Secret, Delicate Scent Antiperspirant Cream Stick (Kremowy antyperspirant dla kobiet)

Kremowy antyperspirant w sztyfcie Secret jest przyjemnie suchy a jednocześnie pomaga eliminować nieprzyjemne zapachy i mokre plamy przez 48 godzin. Odkryj niezawodną świeżość dzięki kremowemu antyperspirantowi w sztyfcie Secret. To najpopularniejsza marka dezodorantów dla kobiet w Stanach Zjednoczonych.

Kolekcja Secret Fresh, która zapewnia zrównoważone pH, została wzbogacona o substancje nawilżające, które pozostawiają skórę gładką. Ponadto dzięki ulepszonej technologii piękny zapach będzie otaczać Cię przez długi czas.

Najważniejsze cechy:
- zapewnia ochronę przez 48h
- wzbogacony o substancje nawilżające
- pomaga pozbyć się nieprzyjemnego zapachu

antyperspiranty
ochronne
zapachowa
w sztyfcie
normalna

Spoczko!

Kremowy antyperspirant dla kobiet Secret kupiłam w Hebe za kilkanaście złotych. Pojemność 40 ml.
Produkt ma bardzo ładne opakowanie i pomysłowe "sitko" w dozowniku.
Antyperspirant pachnie przecudnie - delikatnie, kwiatowo, zmysłowo...
Naniesiony na skórę pach dobrze się rozprowadza; trzeba jednak uważać przy czarnych ubraniach, bowiem potrafi je zabrudzić.
Forma aplikacji tego kosmetyku bardzo mi odpowiada.
Niestety, jednym z podstawowych składników jest tutaj aluminium...
Na pocieszenie mogę dodać, że kosmetyk jest bardzo skuteczny i przeciwdziała przykremu zapachowi potu.
Długotrwały rezultat ochronny jest tutaj pewnikiem.
Ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, ponieważ - jak dla mnie - taka pachnąca ochrona jest dużym atutem.
Antyperspirant wygodnie się aplikuje, pachnie, chroni i można nawet śmiało brać udział w zawodach w bieganiu!
To świetny produkt w przystępnej cenie.
Polecam!

Moje niedawne odkrycie...całkiem dobry antyperspirant w sztyfcie o.delikqtnym zapachu konwali

Mam swój ulubiony antyperspirant, ale lubię czasmi od niego odskoczyć i spróbować czegoś innego. Jakiś miesiąc ttemuw Rosmanie zauważyłam ten recenzowany, przyciągnął mój wzrok pięknym opakowaniem.
Zazwyczaj używam antyperspirantu w kulce, dla odmiany kupiłam w sztyfcie.

Antyperspirant Secret ma piękne, niebieskie opakowanie. Posiada biale napisy i obrazek przedstawiający kwiat konwalii. Jest w formie wysuwanego sztyftu. Ma w sobie 40 ml produktu.

Kosmetyk ma kremową i delikatną konsystencję. Łatwo rozsmarowuje się na skórze. Jednak łatwo też może pobrudzić ubranie. Trzeba odczekać, aż wyschnie. Z natury się często spieszę, więc dla mnie takie czekanie jest lekko na minus. Wolę od razu po zastosowaniu antyperspirantu nakładać ubranie, nie martwiąc się przy tym, że zaraz je pobrudzę.
Kosmetyk ma delikatny zapach. Nie jest duszący ani chemiczny. Dość długo trzyma się na skórze, dzięki czemu można czuć się świeżo.

Co do działania, jest zadziwiająco dobry. Pachy się nie pocą, antyperspirant utrzymuje je sucho. Ponadto nie czuć nieprzyjemnego zapachu.
Na okres zimowo jesienny sprawdzi się doskonale.
Jeśli chodzi o użytkowanie go podczas treningu, to już tak doskonale sobie nie radzi. Przy zwiększonej aktywności pot pod pachą się pojawi. Do codziennego użytku ok, ale przy większej aktywności nie.

Moja ocena? Do pracy fajny kosmetyk, trzyma świeżość i delikatny zapach.
Poza pracą jestem bardziej aktywna i potrzebuje czegoś mocniejszego. Wtedy ten mi się nie sprawdza.

Daje mu ocenę 4, za zapach, konsystencję. Minus ma za brudzenie ubrań i średni poziom nieelowania potu.

Jeden z lepszych!

