Playboy, Play It Lovely,Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Playboy, Play It Lovely,Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

Cena PLN 11.00

Bogata formuła oraz kremowa konsystencja żelu nawilża i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją jedwabistą oraz gładką. Kwiatowy zapach delikatnie otula ciało, roztaczając wokół pachnącą woalkę.. Żel Play it Lovely, którego lekko różowa barwa widoczna jest dzięki przejrzystej buteleczce. Kobiecy wygląd opakowania dekorują połyskujące na etykiecie gwiazdki oraz logo w postaci główki królika.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
zapachowa
w żelu
normalna

Szału nie ma

Dostałam go w prezencie na któreś święta. Pamiętam, że wtedy był jakiś szał na produkty Playboya. W każdym razie u mnie w okolicy. No i chyba miałam za duże oczekiwania. Ale od początku. Opakowanie jest bardzo atrakcyjne, wygląda bardzo elegancko w łazience. Bardzo ładnie pachnie a zapach rzeczywiście długo utrzymuje się na skórze. Ale stwierdziłam, że jednak nie jest dla mnie. Średnio się pieni przez co nie jest zbyt wydajny. No i niestety podrażnił mi skórę. Dałam mu kilka szans ale niestety po każdym użyciu miałam na ciele czerwone, swędzące plamy.

Jets OK

Żel dobrze się pieni, ładnie pachnie i ładnie wygląda. I w sumie to tyle jego zalet. To taki zwykły żel pod prysznic tylko że w ładniejszym i droższym opakowaniu. Bo nie oszukujmy się, w tym wypadku płacimy tylko za to, że jest to żel z "playboy'a" niczym więcej się nie wykazał. A w dodatku jest mało wydajny.

zapach to nie wszystko

Jak dla mnie 11 zł za żel pod prysznic to kosmiczna cena. Zawsze staram się wyszukać jakieś promocje i czasami się udaje. Raz kupiłam za 4.99 zł w rossmannie, niedawno w biedronce znalazłam zestaw za 11.99 zł żel + dezodorant i od razu wrzuciłam do koszyka. Muszę przyznać że zapachy są niesamowite, wąchałam wszystkie. ;) Myć myją dobrze, jednak jak dla mnie są mało wydajne - słabo się pienią. Takie opakowanie starcza mi na 2 tygodnie, może troszkę więcej, a inne starczały mi na przynajmniej 3 tygodnie. Poza tym nie mam nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami

Nie mam mu nic do zarzucenia...

Żel jak to żel. Nie jest zły ;) Swojego czasu nabyłam go pod wpływem szału na punkcie wody perfumowanej o tymże zapachu. Skład nie zawiera składników naturalnych, ale dobrze się pieni i jest przez to wydajny. Dodatkowo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dotyk luksusu od Playboy\'a

Żel dostałam w prezencie wraz z balsamem, ale oba zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Co do żelu to:

- bardzo poręczna butelka, przypominająca kobiece kształty, zwłaszcza te wcięcie, dzięki któremu świetnie się ją trzyma;
- na całe szczęście, że ma fajne zamykanie, dzięki czemu gdy żel powoli schyla się ku końcowi można odwrócic i cieszyć się nim do ostatniej kropelki;
- ogólnie szata graficzna i uwagi producenta jasne i zrozumiałe;

Konsystencja:
- żel jest gęsty o lekkim jasnym kolorze,
- bardzo dobrze się pieni, dzięki czemu ma się wrażenie, że świetnie myje całe ciało;

- obłędnie śliczny kwiatowy, który utrzymuje się nie tylko po myciu, ale także po wysuszeniu ciała ręcznikiem i jeszcze długo, długo,

Działanie:
- ciało po umyciu tym żelem nie tylko przepięknie i seksownie pachnie, ale świetnie nawilża a co tu jest jego ogromnym atutem, a dodając do tego jeszcze balsam juz nasze cialo staje się mega sexy ;)

Cena:
- na promocjach można nabyć żel nawet za ok 9zł

Gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

ładne zapachy

zużyłam już play is pin up, teraz mam play is sexy. jeden i drugi zaczarowały mnie zapachem. konsystencja jest dobra, skóra po nich gładka i nie wysuszona, nie alergizowały mnie, ładnie się pienią. jedynym minusem jest ilość. za tą cenę inne też pięknie pachnące żele pod prysznic można dostać w większej ilości, więc na jakiś czas po tej buteleczce się pożegnam z nimi, bo nie chce w kółko myśleć o kupieniu kolejnego produktu do kąpieli. plus jak wejdę do drogerii kusi mnie też masa innych produktów.

Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań: jedno i początek drugiego

na plus :)

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Zel ma kremowa konsystencje, nie trzeba go duzo nakladac, bo dobrze sie pieni. Jest wydajny i ma bardzo przyjemny zapach, delikatny, slodki. Zapach utrzymuje sie przez dluzszy czas na skorze. ogolnie przyjemnie sie go uzytkuje - nie podraznia ani nie wysusza skory, chociaz tez nie nawilza, jest wiec neutralny w tej kwestii. Plus za cene, dpstepnosc i duza pojemnosc. Na pewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Przyjemny

Miła, kremowa konsystencja. łady zapach. Poręczne opakowanie. Wydajny żel. Dobrze się pieni. Po aplikacji pozostawia delikatny zapach na skórze, ale szybko się ulatnia. Nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Ogólne wrażenia na plus ;)

Przyjemny

Dostałam jako upominek i to dość trafny jeśli o zapach chodzi. Przyjemny, nienachalny kwiatowy zapach.

Kremowa konsystencja, dobrze się pieniąca i delikatna dla skóry. Trudno mi powiedzieć coś odnośnie ewentualnego wysuszenia po stosowaniu ponieważ po myciu nakładam mazidło. Przyznam, że jeśli będę miała okazję przetestuje inne żele.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jestem na tak!

Muszę przyznać, że po raz pierwszy zetknęłam się z żelem, który sprawia, że moja skóra jest miękka i nawilżona, a nie tylko świeża i czysta. Nawet nie trzeba używać balsamu, żeby uzyskać efekt aksamitnej skóry.

Plusy:
- skóra jest po nim nawilżona i miękka
- nie podrażnia skóry
- ma przyjemny zapach (uwielbiam go)
- dobrze się pieni
- konsystencja jest kremowa i gładko rozprowadza się po skórze
- buteleczka jest ładna i dobrze mieści się w dłoni
- bardzo dobrze sprawdza się przy goleniu
- jest dostępny

Minusy:
- nie jest wydajny (konsystencja jest trochę za rzadka i podejrzewam, że wystaczy tylko na 3-4 tygodnie)
- cena jest zbyt wysoka (trzeba polować na promocje)

Używam tego produktu od: tygodnia

Świetny :)

Świetny produkt w dobrej cenie :)

Plusy:
- piękny zapach, który utrzymuje się na skórze
- skóra jest po nim gładka
- nie wysusza

Minusy:
- nie jest wydajny

Moze byc

Kupiłam go na jakieś przecenie za 1.50 euro. Coz opakowanie ładne kuszący róż, zapach również spokojny nie nachalny, niestety u mnie nie utrzymywał sie długo. Dobrze sie pienił i myl ciało. Nie przesusza również skory, jesli chodzi o wydajność nie wiem takie rzeczy używam bardzo szybko. Na jakiś promocjach na pewno go kupie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy