Avon, Care, Cocoa Butter, Rejuvenating Moisture Body Butter (Regenerująco - odżywcze kakaowe masło do ciała)

Masło dodaje skórze naturalnego, zdrowego blasku.
Regeneracja i odżywienie suchej skóry.
Masło kakaowe + witamina E + naturalne olejki:
- zapewniają 24 - godzinne nawilżenie,
- dodają skórze naturalnego, zdrowego blasku,
- sprawiają, że jest odżywiona i dobrze chroniona przed przesuszeniem.

w słoiku
bogate
sucha
masło
balsamy
natłuszczające, nawilżające, regenerujące
zapachowa

Śliczny zapach

Najczęściej masło do ciała od Avon używam w lato gdy się opalam i skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia oraz ochłody. Wkładam wtedy krem na trochę do lodówki aby się schodził i dokładnie wmasowuje. Skóra staje się nawilżona a ja mam dodatkowa ochłodę w upalne dni. Jeżeli chodzi o działanie kremu nawilża i odżywia skórę. Szybko się wchłania i nie brudzi naszych ubrań.

KAKAOWE MASŁO

Kakaowe masło ..... czy to już nie brzmi pysznie ? Uwielbiam masła firmy Avon. A to regenerująco-odżywcze skradło moje serce. Konsystencja jest puszysta , lekka i łatwo się go nakłada na skórę. Balsam szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną , delikatną i miękką w dotyku, no i oczywiście pięknie pachnącą . Masła używam najczęściej w okresie letnim , bo wówczas mam przesuszoną skórę po kąpieli słonecznej. Wówczas balsam dobrze ją regeneruje i powoduje że czują się w mojej skórze doskonale. Polecam.

Pyszne kakao

To masło świetnie nawilża skórę. Przepięknie pachnie kakao i fajnie pielęgnuje skórę. Z nim moje nogi i ręce nie są już takie przesuszone. Dodatkowo ta konsystencja - no kocham! Fajnie się go używa, a na ciele zachowuje się dosłownie jak masełko. Bardzo lubię je stosować. Zamknięte jest w wygodnym opakowaniu, z którego łatwo można wydobyć to cudo. Szczerze polecam. Jeżeli ktoś lubi produkty pachnące to to masło sprawdzi się idealnie!

Średniaczek

Masła używałam jakiś czas temu. Do zakupu zachęcił mnie zapach który jest jednym z moich ulubionych. Używałam go w okresie letnim.
Duże opakowanie, z grubą nakrętką sprawia ze dość dobrze nakłada się na dłoń.
Masło ma dość gęstą konsystencje i jest treściwe przez co jest srednio wydajne.
Pachnie nieziemsko. Nawilżać mogłoby jednak lepiej. Trzeba uważać z ilością bo może zacząć się rolowac. Dość długo się wchłania, pozostawiając nieprzyjemną lepką warstwę. Jest tani patrzac na zawartą ilość.

Ładny zapach

Masło do ciała ładnie pachnie. Zapach jest słodki. Przypadł mi do gustu, chociaż sądziłam, że bardziej intensywny. Niestety skład balsamu nie jest najlepszy. Preferuję bardziej naturalną pielęgnację. Według mnie masło do ciała nie regeruje, nie nawilża i nie koi skóry. Produkt wydajny.

Piękny zapach

Największym plusem tego balsamu jest jego zapach. Dość intensywny, ale bardzo ładny. Produkt jest w otwieranym pudełeczku, więc łatwo wykorzystać go do końca bez problemu jak w przypadku balsamów w tubkach. Efekt nawilżenia jest jednak mocno przeciętny. Daje uczucie chwilowej ulgi, raczej nie polecam go do mocno przesuszonej skóry.

Lubię

Pudełko jest dobre z plastikowa zakrętka, krem pięknie pachnie- to prawda jest intensywny, ale mi się to podoba. Używam go o różnych porach roku, zależy jak mi przypasuje. Trochę ciężko go rozsmarować, ma taka kremowa konsystencje.
Szybko się wchłania, doskonale nawilża i regeneruje skore. Często odrazu po kąpaniu się nim smaruje. Cena przystępna. Balsam wydajny.

Uwielbiam!

Masło do ciała super mi się sprawdza. Ma gęstą konsystencję, ale szybko się wchłania. Skóra po nim jest mega nawilżona. Po regularnym stosowaniu tego produktu widać efekty. Ma ładny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Jest bardzo tani i wydajny. Opakowanie ma fajne. Mogę polecić go z czystym sumieniem.

Jest ok

Bardzo lubię czekoladę jak i wszelkie masła do ciała. To też już po raz kolejny kupiłam to masło. Już ładne opakowanie i przystępna cena powodują to, że chce się je mieć. Masło pięknie pachnie, a nawet po posmarowaniu się nim długo czuje się zapach czekolady. Jest go dużo, wiec można długo cieszyć się z przyjemności używania. Kosmetyk dobrze się wchłania oraz głęboko i długo nawilża. Wady? chyba nie znalazłam.

Produkt bez szału

Produkt jest w wygodnym opakowaniu. Ma na prawdę przyjemny, intensywny zapach. Ma lekka formułę, dobrze się rozprowadza i dość szy ko wchłania. Ale nawilżenie skóry jest raczej średnie i pozostaje na niej taka lepka warstwa. Zawsze po jakims czasie od nałożenia muszę więc prysznic żeby pozbyć się tego lepkiego uczucia. Cena jest atrakcyjna, raczej adekwatna do jakości.

ulubione męża...

Masło ma bogatą konsystencję, jest dosyć zbite, dobrze się wchłania i ładnie odżywia skórę. Mój mąż używa go po goleniu głowy, masło o dziwo nie nabłyszcza skóry na czaszce, a ładnie ją matowi. Zapach dosyć slodki i ciężkawy, my takie lubimy, ale komuś może przeszkadzać.

szczerze? nie

Kupiłam w promocji i żałuję- najgorzej wydana dycha w moim zyciu! O ile jakoś nawilża i łatwo sie rozsmarowuje (jest gesty a naklada sie palcami, wiec malo wydajny) to zapach jest bardzo duszacy, bardzo intensywny. Wracając do nawilzenia- nawilza, ale po wchlonieciu pozostawia tlusta warstwe. Po prostu sie lepi, Fuj!