Vaseline, Essential Healing Lotion (Balsam do ciała)

Vaseline, Essential Healing Lotion (Balsam do ciała)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Balsam Essential Healing zawiera mikro kropelki wazeliny które wnikają głęboko w skórę, by ją nawilżać i regenerować. Po miesiącu regularnego używania efekt regeneracji utrzymuje się przez 3 tygodnie. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego uczucia. Balsam występuje w pojemnościach: 200, 400 i 600 ml.

Skład: Aqua, Glycerin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Avena Sativa Straw Extract, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Lactic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Methylparaben, Parfum, PEG-100 Stearate, Petrolatum, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Stearamide AMP, Tapioca Starch, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

100 – 250ml, >250ml
Struktura
lekkie
lotion

Raczej nie

Kupiłam balsam na promocji w drogeri uroda bo koleżanka mi poleciła i żałuję mam bardzo sucha skórę i zamiast nawilżyć jeszcze bardziej wysuszył uzyskał go wiele razy myślałam może trzeba czasu żeby zaczął działać im częściej używałam tym bardziej wysuszał skórę nigdy więcej go nie kupię. Ma bardzo dziwny zapach sam zapach odrzuca według mnie on śmierdzi. Nigdy więcej.

Dziwny, ale poprawny

Nawilżający balsam, ma dziwnie kremowo stałą konsystencję. Jego zapach może być przytłaczający. Jest wydajny. Może długo stać i nie zasycha. Nawet go kiedyś po terminie używałam i był akceptowalny. Ale nie jest to balsam do którego wrócę. Stan mojej skóry jest gorszy niż kiedyś i unikam balsamów, które nie są dedykowane dla skóry wrażliwej i atopowej.

Nie

W domu dopiero sprawdziłam zapach, nie podoba mi się.
Toporna konsystencja, pozostawia lepkość na skórze. Nie nawilża, a natłuszcza i oblepia filmem.

Przyjemne nawilżenie

Balsam do ciała Vaseline Intensive Care jest bardzo przyjemnym produktem, intensywnie nawilża skórę na dłuższy czas. Delikatnie wygładza ją. Idealnie nawilża, ponieważ nie obciąża skóry, szybko się wchłania i odżywia. Jego zapach jest dosyć intensywny, ale przyjemny. Jest wydajny i ma wygodne opakowanie.

Nie dam się namówić

Nie dam się namówić ponownie na ten produkt, kupiłam bez wąchania i to był błąd, bo balsam dosyć specyficznie pachnie i nie należy ten zapach do super przyjemnych. Ciężko się nakłada i zostawia taką lepkość na skórze, może i nawilża.

Okropieństwo.

Jeden z gorszych balsamów, ktorych używałam do nawilżenia ciała. Wszystko mi w nim przeszkadzało - od zapachu, konsystencji po brak nawilżenia. Nakładając produkt mamy wrażenie, ze skóra jest nawilżona, natomiast po chwili okazuje się że uczucie było chwilowe a nawilżenia żadnego nie ma.

dziwny balsam

Bardzo dobrze nawilża i odzywia, jednak ma nietypową konstystencję, jest jakby wazelinowy przez co mam problem, kiedy po nałożeniu balsamu chcę od razu założyć ubranie, obawiam się plam na cuuszkach. Nie jestem pewna czy to tylko moje preferencje.

Cudownosci

Istny hit dla suchej skóry. Niezbędnik na jesienno zimowe klimaty. Balsam szybko wnika w skórę, sprawia że jest nawilżona i wygładzona. Poradzi sobie nawet z najbardziej przesuszoną skórą. Ma delikatny zapach który naprawdę cenię. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona jednak zastanawia mnie tylko czemu opakowanie jest takie małe.

Balsam do skóry wymagającej

Balsam Vaseline trafił w moje ręce zupełnie przypadkiem :) Mam swoje ulubione, stałe marki, które na stałe goszczą na mojej półce, więc Vaseline długo czekała w swojej kolejce i niesłusznie. Jest to balsam delikatny, lekki, o subtelnym zapachu, który idealnie nawilża, ale nie obciąża skóry. Bardzo dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania, a spieczonej skórze przez gorące letnie słońce przynosi miłe ukojenie. jeden z lepszych balsamów, które miałam okazję testować.

Balsam Vaseline

Balsam kupiłam po przeczytaniu opinii i tych na plus i tych na minus. Moja sucha skóra wymaga solidnej dawki nawilżenia, testuję różne kosmetyki : kremy, balsamy, mleczka, masła, emulsje rożnych marek i o różnych składach. Choć balsam zawiera wazelinę to nie zostawia na skórze tłustej powłoki i szybko się wchłania.
Daje radę z nawilżeniem i to dość długo, moja sucha skóra jest miękka i delikatna z wyczuwalnym poślizgiem. Na pewno znajdą się osoby które podsumują że to powierzchowne działanie, ale skóra jest miła w dotyku, wygładzona i efekt ten utrzymywał się do następnej aplikacji. Skóra nie swędzi i nie mam przesuszeń, jest zmiękczona, nawilżona.
Zapach jest świeży, połączenie ogórka i melona przyjemne.
Opakowanie jest solidne i wygodne w użytkowaniu, łatwo aplikować balsam, zamknięcie na zatrzask.
Balsam w kolorze białym o gęstej i aksamitnej konsystencji łatwo i sprawnie rozprowadza się na skórze, nie bieli i nie tłuści. Łagodny dla skóry po depilacji.
Wydajny i tani, upolowałam na promocji.
Choć w składzie parafina nie narzekam na działanie, krzywdy mojej skórze nie wyrządził nie zapychał, nie uczulał i nie podrażniał. Działanie ochronne oraz wspomagające przywrócenia skórze naturalnych funkcji dla mnie jest bardzo dobre, odkąd przyjmuję specjalistyczne leki właściwości natłuszczające balsamu są wybawieniem dla mojej suchej skóry.

Świetny

Kupiłam go w Anglii za jednego funta (około 5zł) po potrzebowałam jakiegoś balsamu/kremu do rąk. Nie miałam wielkich oczekiwań, a produkt mile mnie zaskoczył.

Dobry jest

Balsam dobrze nawilża. Fajnie i dość szybko się wchłania. Dostałam w prezencie, sama nigdy go nie widziałam w sklepie. Ale naprawdę jest godny polecenia.