Poprzedni artykuł: Kultowe perfumy trafiły do Rossmanna! Można na nich zaoszczędzić nawet... Następny artykuł: Wake up and get ready: Ewa Farna zdradza nam swoją poranną playlistę

"Skóra jest miękka, wygładzona, pory są dokładnie oczyszczone" - wygraj 1 z 10 szczoteczek FOREO

Skutecznie eliminuje bakterie, niesamowicie wygładza skórę i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków – szczoteczka Foreo Luna mini 2 podbiła serca Wizażanek. Ty też możesz przekonać się o jej skuteczności. Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 10 szczoteczek w wibrujących kolorach.

Rewelacyjnie wspomaga pielęgnację, jest niezastąpiona w skutecznym demakijażu i potrafi doskonale oczyścić pory. Wizażanki rewelacyjnie oceniają szczoteczkę Foreo Luna mini 2:

Po jakichś 3 tygodniach zauważyłam poprawę stanu cery, przez to że była dokładnie oczyszczona przestały tworzyć się na skórze grudki (…), skóra jest miękka, wygładzona, pory są dokładnie oczyszczone przez co też cera o wiele mniej mi się przetłuszcza

Aleksandra474

Jeśli i Ty chcesz przekonać się o jej niezwykłej sile, weź udział w konkursie i wygraj 1 z 10 magicznych szczoteczek

Co zrobić, aby wygrać Foreo Luna mini 2?

O zastosowaniu szczoteczki sonicznej Foreo wspomnieliśmy w najnowszym wydaniu Trendbooka 2019, czyli w zbiorze 7 najważniejszych trendów zdefiniowanych przez redakcję Wizaz.pl we współpracy z influencerami i ekspertami. Aby wygrać szczoteczkę soniczną:

  1. Pobierz onlinową wersję Trendbooka 2019 – kliknij tu i zapisz PDF
  2. Odpowiedz na dwa pytania zawarte w formularzu poniżej

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:47

Zobacz także

Nasze propozycje