Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (nowa wersja)

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu z serii Hydrain2 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej, cienkiej, napiętej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia i pieczenia, nie tolerującej tradycyjnych kosmetyków. Może być stosowany podczas leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego. Krem o potrójnym działaniu nawilżającym bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach skóry, chroniąc naskórek przed nadmierną utratą wody. Łagodzi podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. W widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia i wygładza naskórek.

wrażliwa, odwodniona, sucha, trądzikowa
na zaczerwienienia, łagodzące, nawilżające
w słoiczku

Oddałam komuś innemu

Krem kupiłam za grosze, na dużej promocji do 10zł w drogerii. Chciałam po prostu wypróbować tą markę bo wcześniej nic nie kupowałam z niej. Krem jak krem zamknięty w słoiczku plastikowym, ładnie pachniał, szczelnie zamknięty, kupiłam na jesień/ zimę. Niestety mam cerę suchą i czasem odwodnioną, ten krem czułam jeszcze kilka godzin po tym. jak się posmarowałam, zostawiał tłustą warstwę na mojej skórze czego bardzo nie lubię a nie używałam nawet w połączeniu z serum. Z tego względu oddałam go komuś innemu i jemu się podobał.

Polecajka

Bardzo dobry krem o gęstej formule. Sprawdzi się idealnie na noc. Dzięki niemu moja skóra, która ma skłonności do przesuszania jest teraz miękka i nawilżona. Krem ma dobry skład. Nie spowodował u mnie reakcji alergicznych. Ładnie zapach.

treściwy krem idealny na noc

Krem zakupiłam na świetnej promocji w drogerii hebe. Był to pierwszy dermokosmetyk tej marki który zakupiłam, a akurat, że miałam zaburzoną barierę hydrolipidową, uznałam, że sprawdzi się idealnie. Produkt jest zamknięty w słoiczek, czego niestety nie lubię. Jest w białym kolorze i posiada dość gęstą i mocno treściwą konsystencję. Kremu używałam głównie w rutynach wieczornych, ale czasem również w porannych (głównie gdy były mrozy, lub mój stan skóry był gorszy niż zazwyczaj - czyli wrażliwość oraz zaburzona bhl). Produkt po nałożeniu natychmiastowo koi skórę i otula ją tworząc bardzo fajną ochronną "powłokę" Dodatkowo zapach jest bardzo przyjemny i delikatny. Po aplikacje czuję ogromne ukojenie skóry oraz nawilżenie. po dłuższym użytkowaniu kremu widzę, że stan mojej skóry jest zdecydowanie lepszy, a bariera hydrolipidowa odbudowana, mega polecam jesli ktoś nie testował

super krem do twarzy

Świetny krem nawilżający do twarzy w bardzo przystępnej cenie z dobrym składem. Krem nie należy do lekkich , jest treściwy i zapewnia natychmiastowe nawilżenie przesuszonej skórze. Troche sie go bałam na początku, jego gęstej konsystencji, bałam sie że może byc zbyt ciężki dla mojej wrażliwej i skłonnej do podrażnień i zapychania skóry. Krzywdy mi nie zrobił a wręcz przeciwnie. Polecam go głownie na noc , na dzień pod makijaż sie nie nadaje. Bardzo fajny, szczególnie jeśli nie chcemy dużo wydawać na krem na noc to jest to właśnie ten krem. Wydajny przede wszystkim, nie trzeba go dużo nakładać na skórę aby ta poczuła sie i wyglądała lepiej.

Bardzo dobry krem

Krem jest bardzo tłusty i ciężki, dlatego świetnie sprawdzi się na noc. Warto go stosować kiedy skóra jest przesuszona, sucha. Mnie często ratuje z opresji jeśli podrażnię sobie czymś skórę lub zbytnio wysuszę ją kosmetykami. Jest dla mnie jak opatrunek na rany. Mam mieszaną skórę, skłonną do powstawania niedoskonałości, ale ten krem ich nie powoduje. Naprawdę dobry wybór dla kogoś z problemem suchej skóry.

Bardzo dobry kremik

Krem warty swojej ceny i godny polecenia. Duzy plus za dobry sklad. Bardzo dobry i do tego polski produkt. Polecam.
+ ZApach
+ nawilzenie
+ konsystencja
+ działanie
+ opakowanie

Stosuję od wielu lat

Jestem wierna od kilku lat... czasem mam ochotę na zmianę kremu ale zawsze wracam do tego jednak jest dla mnie najlepszy. Daje świetne nawilżenie oraz nie przetłuszcza twarzy

Hydrain 2

Krem ma dość gęstą i tłustą konsystencję,  dość szybko się wchłania, jednak trzeba go trochę wcierać. Zostawia skórę długo nawilżoną. Osobiście używałam go na noc, na dzień był dla mnie za ciężki. Krem polecam bardziej skórom suchym, dla skór tłustych czy trądzikowych będzie nieodpowiedni, gdyż może zapychać. Zawiera w swoim składzie : glicerynę + Dub Diol, mocznik, masło shea oraz witaminę E. Plusem tego kremu był jego delikatny zapach. Myślę, że tej wersji raczej nie kupię, głównie za jego zbyt gęstą (jak dla mnie) konsystencję

Moja nocna pielęgnacja

Krem Dermedic hydrain2 najlepszy na noc. Super nawilżenie, skóra jest po nim mega mięciutka. Stosuje go na noc, bo na dzień jest trochę za „ciężki”. Ma gęsta formułe i nie trzeba go dużo, by rozprowadzić po całej twarzy. Przyjemny, niedrażniący zapach. Często jest na promocji w hebe i można go dorwać za ok 17-18 zł.

Jest wydajny.

Krem ma gęstą konsystencje jest bardzo wydajny i bardzo dobrze się wchłania.
Krem kosztował ok. 20 zł, super nawilżył i ukoił moją twarz, nie zapycha porów, nie uczula. Stosuję go codziennie na noc, krem ładnie pachnie, bardzo szybko sie, nie tworzy tłustego filmu, ujędrnia i regeneruje skórę. Zapach kremu jest delikatny, dobrze się rozprowadza po buzi.

Krem ma gęstą konsystencje, ale nie zapycha, cera jest po nim nawilżona i przyjemna w dotyku. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na około 3 miesiące, a używałam 2 razy dziennie.

Ukojenie dla wrażliwców :)

Krem ma gęstą konsystencję która nie każdemu może się spodobać.
(Mi to akurat nie przeszkadza, bo bardzo dobrze się wchłania).
...Chociaż szczerze powiedziawszy przez pierwszym użyciem bałam się że może być zbyt ciężki dla mojej cery, która lubi się "zapychać" i rumienić.

NIC bardziej mylnego !
Hydrain 2 działa cuda ! :)

Jak to się stało że na siebie trafiliśmy ?
Krem skusił mnie w aptece swoją ceną (kosztował poniżej 20 zł), po tym jak niespodziewanie dopadł mnie silny rumień a inne polecane produkty nie dawały sobie rady.
Okazał się prawdziwym zbawieniem !
Wyciszył, super nawilżył, ukoił a twarz przestała w końcu piec.
+ ZERO niespodzianek w postaci zapchanych porów :)
Stosuję go codziennie na noc (w sytuacjach alarmowych również w dzień, lecz wtedy bez makijażu) i nie wyobrażam sobie aby mogło mi go zabraknąć :)