Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (nowa wersja)

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu z serii Hydrain2 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej, cienkiej, napiętej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia i pieczenia, nie tolerującej tradycyjnych kosmetyków. Może być stosowany podczas leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego. Krem o potrójnym działaniu nawilżającym bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach skóry, chroniąc naskórek przed nadmierną utratą wody. Łagodzi podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. W widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia i wygładza naskórek.

Niewypał :(

Kupiłam ten krem bo w hebe kosztował ok.10 zł, całkowicie mi się nie sprawdził, najbardziej drażniący jest ten okropnie mocny perfumowany zapach, konsystencja jest bardzo gęsta, nie da się go równomiernie nałożyć na skórę, moja skóra bardzo mocno się po nim lepi nie zauważyłam żeby choć trochę się wchłaniał. Jeśli ktoś chce go kupić żeby wypróbować to tylko na promocji .

Rewelacyjny krem

Stosowałam krem już jakiś czas temu ale to jeden z najlepiej nawilzajacych kremów jako miałam. Stosuje to często zimą, gdyż w połączeniu z zimnym powietrzem nie powoduje uczucia ściągnięcia. Dodatkowo podczas problemów skórnych, kiedy skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia, nie powoduje dodatkowego zatykania porów i powstawania nowych zmian. Pieknie delikatnie pachnie, jest bardzo wydajny

Nie dla mnie

Mimo tego, że mam cerę mieszaną z przewagą suchej to produkt jest dla mnie za ciężki. Choć pamiętam, że pierwszym opakowaniem byłam zachwycona. Polecam bardziej na noc. Spełnia oczywiście swoją rolę bo bardzo nawilża, ale pod makijaż niestety nie nadaje się. Za ciężki i za bardzo nawilżający.Zapach cudowny. Może gdyby był rzadszy?

Okej

Dość dobry krem, który kupiłam na promocji w HEBE za 9,99 więc cena świetna. Dość dobrze nawilżał, stosowałam go na noc, ponieważ średnio się sprawdzał pod makijaż dzienny. Był bardzo wydajny. Jeżeli chodzi o zapach był ładny niestety po nałożeniu na skórę zmieniał się i był strasznie drażniący. Jak dla mnie okej kosmetyk jednak więcej po niego więcej nie sięgnę.

Dobry

Trafiłam na niego przez polecenie koleżanki. W zimie sprawdził się bardzo dobrze. Doskonale nawilża aczkolwiek teraz przy wyższej temperaturze jest za ciężki. Skóra się świeci, nie nadaje się jako baza pod makijaż.

Dobry na chwilę

Używałam tego kremu już jakiś czas temu, kupiłam go na promocji za około 20zł, krem był dla mnie przyjemny ale nadawał się tylko na noc, ewentualnie w dni gdy nie musiałam się malować. Dość ciężka konsystecja zostawiała tłusty film ale fakt skóra po nim była nawilżona i gładka. Niestety przy dłuższym stosowaniu pojawiły się wypryski i kremu używałam awaryjnie, nakładałam go trochę jak maseczkę grubszą warstwę na 2-3 godziny i zmywałam, po czym nakładałam inny krem nawilżający i przyznam że efekt był naprawdę fajny :)

polecam!!!!

Przy mojej skórze skłonnej do alergii i podrażnień to jest jedyny działający kosmetyk!! Stosowałam wiele tańszych jak i droższych kosmetyków, a ten produkt jako jedyny nie uczula mnie i nie doprowadza do suchych plam, które robiły mi się przy stosowaniu innych kremów. Niska cena w przypadku promocji dodatkowo podwyższa moją ocenę tego produktu.

Dobry krem nawilżający

Dla skóry suchej cudo, dobrze nawilża, pięknie pachnie, odżywia, nie ma uczucia ściągnięcia, długo się utrzymuje efekt nawilżenia, daje ulgę. Przy cerze ze skłonnością do wyprysków lepiej używać raz na jakiś czas, na zmianę z innymi, bo może trochę zapchać buzię, jednak nie jakoś strasznie.

pomyłka

Na szczęscie kupiony był w promocji za niecałe 10 zł. I na tym kończą się zalety. O ile niska cena może być zaletą.
To, że krem nie podrażnił uważam za coś normlanego w przypadku kosmetyków takich jak ten.
To, że krem nie uczulił równiez uważam za coś naturalnego.
Zalety? Nie widze.
Wady? Sama obecność bubla na rynku, reklamowanie go jako cudu w sytuacji gdy sam jego skład pokazuje że jest droższym zamiennikiem wielu dostępnych na rynku pozycji.

Dobry

Krem kupiłam w promocji za niecałe 10 zł. Krem okazał się być odpowiedni do mojej cery (wrażliwa, z tendencją do niedoskonałości). W czasie ciąży cera i skóra stały się dużo bardziej wrażliwe, tak już zostało po urodzeniu dziecka. Przez to ciężej mi dobrać krem, który nie podrażni mojej cery. Ten krem tego nie robi, dodatkowo nawilża, ma przyjemny zapach, dosyć tłustą konsystencję, ale szybko się wchłania. Lepszy do stosowania na noc niż na dzień. Daję 4 a nie 5 bo pomimo, że jest dobry to jednak dalej szukam swojego ideału. Jest duże prawdopodobieństwo, że znowu po niego sięgnę.

Nawilża i odżywia - Nie dla do mieszanych i tłustych - Jabłkowy zapach

Krem nawilża i odżywia całkiem dobrze. Nie jest to głębokie nawodnienie, ale wystarcza do ukojenia suchej skóry i pozbycia się suchych skórek.

Nie polecam do cer mieszanych i tłustych, bo jest trochę ciężki.

Dostępny w aptekach.

średni

Krem został mi polecony w aptece, był w przystępnej cenie, zapowiadał się obiecująco.. Wiązałam z nim duże nadzieje, Krem miał przyjemną konsystencję, sprawiał wrażenie dobrze nawilżającego. Dodam, że jestem posiadaczka cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków i podrażnień. Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moja cera się zapycha. Niestety zrezygnowałam z dalszego użytkowania, ponieważ nie służył mi dobrze.