Nivea, Diamond Touch Creme Oil, Kremowy olejek pod prysznic o zapachu białych kalii (stara wersja)

Cena PLN 14.00

Rozkoszuj się niezwykłymi chwilami pod prysznicem i kobiecym zapachem białych kalii. Nawilżająca, kremowa formuła olejku wzbogacona diamentowym blaskiem otuli Cię kremową pianą, pozostawiając niezwykle gładką i pięknie wyglądającą skórę. PH przyjazne dla skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

MIODZIO!

Zapach idealny, nie trzeba tłumaczyć nikomu kto kiedykolwiek miał go w ręku. Jedyna wada? Nie ma balsamu o identycznym zapachu jako uzupełnienie wieczornej pięlęgnacji. Szkoda...

Używam tego produktu od: 2 lata

REWELACJA!!!!!!

Najlepszy olejek do mycia, przepięknie pachnie, dobrze się pieni, nie wysusza. Czasem próbuje czegoś nowego ale i tak zawsze do niego wracam. :)

Plusy:
-piękny zapach
- nie wysusza skóry
- cena w promocji 9 zl za 500 ml

Minusy:
- cena bez promocji ok 17 zl w rossmanie

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 20 duże

łagodny zapach

Konsystencją przypomina żel i olejek w jednym. Dobrze się pieni. Ma łagodny zapach. Nie wysusza skóry ani nie zostawia tłustej warstwy. Niewielka ilość wystarcza do umycia.
Pewnie jeszcze kupię, bo mnie zaciekawił.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo dobry produkt

Ma wszystko to, czego wymagam od żelu pod prysznic.

+ ładnie się pieni
+ dobrze rozprowadza się na ciele
+ nawilża skórę
+ przyjemny zapach, który zostaje na skórze jeszcze długo po kąpieli
+ wygodne opakowanie
+ przystępna cena (kupiłam w promocji za 7 czy 8zł)

Generalnie minusów brak, ale odjęłam pół gwiazdki za to, że jednak nie jest aż tak doskonały jak żel pod prysznic Dove (zwłaszcza w kwestii nawilżania).

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 250ml

Diamenciki!!!!!

Bardzo lubię jego zapach nawilżanie i wydajność.W kąpieli kapka żelu to cała spieniona wanna,no dobra przesadziłam ale ładnie się pieni.Po prysznicu łazienka nim pachnie.Zapach nie znika nawet po wytarciu się ręcznikem.

Ładnie nawilża i bardzo ładnie pachnie

Olejek bardzo przypadł mi do gustu, ma taki perłowy kolorek, bardzo gęstą konsystencję, bardzo ładnie pachnie, tak kwiatowo-kremowo, bałam się, że zapach będzie mdły, ale na szczęście podoba mi się.

Bardzo ładnie pieni się na myjce czy gąbce, ładnie nawilża skórę, zmiękcza ją delikatnie, można obyć się bez masła czy kremu do ciała.

Troszkę mało wydajny, ale nie jest bardzo drogi, można sobie więc pozwolić na nieco częstszy zakup.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 buteleczki

zapach mlosodci

nie daje 5 gwiazdek a to dlatego, ze jest malo dostepny juz.

pieknie pachnie, z wydajnoscia to srednio, nawilza, nie uczula.

zapach mnie powala :0
i cena nie jest wysoka, warto wyprobowac :D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 200ml

Cudowne nawilżenie

Kocham go! Jest niesamowity. Jego zapach długo utrzymuje się na ciele, jest piękny, mało spotykany, podoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom (w ogóle nie rozumiem jak może się komukolwiek nie podobać?). Świetnie nawilża moją suchą skórę, często nie muszę używać po nim balsamu :) Może jest mało wydajny, ale odkąd użyłam go pierwszy raz nie spotkałam się z czymś do kąpieli, co wprawiłoby mnie w zachwyt, dlatego nie zamienię go na żaden inny - no, chyba, że ktoś złośliwy kiedyś wycofa go z produkcji, a wtedy oj, nie ręczę za siebie :)

Używam tego produktu od: 2010 r.
Ilość zużytych opakowań: 5 (po 400ml i 250ml)

ok

Ladny zapach ktory mi sie bardzo spodobal jednak moj facet odmowil mycia sie tym zelem stwierdzajac ze jest typowo babski.konsystencja gestej kremowejsmietanki.nawilzal przecietnie,nie pozostawial na ciele blyszczacej poswiaty a kupujac go na to liczylam.dobrze sie pienil.

Używam tego produktu od: skonczylam 1 opakowanie

Doskonały produkt !

Świetny zapach, doskonałe nawilżenie - czasem nie potrzeba już balsamu. Spełnia zadanie żelu do kąpieli i olejku nawilżającego. Dodatkowy plus to świetna cena ! Minusem może być mała wydajność.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

Super.

Uwielbiam ten żel/olejek pod prysznic.! Jest rewelacyjny. Kocham jego zapach < 3 Swietnie się pienie, jest delikatny dla skóry:) Czego chcieć więcej ? napewno kupię go jeszcze nie raz :)

bardzo przyjemny:)

skusiłam się do jego kupna opiniami wizażanek:) i nie żałuję;) konsystencja jest lepsza niż się spodziewałam, bardziej jak żel niż lejacy się olejek. rewelacyjnie się pieni nawet bez użycia gąbki, dlatego jest bardzo wydajny. pieknie pachnie:) nie wysusza skóry ale też jej jakoś nie nawilża za co odejmuję jedną gwiazdke. kolejnym plusem jest cena, na promocji mozna kupic nawet za jakies 7 zł:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca