Tołpa, Dermo Body, Cellulite, Globalne serum antycellulitowe 360°

Tołpa, Dermo Body, Cellulite, Globalne serum antycellulitowe 360°

Cena PLN 63.65

Redukuje cellulit nagromadzony i stwardniały, odporny na działanie diety w całym obszarze ciała oraz zlokalizowany w nietypowych miejscach: łydki, kolana, biodra, brzuch, ramiona.Działa na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki, stymulując rozkład tłuszczu, przyspiesza ich metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową o ok.10%. Wyszczupla i modeluje ciało, eliminuje nadmierne centymetry w obwodach ciała: do - 3 cm w ramieniu, do - 2,5 cm w udzie, do - 2 cm w łydce, do - 2 cm w talii. Wspomaga usuwanie toksyn i nadmiaru wody. Silnie nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę. Wygładza nierówności, zwiększa napięcie i sprężystość skóry.

serum
antycellulitowe, ujędrniające
zapachowa, hipoalergiczna
z pompką, w butelce
z defektami

W porządku.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Wygładzenie, ujędrnienie i dogłębne nawilżenie skóry.

Opakowanie: Wykonane z plastiku, dozownik to pompka. Etykieta minimalistyczna, charakterystyczna dla marki. Pompkę można zablokować za co plus, bo jest dużo łatwiejsza w transportowaniu. Nic się nie wylewa, bo opakowanie jest solidnie wykonane.

Wrażenia: Dość specyficzny, drażniący zapach. Utrzymuje się na skórze jeszcze jakiś czas po użyciu. Serum dobrze nawilża, działa długofalowo. Konsystencja jest lejąca, ale dobrze się rozprowadza i dobrze się wchłania. Niestety pozostawi ana skórze nieprzyjemną lepką warstwę. Od tego typu kosmetyku nie oczekuję usunięcia cellulitu, bo to jest możliwe do wykonania tylko dobrą dietą i ćwiczeniami. Tego typu kosmetyk ma wspierać ten proces, być jedną ze składowych w pozbyciu się cellulitu. I w tej kwestii się sprawdza znakomicie. Nawilża dogłębnie, wygładza, ujędrnia. Choć ten efekt jest widoczny dopiero po niecałych 2 miesiącach regularnego stosowania. Cena jest dość wygórowana, a podobne efekty można uzyskać używając tańszych odpowiedników. Serum jest dość wydajne - jedno opakowanie starczyło mi na około 3 miesiące przy codziennym stosowaniu. Uważam to za niezły wynik. Plus za naturalny skład, rodzimą produkcję i stosunkowo łatwą dostępność - w większych sieciowych drogeriach można go znaleźć na półce. Czy wrócę nie wiem. Jeżeli chodzi o tego typu kosmetyki rzadko mi się to zdarza.

Szczerze polecam

Serum zaczęłam używać jako dopełnienie endermologii (10 zabiegów).
Ciężko powiedzieć co bardziej zadziałało, ale według kosmetolog serum bardzo pomogło.
Teraz stosuję bez zabiegów, widzę jak skóra pozostaje napięta i gładsza., szczególnie w okolicach piersi i na rękach.

Niezadowalający efekt

Serum kupiłam w promocji, chciałam sprawdzić czy faktycznie cellulit się zmniejszy. Niestety nie zauważyłam widocznego efektu. Konsystencja jest dosyć rzadka, dość dobrze się wchłania, jednak skóra po nałożeniu pozostaje lepka. Zapach jest dość specyficzny. Butelka z pompką jest bardzo wygodna. Cena jest wysoka, a efekt nie jest do końca zadowalający

No nie wiem...

Od jakiegos czasu zauwazylam u siebie powolne, ale za to zdecydowane powstawanie cellulitu. Nie mialam do tej pory z tym problemu jako ze cwiczylam regularnie wiec byla to teraz dla mnie niemila niespodzianka. Postanowilam temu zaradzic. Oczywiscie sport i zdrowe odzywianie to mus. Ale doszlam do wniosku, ze wsparcie balsamem, ktory niby jest do tego przeznaczony, nie pewno by nie zaszkodzilo.

Na ten produkt natknelam sie w SuperPharmie. Firme Tolpa bardzo lubie, przede wszystkim za niezly sklad. Na dodatek balsam byl w promocji. Ok. 40 zl bylo dla mnie warte aby zainwestowac w walke z niechciana skorka pomaranczowa:)

Pierwsza niemila niespodzianka to to, ze pompka jest po prostu popsuta. Nie mozna jej uzywac. Trzeba odkrecic zakretke i wylac balsam bezposrednio z butelki. Coz, moze mialam pecha. Wymienic produkt to dla mnie nie jest opcja jako ze byloby szkoda, gdyby produkt sam w sobie wyladowal na smietniku, tylko przez niedzialajaca pompke.

No dobrze, wiec aplikuje balsam bezposrednio z butelki. Tak juz od blisko miesiaca. Zarowno zapach jak i konsystencja jest, powiem szczerze dziwna. Balsam leje sie raczej i mega dlugo wchlania. Moze tak ma byc, nie wiem.
Ok, a jak z dzialaniem? Miesiac moze to za krotki okres, ale szczerze powiem, chcialabym zeby nawet po takim czasie pierwsze efekty bylyby juz widoczne. Niestety nic takiego nie moge stwierdzic. Wmasowuje i wklepuje calkiem regularnie, ale poprawy nie zauwazylam. Gdy oczekujecie badz szukacie balsamu, ktory daje szybkie efekty, to niestety tego nie moge Wam polecic.

Sama nie wiem

Produkt znajduje się w butelce 250ml, posiada pompkę co bardzo ułatwia aplikację. Ma dziwny zapach, który niestety nie do końca mi się podoba, a dodatkowo ten zapach dosyć długo utrzymuję się na skórze, dlatego najczęściej stosowałam go na noc. Konsystencja jest dosyć rzadka, ale w trakcie nakładania nie spływa. Po zastosowaniu go mam wrażenie że na skórze pozostaje lepka warstwa co nie jest zbyt przyjemne. Co do działania napewno napina skórę i przy regularnym stosowaniu w jakiś sposób ujędrnia, ale wiadomo że samymi kremami nic nie zdziałamy, ale serum w pewnym stopniu poprawia wygląd skóry.

Na mnie nie działa

Używam od dwóch miesięcy. Jest wydajne, ale na mnie zupełnie nie działa. Poprzednie produkty, których używałam (firm Eveline i Soraya) trzymały mój cellulit w ryzach, a teraz się odbudował.

Poza tym, w chodzi w jakąś reakcję z moją skórą i wydziela nieprzyjemny zapach.

Kosmetyk zaliczam do mojej serii było minęło.... Niestety nie każdy z kosmetyków na mojej drodze zostanie ze mną na lata...

Tołpa polska marka za co plus- swoimi wyborami co często podkreślam staram się wspierać naszych polskich producentów.

Jako, że temat celulitu niestety nie jest dla mnie obcym, w okresie letnim w zasadzie przed latem każdego roku decyduję się na kuracje wygładzającą. Tak więc w tym roku w lutym zaopatrzyłam się w dokładnie trzy opakowanie globalnego serum antycelulitowego- stwierdziłam, że efekty po trzech butlach jakieś powinny się ukazać....

Serum zapakowane w kartonowe pudełeczko ze wszelkiego rodzaju informacjami o składzie i m. in. o tym co kluczowe, iż żaden kosmetyk nie jest w stanie poradzić sobie z problemem pomarańczowej skórki bez właściwej diety połączonej z aktywnością fizyczną.
Tak więc jak większość kobietek przed okresem letnim i po zimowym czasie stwierdziłam biorę się za siebie bo szorty to może i to niekoniecznie na jesień zdążę założyć...

Plastikowa tubka z pompką. Za co duży plus - forma wydobycia kosmetyku bardzo praktyczna- do samego końca bez zarzutu.

Efekt.
Jak wspomniałam zaopatrzyłam się odrazu w trzy opakowania serum, które zużyłam w przeciągu niecałych dwóch miesięcy... Więc nie jest to produkt zbyt wydajny- przy stosowaniu 2x dziennie jak producent zalecił...
Skóra po nałożeniu jest nawilżona lekko lepka co z czasem mija, serum się bardzo szybko wchłania- i nic poza tym... W żadnym razie nie przyczyniło się do wygładzenia, czy zredukowania nierówności wywołanych pomarańczową skórką na moich udach w głównej mierze...
Dodatkowo zapach nie jest przyjemny. Dobrze, że z czasem wietrzeje, niekoniecznie chciała bym cały dzień wyczuwać taką woń.

Obecnie wiem, że nie zdecyduję się na powtórzenie kuracji tym produktem. Cena w przełożeniu na jakość pozostawia wiele do życzenia....

