Poprzedni artykuł: Megan Fox pokazała synów i wywołała internetową burzę. Fani: 'To jest... Następny artykuł: To cała prawda o połogu? Żona Johna Legenda pokazała się w majtkach po...

Instamatki znów atakują Annę Lewandowską. O co poszło tym razem?

Anna Lewandowska opublikowała kolejne zdjęcie z Klarą, które rozgrzało internautów. Czyżby trenerka nie wiedziała, jak ubierać dziecko?

Instamatki znowu zaatakowały Annę Lewandowską. Trenerka opublikowała zdjęcie ze spaceru z Klarą, na którym (ich zdaniem) dziewczynka jest zbyt ciepło ubrana. Klara ma na sobie tiulową spódniczkę, rajstopki, ciepły sweterek z uszami królika, a na głowie czapeczkę. Z kolei Anna Lewandowska ma na sobie dresowe spodnie i sportową bluzkę na ramiączkach. Według niektórych kobiet komentujących ten zestaw, mała Klara jest zbyt ciepło ubrana jak na taką pogodę.

Polecamy:  Khloe Kardashian naraża zdrowie córeczki? O to samo oskarżano Annę Lewandowską

"Fajnie a małej nie jest gorąco"
"Ma dość grube ubranko" - czytamy w komentarzach.

Co na to sama Lewandowska? Trenerka twierdzi, że tego dnia wcale nie było zbyt ciepło, a jej własny strój to kwestia wygody.

Mając tyle bagaży, plecaki, walizki, zabawki małej, fotelik - można się ugotować. Jeszcze jakieś pytania Państwo macie? - odpowiada Ania.

Na szczęście większość komentujących twierdzi, że Anna Lewandowska jest dobrą matką i sama najlepiej wie, jak ubierać swoje dziecko. Poza tym zdjęcie jest zrobione w Monachium i nie można porównywać warunków atmosferycznych z tymi, które obecnie panują w Polsce.

Polecamy:  Basia Kurdej-Szatan nago na Instagramie z 7-letnią córką. Fani: "Dla mnie to chore"

Czy waszym Ania naprawdę przesadziła ze zbyt ciepłym ubraniem Klary i czy internauci mają prawo ją za to krytykować? Naszym zdaniem tym razem hejterów trochę poniosło... Cóż, trenerka ma 1,7 mln obserwatorów, więc nie może uniknąć kąśliwych komentarzy. Gdy nie dotyczą ubioru Klary, "fani" krytykują decyzję o chronieniu prywatności dziecka.

Do czasu ich sesji rodzinnej w jakiejś gazecie. Pewnie czeka tylko która zaproponuje im fajną stawkę - piszą hejterzy, którzy być może sami korzystają z porad Ani;)

Dobrze, że trenerka ma do tego wszystkiego dystans:) 

Polecamy:  Kinga Korta pokazała odważne zdjęcie z brzuszkiem. "Żona Hollywood" jest... naga

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 04:21

Zobacz także

Nasze propozycje