie przynosiły widocznych efektów, a tutaj po 2ch tygodniach stosowania, widzę różnicę. Pasta ma specyficzną konsystencję i jest dość mocna (początkowo po umyciu zębów czułam, że podrażnia język i dziąsła), jednak po tygodniu stosowania, te cechy zniknęły. Razem z nią stosuję blend-a-med 3d white luxe whitening accelerator (przyspieszacz wybielania), może dlatego efekty tak bardzo mnie zadowalają.

Zadowolona

Pasta co prawda nie należy do najtańszych na rynku ale robi mi robotę. Szukałam takiej która widocznie mi wybieli ząbki, jestem kawoszem. Jednocześnie nie podrażni a odśwież i zapewnia mi czystość.
Tu to dostaje, pasta jest biała. Posiada widoczne niebieskie drobinki. Bardzo dobrze myje nie podrażnia ja nadal koniecznie i tak zawsze używam płynu do płukania jamy ustnej. Nie będę się rozpisywać, ząbki są wybielone, czyste i nie podrażnione a piszą panie o tej przypadłości. Dostałam to o co mi dokładnie chodziło, pięć gwiazdek.

Skutecznie usuwa przebarwienia po kawie

Pasta nie zacheca do swojego zakupu cena, regularnie kosztuje ok 15zl w drogerii hebe aczkolwiek warto ja zakupic na promocji. Jej cena wynosi okolo 10 zl i za ta cene kupujemy paste ktora dziala wedlug mnie najlepiej z tych dostepnych w Polskich drogeriach. Pasta faktycznie wybiela zeby i uwazam ze dziala dosc mocno. Po zuzyciu jednego opakowania pozbyalam sie calkowicie przebarwien wynikajacych z picia kawy, co w przypadku wczesniej uzywanych przeze mnie past nie nastapilo. Pasta intensywnie odswieza oddech i zdecydowanie polecam ja kazdemu kto chce miec o ton jasniejsze zeby, na pewno po zuzyciu jednego opakowania do tego dojdzie.
Opakowanie to klasyczna tuba, umozliwia wykorzystanie pasty do samego konca

Od czasu do czasu warto użyć

Używam tej pasty od czasu do czasu, gdy potrzebuję mocniejszego oczyszczenia i gdy chcę pozbyć się przebarwień.
Pasta ma postać niebieskiego żelu z dużą ilością ścierających granulek. Ma przyjemny, miętowy smak i zapach. Dobrze oczyszcza zęby z osadów i odświeża oddech na długo. Jest wydajna. Bardzo dobrze się pieni.
Na spektakularne wybielanie nie ma co liczyć, ale niewielkie przebarwienia po kawie czy herbacie jest w stanie usunąć. Jednak należy z nią uważać. Pasta może wywołać nadwrażliwość zębów, ponieważ posiada dość mocno ścierające drobinki.

Nie wybiela

Jestem już po ponad miesięcznego stosowania tej pasty do zębów + przyspieszacza wybielanie zębów ( whitening accelerator - różowe napisy)przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem, więc czas najwyższy wyrazić swoją opinię.

Moje zęby są w odcieniu żółtym, a tak to zdrowe, mocne zeby, tylko ten odcień i przebarwienia gdzie, nie gdzie przeszkadzają mi.
Wpływ na kolor zębów mają różne czynniki. Mi osobiście bardziej pomagały te pasty kiedyś, teraz różnie z nimi bywa.
Muszę zaznaczyć, że obecnie stosuję antybiotyk tetracyklin ( na trądzik) , który także może mieć wpływ na kolor zębów.

Pasta do zębów Blend - a - med, 3D White Luxe Perfection jest kolorze blado niebieskim z mikrogranulkami o kolorze ciemno-niebieskim.
Produkt dobrze oczyszcza jamę ustną nadając świeżość. Jeżeli chodzi o wybielanie to niestety jest ono bardzo delikatne, a nawet niezauważalne, więc mi akurat ta pasta nie wybieliła zębów.

Moja ulubiona

Bardzo polubiłam tę pastę. Pasta jest miętowa w smaku, ale nie jest to bardzo ostry smak. Po użyciu czuję, że moje ząbki są dobrze umyte a oddech dobrze odświeżony. Czuję, że zapobiega przed gromadzeniem się osadu.
Tworzy świetny duet z Acceleratorem (preparat przyśpieszający wybielanie zębów) tej serii, bardzo polecam. Używam od dawna tych dwóch produktów - na początku ząbki się wybieliły a teraz ten efekt od dawna udaje mi się utrzymać przy ich pomocy.

Dobra

pasta dobrze czyści zęby - co do wybielenie nie zauważyłam spektakularnych efektów - biorąc pod uwagę że raczej nie mam problemu z bielą zębów. Natomiast mój chłopak który pali papierosy jest pasta zachwycony - widzi efekt wybielenia.
Pasta odświeża oddech i pozostawia na długo efekt świeżości co bardzo mi odpowiada

Fajna

Zęby są po niej jaśniejsze. Efekt widać dość szybko. Używam jej razem z akceleratorem, przyspieszającym wybielanie, od około miesiąca, jestem w trakcie drugiego opakowania.
Pasta nie usunie osadu, który już jest ani starszych przebarwień, ale skutecznie zapobiega osadzaniu się nowego. Ma mocno odświeżający efekt, który bardzo lubię.
Pod względem wybielania skuteczniejsza jest u mnie Biała Perła dla palaczy, ale pastę Blend-a-med również polubiłam i będę używać, przynajmniej dopóki nie skończy mi się akcelerator. Pasta spełniła moje oczekiwania. (Nie bolą mnie po niej zęby i dziąsła, ale nie mam wrażliwych)

Super

Polecam, po tygodniu stosowania pasty Blend-a-med 3D White Luxe Perfection
wybieliłam mi zęby :) Po użyciu pasty odczuwalny jest świeży oddech i widocznie bielsze zęby :) Polecam

Ani tak ani nie.

Kolejna z past Blend-a-med które testuje na swoich zębach. Szukam produktu który delikatnie wybieli a nie będzie powodował dyskomfortu.
Pasta tak jak prawie wszystkie wybielające z tej firmy mają wysoką scieralnosc. Niby ok ale przy regularnym stosowaniu zęby stają się nadwrażliwe i bolące. Z jednej strony chce mieć biały uśmiech a z drugiej nie mogę ponieważ pasta za mocno je sciera.
Zapach, kolor, smak są w porządku. Niestety nie zauważyłam też efektu wybielania na swoich zębach.