Kremowy antyperspirant, który świetnie walczy z nieprzyjemnym zapachem i mokrymi plamami. Uwielbiam jego kremową konsystencję. Trzeba uważać - bo brudzi, najlepiej poczekać aż wyschnie i nie używać przy ciemnych ubraniach. Bardzo polecam wszystkim, z nim czuję się długo świeżo. ;)

Śliczny i delikatny zapach, naturalny - nie taki sztuczny i chemiczny. Dla mnie strzał w 10! ;)

GENIALNY!

Przez kilka lat byłam wierna dwóm produktom mającym na celu minimalizować zapach i ślady potu, jednak z czasem moja skóra chyba się już do nich przyzwyczaiła, albo po prostu został zmieniony ich skład.
Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tergo antyperspirantu i nie zawiodłam się!
Konsystencję ma kremową i lubiącą brudzić ubrania, dlatego należy odczekać przed ich nakładaniem. Jednak kiedy już wchłonie się w skórę daje poczucie świeżości przez cały dzień! Zero plam potu, zero brzydkiego zapachu. Mój absolutny ulubieniec! Dodatkowo delikatny kwiatowy zapach - nie przytłacza, nie wybija spod perfum, a jednak daje 100% do świeżości.
Dostępny w wielu drogeriach w drogeryjnej cenie.
Mój absolutny faworyt.

Kremowy antyperspirant

Kremowy antyperspirant zamknięty jest w sztyfcie do wykręcania. Pojemność 40ml.
Wydajny. Konsystencja lekka, kremowa, kolor biały. Szybko się wchłania. Zapach konwalii.

Polecam dokładnie rozsmarować produkt ponieważ w innym wypadku pozostawia biały nalot na skórze i ubraniu.
Nie wysusza i nie podrażnia skóry.

Utrzymuje na długo świeżość niweluje nieprzyjemny zapach i wydzielany pot.
Używam go w okresie jesiennym. Nie wiem jak by się sprawdził w okresie letnim kiedy jest ciepło.
Obecnie mi się sprawdza więc jest ok.

Nie podrażnia i nie pozostawia lepkiej warstwy.
Stosuję antyperspirant rano, a świeżość czuję przez cały dzień. Oczywiście jest to w taki "zwykły dzień" ;)
W czasie treningu nie sprawdza się aż tak dobrze.

Fajny niedrogi antyperspirant, który utrzymuje świeżość na długo.

Działanie na duży plus, ale…

Jeśli chodzi o działanie, to moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić. To chyba jedyny drogeryjny antyperspirant, który naprawdę spełnia w 100% swoje działanie, szczerze mówiąc zapomniałam używając go co to znaczy nieprzyjemny zapach i wilgoć pod pachami. Rozprowadza się bardzo dobrze, zapach, wbrew konwaliom pokazanym na opakowaniu, jest subtelny i pudrowy (i bardzo dobrze, bo za konwaliami nie przepadam i trochę się tego obawiałam).

Jeden minus niestety- trzeba uważać na czarne ubrania, bo zostawia białe ślady. Niestety, załatwiłam nim sobie czarny biustonosz. Białe plamy pozostały, nie udało się ich wyprać.

Mimo wszystko daje 5 gwiazdek, bo uważam ze jeśli chodzi o samo działanie to nisza ocena byłaby krzywdząca. Ale uprzedzam, że przy czarnych ubraniach trzeba uważać.

Numer 1

Od dawna szukam antyperspirantu który sprawdził by się pod względem aplikacji i oczywiście działania. Póki co ten jest moim numerem jeden. Przetestowałam i kupiłam kolejny ;)

Opakowanie - minimalistycznie, delikatne, przyjemne dla oczu

Zapach - jest bardzo przyjemny, pudrowy. Nie wyczuwam konwali ;)

Działanie - antyperspirant sprawdza się naprawdę dobrze. Eliminuje nieprzyjemny zapach oraz mokre plamy. Sprawdza się w stresujących sytuacjach jak i podczas treningów. Zdecydowanie polecam

Dla mnie ok

Używam sztyftów na zmianę z aerozolem. Nienawidzę lepkości jaką zostawiają kulki, a aerozol czasem bywa zbyt duszący. Szukam więc czegoś fajnego pomiędzy. Kremowy sztyft to rzecz dla mnie świetna.
Jego konsystencja jest taka w punkt. Nie lepi się nieprzyjemnie, tylko delikatnie rozprowadza po skórze.
Miałam wersję bezzapachową, bo byłam zmęczona pachnącymi aerozolami. Trochę się bałam, że przez brak zapachu może przebijać zapach mojego potu, ale nic takiego się nie działo. Dawał radę przez cały dzień.
Co ważne nie zostawiał śladów na bluzce.
Wieczorem trochę trzeba się namęczyć żeby go zmyć, ale chyba każdy taki produkt zachowuje się podobnie podczas kąpieli.

Piękne hasła, słaby skład

Antyperspirant Secret, Delicate Scent mam okazję używać dzięki zorganizowanemu na Wizażu testowi. Aczkolwiek muszę przyznać, że buszując między półkami w drogerii zwrócił on już kiedyś moją uwagę jednak z uwagi na fakt, że rzadko sięgam po sztyfty i marka jest mi raczej obca to nie skusiłam na jego kupno. Historia jednak zatoczyła koło i trafił w moje ręce, a jak wypadł w praktyce to zapraszam do lektury.

Z pewnością dużym atutem są tu hasła i działania, którymi marka popiera kobiety oraz certyfikat PETA Cruelty Free. Jednak produkt sam w sobie nie jest szczególnie wybitny i posiada wady, aczkolwiek w miarę przyjemnie się go stosowało.

Opakowanie jest zgrabne, dobrze leży w kobiecej dłoni w całości wykonane z plastyku (fajnie gdyby powstawało w procesie recyklingu). Z pewnością trudno tu kontrolować ilość pozostałego produktu. Szata graficzna jest stonowana i przyjemna dla oka, ładnie wygląda na półce. Sztyft wysuwa się bez problemu jednak po jakimś czasie nie mogłam go wsunąć z powrotem i chcąc nie chcąc muszę pomagać sobie teraz palcem (jakkolwiek to brzmi).

Delicate Scent ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, który nie przytłacza perfum. Nie do końca czuję tu woń konwalii, ale jest świeżo i kwiatowo. Antyperspirant łatwo się aplikuje, dobrze sunie po skórze bo nie jest "suchy", ale także nie pozostawia mokrego uczucia. Nie kruszy się z upływem czasu. Najlepiej używać go już po założeniu ubrania bo może zostawiać białe plamy, które, ku pokrzepieniu serc, na szczęście znikają po praniu. Kolejnym plusem jest wydajność antyperspirantu, używam, a mało co go ubywa. Spełnia także swoją funkcję jeśli chodzi o ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Nie podrażnieniu, nie uczula, nie przesusza skóry. Niestety nie chroni w pełni przed wydzielaniem potu więc nie zapewni maksymalnego komfortu, zwłaszcza jeśli czeka nas dość intensywny dzień. Sprawę dyskusyjną stanowi także skład, który nie oferuje zbyt wiele jeśli chodzi o pielęgnację skóry i zawiera kilka niepotrzebnych pozycji, m. in.: BHT, PEG, Aluminum, paraffinum

Bardzo fajny

Antyperspirant spełnił moje oczekiwania. Bardzo ładnie pachnie, jego delikatny zapach utrzymuje się przez cały dzień. Stosując go przez cały dzień można czuć się komfortowo, ponieważ dobrze przeciwdziała nadmiernej potliwość i skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dla mnie ważne jest także czy kosmetyki są testowane na zwierzętach i tu wielki plus dla marki Secret, ponieważ posiada certyfikat PETA Cruelty Free. Podsumowując ogólne wrażenie o tym antyperspirancie jest bardzo pozytywne, nawet mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych antyperspirantów jakich używałam. Polecam :)

Przyjemny zapach

Malutkie opakowanie produktu, które dobrze sprawdzi się w każdej podróży. Dyskretny antyperspirant. Bardzo podobał mi się zapach. Daje poczucie świeżości. Praktycznie cały dzień eliminuje nieprzyjemny zapach. Gdy temperatura otoczenia jest cieplejsza to lepiej rozprowadza się go na skórze. Nie podrażnił mnie po goleniu.

Jeden ze słabszych antyperspirantów

Liczyłam na super ochronę przed nieprzyjemnym zapachem a tymczasem pachnie tylko przez chwilę, potem niestety nie czuję się już świeżo. Szkoda było tylko wydawać pieniądze, bo efekt jest żaden. Nie wiedzę żadnych plusów tego produktu.