Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu z serii Hydrain2 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej, cienkiej, napiętej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia i pieczenia, nie tolerującej tradycyjnych kosmetyków. Może być stosowany podczas leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego. Krem o potrójnym działaniu nawilżającym bezpośrednio wiąże i zatrzymuje cząsteczki wody w głębokich warstwach skóry, chroniąc naskórek przed nadmierną utratą wody. Łagodzi podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. W widoczny sposób zmniejsza zaczerwienienia i wygładza naskórek.

Konkretne nawilżenie

Krem wpadł w moje ręce w hebe, był na promocji za 19,99 zł, więc stwierdziłam, że najwyższa pora go przetestować.
I jestem z niego bardzo zadowolona.

Zacznę od konsystencji, bo ona mnie najbardziej zdziwiła. Spodziewałam się lekkiej, delikatnej konsystencji, a tym czasem krem jest zbity, gęsty, ma bogatą formułę, ale nie zapycha, nawet wrażliwej i alergicznej cery.
Jest on bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, by nakremować całą buzię.

Krem zapakowany jest w kartonik, a w środku mamy szklany słoiczek, który z pewnością będzie ozdobą toaletki (jeśli, oczywiście, ktoś wraca uwagę na takie rzeczy).

Mam wrażliwą i alergiczną cerę i sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Mocno nawilżył, odżywił cerę.

ulubieniec

Uwielbiam ten krem. Mam bardzo suchą skórę (prawdopodobnie wynik kuracji Izotekiem lata temu) i w związku z tym wypróbowałam już wiele kremów od tych ze średniej półki cenowej do na prawdę wysokiej. Kiedyś przypadkiem kupiłam ten krem w promocji w Super Pharmie za ok. 10 złotych i jako jedyny dał mi nawilżenie dłuższe niż kilka godzin. Od tego czasu zużyłam już ok. 7 opakowań (czasami próbuję czegoś nowego, jednak zawsze do niego wracam).

Najbardziej odpowiada mi jego gęsta forma, ponieważ te lekkie kremy zupełnie na mnie nie działają.

Zdecydowanie mój ulubieniec

Krem stosuję od 1.5 roku. Co jakiś czas próbuje nowości , jednak to do niego za każdym razem wracam.
Krem ma konsystencję , która wydaje się być ciężka /zbita, tak jak to bywa przy kosmetykach tłustych- jednak nic bardziej mylnego. Pomimo , że konsystencja nie jest lekka , idealnie rozprowadza się na twarzy. Ponad to odrazu po nałożeniu można poczuć , że twarz staje się mocno nawilżona oraz zregenerowana nie ma uczucia ściągnięcia. Idealny zarówno na noc jak i na dzień.
Opakowanie produktu jest schludne zaś jego zapach obłędny

dobrze nawilża, ale nie sprawdził się u mnie w codziennej pielęgnacji

Krem zakupiłam już jakiś czas temu skuszona promocją w jednej z drogerii, ale również dlatego, że HydraIn3 zawsze sprawdzał mi się świetnie. Niestety ten krem nie wzbudził mojej miłości.
Produkt mieści się w szklanym, estetycznym słoiczku. Ma ładny, delikatny zapach i biały kolor. Konsystencja jest mocno tłusta i gęsta, już przy pierwszym kontakcie z samą formułą tego kremu można się spodziewać porządnego nawilżenia. Raczej ciężko rozprowadza się na cerze, łatwo przesadzić z ilością.

Moja cera jest mieszana, raczej w dobrej kondycji, przez większą część miesiąca wolna od niedoskonałości, choć ma tendencję do miejscowego przesuszania się. Przez niecały miesiąc stosowałam krem codziennie na noc (na dzień zupełnie się nie nadaje w moim przypadku, pod makijaż nawet nie próbowałam). Po tym miesiącu zaczęłam zauważać pojawianie się wyprysków w zupełnie innych miejscach niż te, które pojawiają się w związku ze zmianami hormonalnymi podczas cyklu. A że nic innego w międzyczasie w pielęgnacji nie zmieniałam, zatem werdykt był prosty - krem niestety zapycha. I to zapchał dość mocno, bo po odstawieniu dużo czasu upłynęło zanim doprowadziłam cerę do stanu wyjściowego.
Ale to nie tak, że krem jest całkowicie zły - daje skórze naprawdę fajne ukojenie i porządnie nawilża. Stosuję go nadal, tylko już nieregularnie. Najczęściej po mocniejszym peelingu, po kwasach albo po prostu kiedy potrzebuję mocnego nawilżenia. Przy stosowaniu mniej więcej raz na tydzień wypryski się nie pojawiają.

świetny krem

Jest to mój ulubiony krem. Dobrze nawilża skórę, jest lekki, nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Przynosi ukojenie mojej skórze. Uwielbiam go używać.

Bardzo go lubię

Krem używam już od dość dawna i bardzo cenię go sobie w codziennej pielęgnacji skóry. Krem według mnie fajnie nawilża i w większości się całkowicie wchłania, dzięki czemu nie ma się uczucia, że coś na tej skórze siedzi. Jest dostępny zarówno w drogeriach jak i aptekach w dobrej cenie.

Dobry dla cery suchej

Moja cera z natury jest bardzo sucha. Krem stosowałam na noc w większej ilości. Buzia po obudzeniu była intensywnie nawilżona. Przy regularnych stosowaniu pozbyłam się problemu ze suchymi skórkami. Zapach delikatny, opakowanie solidne, konsystencja nie jest gęsta, dobrze ją rozprowadza po buzi.

W porządku

Przyjemny krem, mojej wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień nie ruszył. Jest baardzo gęsty i tępy, więc raczej stosowałam grubą warstwę na noc, rano była fajnie mięciutka. Polecałabym jako krem okluzyjny, po kwasach albo zmieszany z olejem (ja mieszałam z olejem z pestek malin, dzięki temu był trochę łatwiejszy do rozsmarowania i bardziej nawilżający). Zapach przypominający kremy Nivea, bardzo neutralny.

Krem hydrain 2

Krem o działaniu nawilżającym.
Łagodzi i koi podrażnienia
Posiada delikatną formułe szybko się wchłania
Sprawdza się do cery suchej, wrażliwej i z zaczerwieniami
Dobry do cery trądzikowej

Bardzo fajny, dość ciężki

Kupując ten krem zachęciła mnie jego cena i wieloletnia obecność na rynku. Dodam na początku, że mam cerę mieszaną. Są dni, że nie potrafię sobie poradzić z ilością sebum, a są dni, że mam cerę przeraźliwie suchą. Krem ten stosowałam od zimy (nie wiem jak będzie się sprawował w upalne lato). Ze względu na jego tłustą i dość treściwą konsystencję nie zdecydowałam się go stosować rano pod makijaż. Używam go już wieczorem po demakijażu. I śmiało mogę powiedzieć, że bardzo się polubiliśmy. Muszę uważać, żeby nie nałożyć go zbyt dużo, bo wtedy szybko i mocno się wyświecam w strefie T.
Jest to mój ratunek na podrażnioną cerę. On sam w sobie nie zapycha, nie podrażnia. Mam wrażenie, że uspokaja cerę. Fajnie również nawilża. Ma delikatny zapach. Plusem jest też dla mnie to, że jest to słoiczek. Może mało higieniczne opakowanie, ale chociaż nie muszę bawić się w rozcinanie tubek, aby wykorzystać cały produkt. Przeszkadza jedynie to, że opakowanie jest szklane (może być to kłopotliwe w podróżach).
Sądzę, że będę wracać do tego produktu. Na rynku jest teraz ogrom produktów, ale o "zwykłego" nawilżaka ciężko...

kultowy produkt

kultowy produkt firmy dermedic :) to mój pierwszy krem w słoiku i bardzo mile go wspominam , jest intensywny w swoim działaniu , odpowiednio nawilża , nawadnia cera po nim jest przyjemnie rozświetlona , dotleniona , zregenerowan a i pięknie pachnie , dodatkowo opakowanie na duży plus można wykorzystać produkt do końca

Może być

Mimo gorszych opinii na Wizaż, ten krem sprawdził mi się lepiej niż Hydrain3. Nawilżenie jest delikatne, może nadać się na lato. Niestety może zapchać, co jest dużą wadą, ale znam osoby, którym sprawdził się świetnie, więc to zależy od typu cery. Często jest na promocji i za promocyjną cenę może być, jednak w standardowej cenie zdecydowanie można znaleźć coś lepszego.