KWC LogobyWIZAŻ logo
Oliwki dla dzieci

Johnson's Baby Oil with Aloe Vera & Vitamin E Oliwka pielęgnacyjna z aloesem i witaminą E

3,7 na 5127 opinii
flame6 hitów!
28% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
3,7 na 5
Kupi ponownie: 28% osób
  • 10 września 2018 o 11:25
    Fajna oliwka o miłym zapachu
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Tej oliwki używam już od kilku lat. Smaruję nią mojego synka i sama też od czasu do czasu sięgam. Oliwka jest dość tania. Dostępna praktycznie wszędzie. Ma bardzo przyjemny zapach, który jest wyczuwalny na skórze jeszcze długo po aplikacji. Butelka dobrze przemyślana; dziecko samo nie otworzy, bo trzeba porządnie nacisnąć korek i dopiero przekręcić. To bezpieczne rozwiązanie. Konsystencja rzadka, trzeba dozować z uwagą bo łatwo przelać, chociaż z opakowania nie wylewa się ona jakimś wartkim strumieniem. Oliwka nie jest przesadnie tłusta, powiedziałabym że ma wręcz bardzo lekką konsystencję. Dla mnie jest to idealna opcja do stosowania w lecie, kiedy nie chcę maluchowi natłuścić skóry i doprowadzić do tego, że jego skóra dusi się pod warstwą tłuszczu na upałach, ale jednocześnie chcę czymś lekkim posmarować żeby zapewnić ochronę i nawilżenie. Zwykle po wieczornej kąpieli smaruję dziecko cieniutką warstwą tej oliwki, od szyi aż po stopy. Tak zaaplikowana szybko się wchłania i dzięki temu mogę już po chwili nałożyć małemu piżamkę. Regularnie stosowana pomaga utrzymać skórę dziecka w dobrej kondycji. Ma działanie nawilżające i lekko natłuszcza, skóra jest gładka i miękka w dotyku. Oliwka jest wydajna. Starcza na długi czas mimo tego że smaruję nią nie tylko dziecko ale i siebie od czasu do czasu. Polecam. Tania i solidna oliwka. Na pewno kupię jeszcze nie raz.
    Drogeria Rossmann
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 września 2019 o 11:18
    Johnson`s Baby, Oil with Aloe Vera & Vitamin E
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Używam tej oliwki dla siebie szczególnie w okresie zimowym, bardzo dobrze nawilża skórę spierzchniętą, odwodnioną, uwielbiam nią robić masaż,słyszałam że dużo osób ta oliwka uczuliła mnie na szczęście nie, bardzo lubię aloes oraz witaminę E w składzie, bardzo ładny zapach.
    Zalety:
    • nawilża
    • witamina e
    • aloes
    Wady:
    • trzeba troszkę odczekać aby si ę wchłonęła
    W drogerii internetowej
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
    merryem
    4 / 5
    15 kwietnia 2020 o 11:46
    Polecajka
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Oliwkę kupiłam parę miesięcy temu w okresie jesienno- zimowym. Dostałam ją w biedronce za ok. 6-7zł. Nie stosuję jej bezpośrednio na skórę, robię sobie na dłoni mieszankę balsam + oliwka. Dzięki temu mam 2w1 emulsję nawilżająco-natłuszczającą. Same kremy i balsamy do ciała są zbyt mało treściwe dla mojej suchej skóry, dlatego taka mieszanka sprawdza się idealnie. Ponadto oliwka łagodzi zaczerwienienia po goleniu. Nie lepi się i nie tłuści ubrań. +/- Zauważyłam, że chyba zapycha. Nie jestem w 100% pewna, czy to wina oliwki, ale zauważyłam pojawianie się drobnych krostek na dekolcie i ramionach. Wcześniej nie miewałam takich problemów. +/- Skład. Mógłby być lepszy, dla dziecka polecałabym szukać czegoś lepszego. -Niestety ciężko ją kupić, przyznam, że nie widziałam jej więcej w B. ani żadnej drogerii.
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
    beaata
    2 / 5
    13 kwietnia 2023 o 13:16
    średnia oliwka
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    oliwkę zakupiłam aby pomóc mojej skórze ją nawilżyć, jednak nie jestem zadowolona, ponieważ bardzo długo się wchłania i pozostawia dziwne uczucie klejenia się na skórze. Mam inne oliwki, więc mogę porównać do innych. Nie zauważyłam uczucia nawilżenia, a siadanie po nasmarowaniu się oliwką gwarantuje utłuszczenie pościeli, krzesła, kanapy. Nie polecam.
    Zalety:
    • wydajność
    Wady:
    • klei się, słabo się wchłania, nie nawilża,
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 kwietnia 2021 o 11:05
    Ok
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Oliwka na 5 zasługuje na 3,5. Nie jest zła. Zawiera witaminy i ładnie pachnie. Skóra po niej jest miękka i delikatna. Minusem jest długi okres wchłaniania się.
    Zalety:
    • Zapach
    • Miękka skóra
    • konsystencja
    Wady:
    • długo się wchłania
    • podrażnia po depilacji
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne