Garnier, Mineral Deodorant, Action Control Roll - On (Dezodorant mineralny w kulce)

Cena PLN 10.00

Pierwszy dezodorant na polskim rynku, którego głównym składnikiem jest aktywny minerał nie blokujący porów, dzięki czemu skóra może oddychać i zachowuje świeżość przez wiele godzin.
ActionControl to skuteczna ochrona dla aktywnych. Maksymalna efektywność i komfortowe poczucie suchości od Garniera. Chroni podczas upału, uprawiania sportu i stresu. Skuteczność aż do 48h udowodniona nawet w trudnych warunkach.

Nie polecam

Zachęcona swoim małym designem i lekkością, aczkolwiek po dłuższym stosowaniu można zauważyć mało wydajność połączona z dość niską ochroną przed potem z pewnością nie na letnią porę roku.

nie dla mnie!

niestety nie mogę go używać! po depilacji bardzo podrażnia i skóra pod pachami swędzi. nie wrócę do niego mimo ładnego zapachu i dobrej ochrony przed poceniem.

zachęcił mnie do marki

To moje pierwsze spotkanie z marką i bardzo udane. Z pewnością chętnie włożę dezodorant Garniera do koszyka. Ten akurat bardzo przyjemnie pachniał słodkawo-pudrowo i dobrze się sprawdzał w akcji fajnie odświeżając. Ku mojemu zaskoczeniu zapach był wyczuwalny długo, co mnie bardzo cieszyło. Maleńki dla mnie minus, że nie mogłam go postawić odwrotnie, czyli kulką do dołu, gdy się kończył z powodu krągłości wierzchu opakowania.

Czego chcieć więcej

Krótko mówiąc antyperspirant spełnia swoje zadanie, daje nam calodzienną ochronę, jest tani, ogólno dostępny, nie pozostawia plam i pięknie pachnie :) Bardzo polecam

Lubię

Fajny antyperspirant, w niskiej cenie, ogólnodostępny, estetyczne i praktyczne opakowanie. Ładnie pachnie i chroni przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem. Niestety długo się wchłania, przez co brudzę ubrania, mimo że odczekuję chwilę przed nałożeniem ich. Gdyby nie to, pewnie byłaby 5. A tak to muszę wrócić do dezodorantów chyba....

Bardzo lubię

Od lat jestem wierna kulką od Garniera. U mnie sprawdzają się najlepiej - nie podrażniają, nie uczulają, nie wysuszają i bardzo dobrze chronią przed przykrymi zapachami.

Ta kulka jest moim kolejnym ulubieńcem :) ma piękny, świeży zapach, który długo się utrzymuje. Świetnie chroni, sprawdza się zarówno w ‚normalnych’ warunkach, w upale oraz na siłowni. W przeciwieństwie do innych antyperspirantów nie czuję nieprzyjemnego zapachu potu.
Nie zostawia plam na ubraniach i ich nie przebarwia. Bardzo wydajna.
Opakowanie bardzo poręczne i łatwe w użytkowaniu.
Zdecydowanie kolejny ulubieniec wśród kulek :)

Spełnia swoje zadanie

Pomimo, że przepadam za antyperspirantami w sprayu to postanowiłam wypróbować akurat ten z Garniera w kulce.
Producent obiecuje 48 h przed potem i nieprzyjemnym zapachem.Nie znajdziemy w nim alkoholu czy parabenów.
Produkt ma bardzo przyjemny zapach i nie aplikuje się go z nadmiarem. Daje uczucie świeżości na cały dzień i chroni przed mokrymi śladami. Nie pozostawia plam na ubraniach.

Lubię to!

Próbowałam chyba wszystkich produkty z tej serii i najwierniejsza będę wersji zielonej, jednak różowa też jest obiecująca. Sprawdza się w sytuacjach stresowych i zapewnia uczucie świeżość.

Zalety:
- uczucie świeżości,
- sprawdza się w sytuacjach stresowych,
- kompaktowy,
- cena.

Niezastąpiony

Używam od lat, trudno byłoby mi zliczyć ile zyżyłam już opakowań. Próbowałam kilkakrotnie antyperspirantów innych firm i nic nie sprawdziło się tak dobrze. Używam i będę używać, mam nadzieję, że nigdy nie zostanie wycofany, jest niezawodny! :)

Słaby

Niestety ten produkt u mnie kiepsko się sprawdził. Ochrona nie trwała długo, już po godzinie od nałożenia, gdy po prostu szłam na spacer, czułam mokre plamy pod pachami. Oczywiście, zapach jest na + jednak wyczuwalny tylko przez jakiś czas. Dodatkowym minusem był zbyt długi czas wchłaniania. Nie wrócę już do tego produktu.

Ulubiony

Świetny produkt - bardzo wydajny i skuteczny. Używam go codziennie - wystarcza na cały dzień. Podczas treningów sprawdza się rewelacyjnie. Nie brudzi ubrań. Mój ulubiony..

dobra ochrona

Antyperpirant ładnie pachnie i dobrze chroni przed poceniem się. Stosuję po kąpieli
i ta jedna aplikacja wytarcza na 24 godziny, nie mam potrzeby dokładać produktu w ciągu dnia. Stosuję od około 3 tygodni i widzę, że dezodorant wystarczy mi na bardzo długo, jest niesamawicie wydajny.

Opakowanie jest nie tylko ładne, ale poprzez swój kształt bardzo stabilne, pasuje mi bardziej niż opakowania innych firm.