Zaskakująco dobre efekty

Do serum miałam dwa podejścia, po pierwszym byłam bardzo rozczarowana, drugie wyszło przypadkiem, bo zmienili opakowanie i nie zorientowałam się, że to ten sam kosmetyk. I bardzo dobrze!

Przy pierwszym podejściu nie widziałam żadnych, ale to ŻADNYCH efektów, ani w wygładzeniu, ani w redukcji cellulitu.

Za to drugie było połączone z dietą i efekty naprawdę mnie zadziwiły!

Przy drugim podejściu stosowałam serum właściwie tylko na ramiona, a że zaczęłam je stosować mniej więcej w połowie odchudzania, mam cyferki na potwierdzenie efektów.

Po schudnięciu 10 kg, gdy nie stosowałam żadnych kosmetyków ujędrniających czy innych tego typu, obwód ramion zmniejszył się o ledwie 2 cm, przy kolejnych 4 kg i stosowaniu serum - o kolejne 2,5 cm, co jest dla mnie naprawdę wymiernym efektem działania tego kosmetyku. Żałuję, że nie zaczęłam go stosować od samego początku odchudzania - efekty pewnie byłyby jeszcze większe.

Minusem serum jest dosyć spora cena i niska wydajność - starczył mi zaledwie na ok.półtora miesiąca, przy stosowaniu przede wszystkim na ramiona, więc słabiutko. Nieszczególnie wygładza czy nawilża skórę, jest mnóstwo kosmetyków o wiele tańszych, które pozostawiają skórę jedwabistą, ale z drugiej strony - nie mają aż tak spektakularnych efektów wyszczuplających.

Pomimo powyższych wad, z pewnością kupię go ponownie.

Pieniądze wyrzucone w błoto

Serum ma bardzo nieprzyjemny zapach, dziwną, wodnistą konsystencje, przez co jest problem z jego nałożeniem, skóra po jego nałożeniu bardzo się lepi, mimo intensywnego stosowania połączonego z masażem drenującym (dieta i ćwiczenia to u mnie norma) efekt zerowy.

Solidny napinacz

Do działania antycellulitowego nie mogę się odnieść, ale jeżeli chodzi o napięcie skóry i ujędrnienie to jego działanie jest po prostu cudowne. Już przy pierwszym smarowaniu czuć, że kosmetyk mocno spina te partie, które potrzebują zdecydowanego ujędrnienia i liftingu. Przy regularnym stosowaniu wygładza i ujednolica skórę - ja zauważyłam na sobie dużą różnicę :) Minusem jest jedynie wydajność produktu. Serum szybko się kończy, ale na pewno warto zakupić kolejne opakowania.

Warto poszukać czegos innego, moze kosmetyki inne z tej serii tolpa sa lepsze.

Kupiłam produkt szukając czegos, co po stosowaniu tanich balsamów zrobi na mnie wrażenie i bede mogła zauważyć wyraźne działanie. Jednak po zużyciu całego opakowania nie zauważyłam spektakularnych efektów.

Plusy
-świetny zapach,nie jest to kolejna mięta tak bardzo popularna przy tego typu kosmetykach
-konsystencja. Łatwo sie nakłada, bardzo szybko wchłania
-wydajne opakowanie z pompka
-efekt nawilżenia skory i jej wygładzania, lekkiego napięcia
-kartonowe opakowanie z instrukcja masażu w środku jest bardzo przydatne, plus za pomysł :)

Minusy:
-cena nie jest adekwatna do jakości
-nie zauważyłam redukcji cellulitu chociaz ma go niewiele, serum sobie nie poradzilo :(

Bardzo fajne serum jednak sprawdziloby sie jako balsam ujędrniający a nie globalne serum antycelulitowe o maksymalnym działaniu.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

5+ za komfort stosowania, pała za działanie

Balsam jest mega przyjemny w stosowaniu : lekki, nieklejący się, błyskawicznie się wchłania i rooozkooosznie pachnie ! :) Do tego posiada praktyczne opakowanie z pompką, dające się zużyć największym wydłubywaczkom, oraz humorystyczny dizajn. Niestety, na cellulit nie podziałał.

Przyznaję z ręką na sercu, że NIE zastosowałam się do rady napisanej przez Tołpę na swej butelce jako motto przewodnie : "Przechodząc koło fast-foodów, udawaj, że ich nie widzisz". Producent pewnie sam ma cellulit i wie, że jego serum zadziała tylko w połączeniu z tym przykazaniem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc