Barwa, Siarkowa, Krem siarkowy długotrwale nawilżający

Barwa, Siarkowa, Krem siarkowy długotrwale nawilżający

Specjalnie dobrana receptura sprawia, iż krem działa dwufazowo. Zwiększa poziom nawilżenia bezpośrednio po aplikacji aż o 103%, natomiast w wyniku długotrwałego stosowania podnosi nawilżenie o 28%. Dodatkowo zmniejsza przetłuszczanie się skóry, nie zatyka porów oraz przyspiesza regenerację podrażnionej skóry. Nadaje jednolity, matowy i zdrowy koloryt skóry i sprawia, że jest wygładzona, jędrna i elastyczna.

Świetny krem

Mam cerę mieszaną/tłustą, a mimo to lepiej sprawdził się u mnie ten nawilżający krem niż matujący. Nie zapycha, dobrze nawilża, jest dosyć lekki. Ma przyjemny kosmetyczny zapach. Dobrze sprawdza się też pod makijaż.

Jestem bardzo zadowolona

Posiadam cerę mieszaną z zaskórnikami i po mimo wieku czasami zdarzają mi się na twarzy pojawić drobne wypryski,więc po przeczytaniu tak wielu pozytywnych opini postanowiłam odrazu wypróbować krem . Do tej pory z tej serii używałam mydła siarkowego i nie zastąpie go żadnym innym. Krem okazał sie również super produktem i nie tylko dla młodej cery.
Krem bardzo dobrze nawilża na długi czas, a twarz jest po nim gładka, promienna ,zmatowiona. Moja strefa T wreszcie się tak nie błyszczy. Nadaje się pod makijaż, a wypryski znikają. Również zaskórniki nie są, aż tak widoczne.
Jest wydajny, szybko się wchłania.
Opakowanie jasnoniebieskie bardzo ladne i wygodne przy aplikacji.
Polecam krem Barwa osobą w każdym wieku

Coś cudownego!

Przez lata szukałam kremu, który nawilży buzię bez pozostawiania klejącej warstwy na twarzy, nie zostawi skóry świecącej i tłustej i nie będzie przy tym ciężki na buzi. Kupiłam ten krem bo akurat była promocja na barwę siarkową w drogerii a chwalę sobie krem matujący z tej samej firmy i to był strzał w 10! Krem jest lekki, pachnący, wchłania się po chwili od nałożenia, ma natychmiastowe działanie i pozostawia skórę miękką, nawilżoną i wygładzoną. Pomógł mi też na wypryski i w końcu pozbyłam się suchych skórek na twarzy. To już moje 5 opakowanie i nie zamienię go nigdy na nic innego. Krem kosztuje niecałe 20zl a zrobił wszystko czego nie umiały kremy z najwyższej półki. Bardzo polecam!

Świetny

Ten krem jest świetny dla osób z trądzikiem .
Używałam go gdy miałam problemy z cera, pryszcz na pryszczu i nic nie pomagało. Wtedy poleciła mi go znajoma. 2 opakowania i moja cera wróciła do normy.
Polecam go każdemu kto boryka się z problemami niedoskonałości.
Wiem, ze gdy znowu mnie zasypie „ Niespodzianka „
Na twarzy to na pewno do niego wrócę.

Całkiem, całkiem

Ogólnie moje wrażenia są takie:
fajnie się rozprowadza, wchłania się szybko, jednak mam jedno zastrzeżenie. Trochę poprawia stan skóry, jednak wielkiej różnicy nie ma. Na nosie (gdzie mam największą suchość), nie pomaga.
Więc nie kupię go ponownie.

Miłe zaskoczenie

Korzystałam z kilku kremów z tej półki cenowej do cery trądzikowej. Mam skórę, która szybko się wysusza i mam problemy z trądzikiem. Krem jest miłym zaskoczeniem, bowiem ładnie nawilża i nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Po systematycznym stosowaniu (korzystam także z mydła siarkowego z tej samej serii) rzeczywiście widzę stopniowe efekty. Skóra jest mniej wysuszona, bardziej gładka oraz jest nieco mniej zmian trądzikowych. Dorwałam go w korzystnej cenie na promocji w Rossmanie. Dość długo szukałam kremu, z którego będę zadowolona - i oto jest! Dla mnie jest super ;)

Może być

Krem nie jest zły, radzi sobie z nawilżeniem skóry, ale na pewno nie pomaga na wszelkie niedoskonałości tj. wypryski. Moja skóra nie zmieniła się po stosowaniu tego produktu.

Zapycha :(

Kupiłam skuszona dobrymi opiniami, niestety moja skóra z tendencją do niedoskonałości po kilku użyciach na noc zareagowała bolącymi podskórnymi niespodziankami. Zawiera sylikony, podejrzewam że to ich sprawka. Nie polecam.

Trzy razy tak!!

Uwielbiam ten krem! Kupiony przypadkiem okazał sie strzałem w 10. Nie zapycha, doskonale nawilża i ma super konsystencję. Jest moim nr 1. Polecam zdecydowanie.

Barwa siarkowa

Kremu siarkowego używam raczej zimą,ponieważ latem wolę testować takie 'lżejsze'. Ten jest idealny dla mojej skóry, kiedy robi się naprawdę wysuszona i chropowata dlatego przeznaczyłam go raczej na mroźne dni jednak zdarza się,że używam go również latem ale sporadycznie. Ma ładny delikatny zapach i nie ma tłustej konsystencji i szybko się rozprowadza po skórze. Myślałam,że skoro długotrwale nawilża to wolno będzie się wchłaniał a on po dosłownie 10 minutach znika z twarzy i tylko czuć go gdy dotykam twarzy. Jednak widać od razu różnicę. Twarz jest gładka i staje się miękka w dotyku. Jest to mój mały pomocnik w walce z szybkim nawilżeniem twarzy.

Zauważyłam różnicę

Bardzo ciężko było mi znaleźć krem,który będzie ładnie matowił moją cerę. Zakupiłam z ciekawości ten krem na promocji w Hebe.
Muszę przyznać, że na mojej twarzy ukazało się zdziwienie.Nigdy tak szybko mi się krem nie wchłaniał jak ten, a co najważniejsze, miałam idealnie matową cerę przez kilka godzin!
Dla mnie rewelacja, bo moja tłusta cera dawała znaki już po 30 min po pielęgnacji twarzy. Zauważyłam również, że zaczął mi się poprawiać stan cery. Mniejsze pory(a niestety mam problem z porami na całej twarzy, najbardziej na nosie) , mniej wyprysków...
Polecam dla cery problematycznej!

Myślę, że jest ok

Używam go już dość długi czas i pamiętam, że na początku zachwycił mnie, ponieważ odniosłam wrażenie, że nawet mniej wyprysków się pojawia na mojej twarzy. Teraz niestety już nie robi różnicy a szkoda ;( natomiast jednak cały czas ładnie nawilża i przede wszystkim nie zapycha, a ja mam ogromną tendencję do tego.