Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała z fryzurą! Ale czy takie włosy jej... Następny artykuł: Jesz je na śniadanie, ale użyte w maseczce przyspieszą porost włosów....

Wygodna fryzura na lato? Stawiamy na kucyka braided skeleton, który nadaje się również na imprezę

Fryzury, , tagi: warkocz
Najmodniejsza fryzura na lato 2017 to zdecydowanie kucyk breided skeleton, który nosi już Kate Mara. Nadaje się również do zrobienia na krótkich włosach :).

Breided skeleton ponytail to zupełnie nowe upięcie w świecie fryzur. Wymyślił ją stylista gwiazd - Ryan Richman. Dba on głównie o włosy młodych gwiazd. Wśród nich są Bailee Madison, Olivia Holt, Sarah Hyland. To jednak wcale nie przeszkadza mu w eksperymentowaniu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, co udało mu się wyczarować na włosach Kate Mara

Kucyk breided skeleton fryzurą na lato 2017

W nazwie tej fryzury nie bez powodu pojawia się słowo "szkielet" (z ang. skeleton - przyp. red.). Ryan Richman stworzył dobierany warkocz, który wyłania się z pozostałych warstw włosów. Niektórzy mówią, że efekt przypomina odrobinę "włosowy kręgosłup". Mimo to wrażenia są jednak w przeważającej części bardzo pozytywne. Tym bardziej, że taki splot mogą wykorzystać również kobiety z krótkimi włosami.

Niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowane może się wydawać zrobienie takiej fryzury, jest ona całkiem prosta w wykonaniu. Będzie to dla ciebie dziecinnie proste zadanie zwłaszcza jeśli jesteś stosunkowo dobrze zorientowana w sztuce zaplatania warkoczy.

Jak wykonać kucyk breided skeleton?

Najpierw wyznacz przedziałek na środku głowy. Następnie z prawej i lewej części włosów, wydziel po jednym równym paśmie, na kórym zaczniesz zaplatać dobieranego warkocza. Doprowadź splot tuż nad kark i tam zwiąż cienką gumką.

Pozostałą część włosów najpierw zaczesz do tyłu grzebieniem z wąskim rozstawem ząbków i następnie zepnij w kucyk tak, aby zasłonić wiązanie warkocza. Wykorzystaj elastyczną, najlepiej bezbarwną gumkę. Chodzi o to, aby nie odznaczała się za bardzo na tle włosów.

Fryzura powinna być schludna. Pamiętaj o tym, by całość odpowiednio wygładzić. Inaczej odstające baby hair zepsują cały efekt. W tym celu przyda Ci się dobry żel. Uzyskasz nie tylko ładny połysk, ale też ujarzmisz niesforne włoski. Na koniec z odległości 30 centymetrów spryskaj fryzurę lakierem. Wystarczy dosłownie kilka psiknięć.

A jeśli wybierasz się na imprezę, możesz wykorzystać produkty, które zawierają w sobie brokat. Pięknie rozświetlą tak wyjątkowe upięcie. To także świetny sposób, aby przetestować spray'e lub pianki koloryzujące tymczasowo włosy. Wystarczy, że nałożysz wybrany odcień na warkocz lub dwa pasma okalające go. Efekt wow gotowy! :)

Wybrałyśmy kilka wymienionych produktów, które warto przetestować:

Zdjęcie główne: Instagram

Tymi lakierami do włosów najlepiej utrwalisz każdą fryzurę:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 10:19

Zobacz także

Nasze propozycje