Barwa, Siarkowa, Krem siarkowy długotrwale nawilżający

Barwa, Siarkowa, Krem siarkowy długotrwale nawilżający

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Specjalnie dobrana receptura sprawia, iż krem działa dwufazowo. Zwiększa poziom nawilżenia bezpośrednio po aplikacji aż o 103%, natomiast w wyniku długotrwałego stosowania podnosi nawilżenie o 28%. Dodatkowo zmniejsza przetłuszczanie się skóry, nie zatyka porów oraz przyspiesza regenerację podrażnionej skóry. Nadaje jednolity, matowy i zdrowy koloryt skóry i sprawia, że jest wygładzona, jędrna i elastyczna.

odwodniona, trądzikowa, tłusta, młoda
matujące, ujędrniające, regenerujące, nawilżające
w słoiczku
uniwersalne

Barwa siarkowa krem nawilżający

Krem nawilżający barwa siarkowa idealnie sprawdził się przy cerze trądzikowej. Szybko regeneruje cerę usuwa i przebarwienia potrądzikowe.
Nie wysusza wręcz przeciwnie głęboko i długotrwale nawilża. Przed użyciem trochę obawiałam się zapachu kremu ale zupełnie niepotrzebnie. Zapach jest bardzo przyjemny powiedziałabym nawet świeży. Tym samym uprzyjemnia codzienną pielęgnację. Krem jest bardzo lekki szybko się wchłania nie jest tłusty. Odczucie nawilżenia towarzyszy długi czas. Barwa siarkowa ma szeroką gamę produktów a ten krem jest idealnym zakończeniem kilkuetapowej pielęgnacji. Poręczne wygodne opakowanie łatwa aplikacja produkt na długo wystarcza. Serdecznie polecam ☺️

Szybkie działanie

Na mojej suchej cerze co jakiś czas pojawiają się pojedyncze niedoskonałości. Postanowiłam przetestować ten krem i nie zawiodłam się.
Krem jest lekkiej konsystencji, wchłania się niemal natychmiast.
Jego działanie jest szybko widoczne. Skóra staje się miękka, nawilżona.
Jest pomocny również na niedoskonałości.

Kremy Barwy Siarkowej to moje faworyty. Nastoletnia cera, narażona na trądzik. Krem zdecydowania nawilża skore, ale nie jest tłusty. Idealnie łagodzi, pozostawia matowe wygładzenia. Po zastosowaniu czuć nawilżenie. Nie podrażnia i szybko się wchłania. Konsystencja jest lekka, nie obciąża cery

Wieloletni ulubieniec ALE...!

Ten krem był moim wieloletnim ulubieńcem. Stosowałam go przede wszystkim, kiedy moja skóra była bardzo tłusta. Świetna żelowa konsystencja sprawdzała się wtedy idealnie do codziennego stosowania.
Obecnie na rynku jest dostępnych wiele lepszych produktów. Ten krem jest podstawowy i nie ma do końca rewelacyjnego składu pod kątem nawilżenia i ukojenia. Jego nawilżenie jest pozorne i chwilowe - tylko w momencie nałożenia.
Zdecydowanie wolę gdy kremy o działaniu nawilżającym realnie i długofalowo to robią, w tym przypadku nie możemy na to liczyć.
Kiedyś był super.
Teraz są lepsze.

idealnie nawilża

Mam cerę mieszaną z przebarwieniami i skłonnością do trądziku.
- idealnie nawilża skórę do końca dnia
- nie podrażnia, stosuję go również pod oczy i na powieki
- nie zauważyłam żebym miała po nim mniej pryszczy lub przebarwień

Widoczność efektów gwarantowana

Krem gości u mnie już od dłuższego czasu.
Używam go zarówno pod makijaż jak i na noc. Ładnie i delikatnie nawilża, a przede wszystkim radzi sobie z niewielkimi niedoskonałościami. Ma ładny zapach, opakowanie pozwala na całkowite wykorzystanie produktu. Idealnie sprawdza się u mnie latem kiedy potrzebuję coś lekkiego, co szybko się wchłonie. Niestety w okresie zimowym moja sucha skóra potrzebuje coś mocniejszego.

