KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Planet Spa, Greek Seas, Peel - Off Mask with Algae ExtractsOdświeżająca maseczka do twarzy

2,7 na 539 opinii

malwa1993
    2 lipca 2012 o 19:35
    5 / 5
    super
    witam, dla mnie ten produkt jest bardzo dobry. swietnie odswierza skore i nadaje jej gladkosc. w miare dobrze sie naklada, na poczatku ma zbyt intensywny zapach ale po chwili sie wszystko normuje. dobrze wysycha i swietnie sie sciaga. lubie jak sciaga mi skore. ardzo polecam go i zachcam do kupna bo warto. Używam tego produktu od: od 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Miabelka
    3 maja 2014 o 17:57
    1 / 5
    nic ciekawego
    Kupiłam ja w cenie promocyjnej i żałuję wydanych 10 złotych Plusy+ + w miarę wydajna + szybko zasycha i łatwo się ściąga Minusy- - oczyszczenie prawie niewidoczne - nic nie robi z porami, myślałam że sobie nieco poradzi z zatkanymi porami szczególnie w strefie nosa, ale nie zauważyłam żadnych zmian, ani poprawy - skóra po niej jest wysuszona, po ściągnięciu maseczki muszę dobrze umyć twarz i nałożyć krem - czuć od niej alkohol Napewno do niej nie wrócę. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kropellka
    29 marca 2014 o 0:38
    4 / 5
    Taka sobie
    + fajnie odświeża + dość dobrze oczyszcza + troszeczkę wygładza + konsystencja - żelowa, lekka, z kawałkami alg (chyba) ale nie spływa z twarzy + zapach - ładny, delikatny, morski, ale trochę alkoholowy + szybko się nakłada i łatwo zdejmuje + wydajna, jak inne z tej serii - troszkę wysusza - ten alkoholowy zapach drażni w oczy, albo to co jest w składzie Jest dobra, ale nie rewelacyjna Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

nnatkaa
    8 stycznia 2014 o 19:27
    1 / 5
    Niedobra
    Trudno mi określić od czego ta maseczka jest, bo nie była od niczego. Taki sobie gadżecik, który łatwo się zdejmowało z buzi ;) ale nie przynosił żadnych efektów. I byłam lekko przerażona informacją na opakowaniu: "produkt łatwopalny" Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: jedno całe
    Używa produktu od:rok lub dłużej

lindita
    23 grudnia 2013 o 18:05
    3 / 5
    nie jest warta swej ceny
    Maseczkę kupiłam w promocji za niecałe 10 zł i nie wyobrażam sobie bym mogła zakupić ją w cenie regularnej. Sądzę, że nie jest ona warta nawet swojej promocyjnej ceny. Podczas nakładania rzeczywiście czuje się odświeżenie, ale jeśli ma się jakies podrażnienia na skórze to zarasz zaczyna szczypać - bo zawiera w swoim składzie alkohol. Po zastosowaniu skóra jest może matowa w dotyku, ale w wrażliwszych miejscach przesuszona. Maseczka dobra tylko i wyłącznie dla osób o bardzo tłustej cerze, w przeciwnym razie wysusza i podraznia. Już nie mogę doczekać się aż ją wykończę i wyrzucę opakowanie do kosza. Nigdy więcej nie chcę jej widzieć w mojej kosmetyczce. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno