Vaseline, Essential Healing Lotion (Balsam do ciała)

Vaseline, Essential Healing Lotion (Balsam do ciała)

Balsam Essential Healing zawiera mikro kropelki wazeliny które wnikają głęboko w skórę, by ją nawilżać i regenerować. Po miesiącu regularnego używania efekt regeneracji utrzymuje się przez 3 tygodnie. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego uczucia. Balsam występuje w pojemnościach: 200, 400 i 600 ml.

Skład: Aqua, Glycerin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Avena Sativa Straw Extract, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Lactic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Methylparaben, Parfum, PEG-100 Stearate, Petrolatum, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Stearamide AMP, Tapioca Starch, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

lekkie
nawilżające, regenerujące
zapachowa
z pompką, w butelce

Vaseline

Balsam do ciała zamknięty w żółtej butelce bez szału ma delikatny zapach szybko się wchłania jednak pozostawia na skórze jakiś czas taki ochronny film tak to nazwę lecz nie jakiś tłusty odżywczy dobrze nawilża skórę nie spowodował zmian alergicznych skóra jest mieka i gładka w dotyku jednak są lepsze balsamy ale oceniam że produkt jest dobry

Całkiem ok

Balsam całkiem ok. Szybko się wchłania czym byłam zaskoczona. Ma bardzo ładny zapach, dość lekka konsystencja, wydajny, dobrze nawilża skore. Jestem z niego dość zadowolona jednak nie zachwycił mnie aż tak żeby sięgać po niego częściej.

Całkiem dobry balsam

Balsam o delikatnym zapachu, który dobrze się rozprowadza po skórze. Balsam w miarę szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Balsam dobrze nawilża skórę i wygładza. Produkt wydajny i wygodny w użyciu .

Balsam w wygodnym opakowaniu choć mógłby być dozownik w postaci pompki co zdecydowanie ułatwiłoby aplikacje.

Balsam ma bardzo przyjemny zapach ale delikatny.

Balsam szybko się wchłania a przy rozsmarowaniu nie pozostawia smug.

Po zastosowaniu skóra jest miękka i gładka.

Produkt jest wydajny.

Nawilżenie dla skóry

Bardzo lubię ten balsam. Świetnie nawilża on moją przesuszoną skórę, a przy tym pachnie ładnie, delikatnie. Ma kremową konsystencję, dzięki czemu dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Jest wydajny.

Warto mieć umiar

Balsam super się wchłania, pozostawia skórę gładka, miękką w dotyku. Po miesiącu czuję i widzę różnice w wyglądzie i jakości skóry. Zapach jest delikatny, nie gryzie się z perfumami.

Zawsze po zużyciu opakowania robie przerwę na kilka tygodni bo skóra zaczyna się zapychać.

Raczej nie

Kupiłam balsam na promocji w drogeri uroda bo koleżanka mi poleciła i żałuję mam bardzo sucha skórę i zamiast nawilżyć jeszcze bardziej wysuszył uzyskał go wiele razy myślałam może trzeba czasu żeby zaczął działać im częściej używałam tym bardziej wysuszał skórę nigdy więcej go nie kupię. Ma bardzo dziwny zapach sam zapach odrzuca według mnie on śmierdzi. Nigdy więcej.

Dziwny, ale poprawny

Nawilżający balsam, ma dziwnie kremowo stałą konsystencję. Jego zapach może być przytłaczający. Jest wydajny. Może długo stać i nie zasycha. Nawet go kiedyś po terminie używałam i był akceptowalny. Ale nie jest to balsam do którego wrócę. Stan mojej skóry jest gorszy niż kiedyś i unikam balsamów, które nie są dedykowane dla skóry wrażliwej i atopowej.

Nie

W domu dopiero sprawdziłam zapach, nie podoba mi się.
Toporna konsystencja, pozostawia lepkość na skórze. Nie nawilża, a natłuszcza i oblepia filmem.

Przyjemne nawilżenie

Balsam do ciała Vaseline Intensive Care jest bardzo przyjemnym produktem, intensywnie nawilża skórę na dłuższy czas. Delikatnie wygładza ją. Idealnie nawilża, ponieważ nie obciąża skóry, szybko się wchłania i odżywia. Jego zapach jest dosyć intensywny, ale przyjemny. Jest wydajny i ma wygodne opakowanie.

Nie dam się namówić

Nie dam się namówić ponownie na ten produkt, kupiłam bez wąchania i to był błąd, bo balsam dosyć specyficznie pachnie i nie należy ten zapach do super przyjemnych. Ciężko się nakłada i zostawia taką lepkość na skórze, może i nawilża.

Okropieństwo.

Jeden z gorszych balsamów, ktorych używałam do nawilżenia ciała. Wszystko mi w nim przeszkadzało - od zapachu, konsystencji po brak nawilżenia. Nakładając produkt mamy wrażenie, ze skóra jest nawilżona, natomiast po chwili okazuje się że uczucie było chwilowe a nawilżenia żadnego nie ma.