Pozytywnie zaskoczona działaniem kremu

Bardzo miło zaskoczona działaniem tego wspaniałego kremu. Kremy siarkowe kojarzyły mi się raczej z mega wysuszającym kosmetykiem. Dawno temu używałam mydła siarkowego, które miało mi pomóc w walce z trądzikiem. Źle wspominam naszą przygodę. Ten krem całkowicie odmienił mój pogląd na tą firmę.

Krem nawilżający , który naprawdę spełnia swoje zadanie w 100% .
Ma kremową konsystencję, która wchłania się dość szybko . Nakładam na to podkład i nie mam żadnych przykrych niespodzianek tylko miłą w dotyku cerę. Jestem mega pozytywnie zaskoczona . I polecam dziewczyny jeśli macie cerę tłustą lub suchą jest to krem dla Was .

Wspaniały i tani

Bardzo dobry krem o delikatnym zapachu. Trudno się wchłania ale dla mnie to plus, ponieważ używam go przy domowym peelingu kawitacyjnym wiec skóra przez cały zabieg jest odpowiednio nawilżona bez potrzeby dokładania kremu.

Ani ziębi, ani grzeje

Zachęcona pozytywnymi recenzjami innych Wizażanek i przystępną ceną, postanowiłam wypróbować ten krem. Chciałam używać go na noc w celu nawilżenia swojej cery.

Niestety, w moim przypadku nie zdał egzaminu. Po prostu nie widzę po nim żadnych efektów. Nic, nul, zero, nada.

Sam krem ma nienachalny, ładny zapach iprzyjemną konsystencję, dobrze się wchłania. Nie zapycha i nie prowadzi do powstawania niespodzianek. Jednocześnie nie nawilża. Jednym potwierdzeniem jego użycia wieczorem było mocniejsze świecenie się twarzy rano.

Cóż, nie wszystko wszystkim musi przypasować, tym razem się nie udało. Resztę słoiczka spróbuję wykorzystać do dłoni lub do ciała.

Niezadowalająco krótki efekt

Zaczne od tego że ten krem ma bardzo zachecający słoiczek, ktory kojarzy mi się z czymś lekkim i świeżym.
Konsystencja własnie taka jest i zapach też bardzo przyjemny jak sie nałoży go na twarz to odrazu sie wydaje, że skóra jest taka bardzo nawilżona i, że ten efekt pozostanie na długo ale niestety nie.
Używałam tego kremu już dawno i wtedy bardzo go lubiłam byłam bardzo z niego zadowolona i faktycznie dawał efekt taki jak oczekiwalam bardzo nawilżał wygładzał skóre, koił, ale potem przyszedł moment na szukanie innej perełki , po dluższym czasie powróciłam do niego z nadzieją powtórnego nawilżenia i odżywiania, a tu niespodzianka, nie wiem czy moja skóra sie zmienila czy krem ale nawilżenie było chwilowe juz nie mialam wrażenia długotrwałej świeżości na twarzy, po prostu dzialał jak najzwyklejszy krem a szkoda bo naprawdę lubilam ten produkt.

ZALETY:
Przyciągajace opakowanie
Przyjemny zapach

WADY:
Tylko chwilowe nawilżenie

Najlepszy drogeryjny krem do pielęgnacji twarzy

Ten krem jest idealny do codziennego stosowania. Świetnie sprawdzi się dla osób posiadających cerę mieszaną - wrażliwą, skłonną do niedoskonałości, przetłuszczającą się i przesuszającą zamiennie. Bardzo szybko nie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na powierzchni skóry. Ma świetną, lekką konsystencję. Nie zapycha i nie powoduje powstawania nowych wyprysków, miałam wrażenie, że wręcz eliminuje powstawanie nowych. Cena również jest bardzo przystępna. Obecnie jestem w trakcie leczenia dermatologicznego i przy lekarstwach przeciwtrądzikowych jakie stosuję, ten krem okazał się zbyt "mocny" dla mojej cery, ale z pewnością powrócę do niego już po wyleczeniu trądziku. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy drogeryjny krem do pielęgnacji twarzy.

Dobre nawilżenie

Krem stosuje na dzień i na noc. Ma lekką konsystencje i szybko się wchłania. Mam sucha cerę, ale skóra po tym kremie jest dobrze nawilżona. Używam już 2 opakowanie. Jest dobry do pielęgnacji porannej i wieczornej.