Johnson`s Baby, Oliwka w żelu 'Kwiatowa świeżość' (nowa wersja)

Johnson`s Baby, Oliwka w żelu 'Kwiatowa świeżość' (nowa wersja)

oliwki
hipoalergiczna
żel
w butelce
100 – 250ml

jeden z moich top produktów

Ta oliwka to must have w mojej łazience. Używam jej zaraz po goleniu, następnie nakładam puder dla dzieci; efekt skóry gładkiej jak pupa niemowlaka gwarantowany:)
Głownie cenię oliwkę za gęstą zbitą konsystencję przez co nie rozlewa się i nie brudzi jak standardowe oliwki. Do tego ma przepiękny przyjemny zapach i jest naprawdę wydajna, jedną butelkę katowałam ponad półtorej roku jak nie dłużej
Polecam serdecznie , niestety została wycofana ze sprzedaży:( Gdyby nie to, na pewno kupiłabym ponownie

Lepsza niż płynna

Zakupiłam z ciekawości oliwkę w żelu, ponieważ denerwuje mnie nakładanie oliwki płynnej, bo ciągle spływa i wszystko mi brudzi.
I to był strzał w 10!
Oliwkę się fajnie nakłada, jak pisałam, bo nie spływa. Dobrze się ją rozprowadza i faktycznie dobrze się wchłania i na długo nawilża skórę. Bardzo ładnie pachnie.

Ogólnie super produkt, jeszcze lepsza niż płynna.

5/5

Dobrze nawilża

Oliwka dobrze i na długo nawilża suchą skórę. Ma gęstą konsystencję i nie spływa tak jak zwykła płynna oliwka. Skóra po jej użyciu pięknie się błyszczy i jest dobrze natłuszczona, ale trzeba uważać by nie przesadzić z ilością, bo będzie się wtedy kleić. Oliwka ma ładny, subtelny zapach, który długo utrzymuję się na skórze. Nie brudzi ubrań i nie jest tłusta. Najlepsze efekty daje stosując ją na wilgotną skórę. Nie zawiera barwników ani konserwantów. Konsystencja żelu umożliwia łatwą i czystą aplikacje. Opakowanie jest ładne i bardzo praktyczne. Jest bardzo wydajna.

Świetna firmuła

Oliwka w formie żelu to strzał w dziesiątkę. Bardzo lubię uczucie nawilżonej skóry, ale jednocześnie nie lubię gdy moje ciało jest tłustej i się lepi. Żelowa formuła tej oliwki sprawia, że skóra jest idealnie nawilżona i nawodniona, a ciało nie jest pokryte nieprzyjemnym filmem. Polecam!

Balsam dla zabieganych, dzięki żelowej konsystencji szybciutko się rozprowadza i wchłania

Pomysł na konsystencje oliwki jest świetny! Nie ucieka przez palce jak klasyczna, odnoszę wrażenie, ze nawet lepiej sie rozprowadza, wchlania i nawilża. Ma przyjemny, delikatny,kwiatowy zapach ,ktory odpreza po wieczornej kąpieli. Myślę, ze jest to dobry produkt dla osób zabieganych,ktore nie maja czasu na rozcieranie balsamow i czekanie az sie wchłoną. Opakowanie jest estetyczne, szczelny klips uniemozliwia samoczynne otwarcie w torbie, pozwala na odpowiednią aplikację - na dłoń trafia tyle ile chcemy. Oliwka przyjemnie pielęgnuje skorę,nie powoduje podraznien. Niestety z biegiem lat dostępność oliwki jest coraz gorsza. Szukałam jej ostatnio w Rossmanie i dwóch Naturach ,ale nie znalazlam. No i cena za gramaturę 200ml też nie należy do najniższych.

Bardzo fajna oliwka w żelu

Zapach oliwki uwielbiam od kiedy tylko pamiętam. Jednak zawsze problemem dla mnie była jej wchlanialnosc- po użyciu czułam się klejąca. Pamiętam,że kiedy tylko taka forma oliwki została wprowadzona na rynek,odrazu po nią sięgnęłam i do dnia dzisiejszego wracam do niej co jakiś czas. Używam jej w taki sposób,że nakładam na mokrą skórę,wmasowuje i następnie wycieram. Skóra nie klei się,A jest cudowna w dotyku i absolutnie piekn8e pachnie :)

Świetna konsystencja

Oliwki tej używam zarówno dla siebie jak i moich dzieci. Pięknie natłuszcza i nawilża skórę całego ciała. Konsystencja żelu łatwo się rozprowadza, nie chłopie i nie ścieka. Nie pozostawia plam na ubraniach i pięknie pachnie. Zawsze będę do niej wracać, ponieważ czuje po niej uczucie gładkiej i miękkiej skóry.

Dla calej rodziny

Bardzo lubie ta oliwke bo ma fajna zelowa konsystencje, dobrze sie rosprowadza, dlugo utrzymuje na skorze. Nie podraznia, pieknie pachnie choc z kwiatami ten zapach ma niewiele wspolnego. Bardziej bym go okreslila jako kremowy ale z nutka wakacyjna. Stosuje ja zarowno na sobie jak i na moim synku.

Johnson`s Baby, Oliwka w żelu 'Kwiatowa świeżość'

Natrafiłam na ten produkt całkowicie przypadkowo. Moja skóra jest dość specyficzna, cera mieszana. Jednak moją zmorą są nogi a raczej ich nadmierna suchość. Peelingi okey, kremowanie przyznam szczerze, że czasami po kąpieli nie miałam zwyczajnie siły jeszcze używać tego typu produktów. Idealnym rozwiązaniem okazała się właśnie oliwka. Stosuje ją za każdym razem do kąpieli, z racji tego że jest lipofilna woda nie jest w stanie jej spłukać a efekt nawilżonych nóg pozostaje aż do dnia następnego i kolejnej kąpieli.

Średniak

Używam tego produktu po prysznicu na jeszcze mokrą skórę. Niestety zamiast przyjemności ta oliwka kojarzy mi się tylko z okropnym opakowaniem. Zapach kosmetyku jest przyjemny i skóra faktycznie nawet następnego dnia po użyciu jest nawilżona. Minusem jednak jest opakowanie z którego bardzo, bardzo, bardzo ciężko jest wycisnąć żel. Dodatkowo te oliwke w żelu ciężko rozsmarować na skórze co całkowicie niszczy przyjemny moment masażu po prysznicu.

Ta żelowa formuła jest świetna.

Oliwki szukałam przed narodzinami mojej córki. I serio to był dość ciężki wybór aż tu natknelam się na tą właśnie w żelu. Zachęcona po prostu kupiłam i aż czekałam żeby ją wypróbować. Nie lubię kleistych kremów i właśnie olejków. Ich tłusta konsystencja mnie przeraża. Jednak dziecku jest potrzebna między innymi aby nie nabawic się odleżyn. Wreszcie przyszedł dzień kiedy mogłam ja przetestować. I szczerze powiem że to jest rewelacja! Nie dość że konsystencja jest delikatnie żelowa to jeszcze ma takie fajne bąbelki widoczne przez przezroczyste opakowanie. Pokochałam tą konsystencję, zapach no i to że nie jest aż taka tłusta.

Używa produktu od: próbka

Porażka

Oliwka nie dość, że cieżko się rozsmarowywała to okropnie uczuliła moją córeczkę. Dziecko dostało wysypki na całym ciele łącznie z buzią. Nie polecam.